Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Odcinek 9

Marny ten półfinał bez Natalii. Jakoś tak już bez emocji oglądałem, chociaż miałem miłe zaskoczenie, jak Ilona przeszła do finału bez dogrywki. Daje mi to nadzieję, że ona może wygrać.

Runda 1 - trio z byłymi uczestnikami - kiepska runda, mało tańca w tańcu, moim zdaniem goście tylko przeszkadzali uczestnikom
1. Jacek Jelonek i Piotr Mróz - jive - no cóż, praktycznie same kicki i tyle, był jeden zakrok i chasse i to byłoby tyle jeśli chodzi o figury jive'a XD Znowu podskoki, wyskoki, wygłupy i tyle. Fakt, całkiem nieźle zatańczone, ale bardzo mało zawartości jive'a. Co więcej wybór Piotrka na gościa nie był najlepszy - gdy panowie tańczyli obok siebie, było widać, że Piotrek tańczy o wiele lepiej niż Jacek. No ale jeśli oceniać jako show, to z wszystkich tercetów mi się podobało najbardziej. Żywiołowo, energetycznie 9/10
2. Ilona Krawczyńska i Juras - tango - też zaskakująco mało tańca. Rozbawiła mnie Iwona, że zwróciła uwagę, że było za mało tanga dla niej, gdy u Jelonka było jeszcze mniej; u Ilony to zdarzyło się pierwszy raz, a u Jelonka jest co tydzień i nie przeszkadza to jej dawać Jelonkowi dyszek. No a u Ilony się przyczepiła, okropne podwójne standardy. Takie akcje sprawiają, że odechciewa się oglądać. Ilona taniec świetny, ale właśnie samo show było dla mnie mniej ciekawe. Juras mi tylko przeszkadzał w tym wszystkim. U Jacka było za show, u Ilony jest za jakość też 9/10
3. Wiesław Nowobilski i Sławomir - tango - spodziewałem się, że będzie gorzej. Jak na Wiesia to sobie dobrze poradził z tym tańcem. Co więcej, Wiesio miał najwięcej tańca w tańcu, co trzeba docenić. Punktacja - jak na Wiesia - 7/10

Runda 2 - tańce nowe lub nie
1. Ilona Krawczyńska - rumba - nie wiem co się zadziało, że Ilona miała taniec powtórzony a panowie nie XD Takie WTF totalne. Co nie zmienia faktu, że po prostu zamiotła i technicznie i emocjonalnie 10/10
2. Jacek Jelonek - taniec współczesny - taniec jest dosyć negatywnie komentowany w internetach jako mdły, a mi się jakoś wyjątkowo podobało. Jak dla mnie mieli świetną choreografię, fajnie opowiedzianą historię, świetne stroje, coś ten taniec wniósł i we mnie wzbudził emocje, pierwszy raz zgodzę się z jury i z czystym sumieniem dam 10/10
3. Wiesław Nowobilski - samba - no cóż, Wiesio i samba XD Ogólnie to spodziewałem się większej tragedii. Wiesio ukrył się fajnie pod historią i show, było zabawnie, ogólnie no wiadomo, że słabo, ale jak na Wiesia bez obciachu, więc niech będzie 6/10

Runda 3 - dogrywka, tańce powtórzone
1. Jacek Jelonek - paso doble - kurde, mega rozczarowanie. W trio z tą laską była moc. Tutaj jakoś tej mocy brakowało. I pomyśleć, że Michał pomagał w choreografiach Johna i Johanessa w edycji brytyjskiej, tam paso to była moc i wgl jedno z najlepszych paso doble ever. Nie wiem, czemu Michał tak flopi w Polskiej edycji, ale no produkcja chyba macza tu palce. Dla mnie jakoś tak bez emocji, no i Jacek był momentami mega sztywny. Nie da się dać więcej niż 8/10
2. Wiesław Nowobilski - czacza - gosh, ta czacza była gorsza niż ich czacza z 1 odcinka XD Pewnie dlatego, że w sumie był czysty pokaz bez historii i kostiumu i na wierzchu były wszystkie braki Wiesia. Technicznie dramat, ale jak na Wiesia z litości można dać 5/10

Wiesio odpadł i szacun dla niego, bo widać, że włożył wiele pracy w dojście tak daleko. W łacinie był kompletny dramat, standard miał przyzwoity. Plus za to, że nie miał oszukanych choreografii jak Jacek. Bardzo przyjemnie się go oglądało, powinien był odpaść tydzień temu, ale ulga, że do finału nie wszedł. Oby wygrała Ilona.

Rider Girl
7th voted out
Posty: 138
Rejestracja: 30 mar 2017, 08:50
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Rider Girl »

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński wygrali tę edycję programu

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Dziwny to był finał. Towarzyszył mu jakiś dziwny vibe, z resztą tak jak całej edycji. Na szczęście honor programu uratowany i wygrała Ilona. Podsumowując występy finałowe:

Runda 1 - tańce nowe
Ilona Krawczyńska - jive - świetny technicznie, jednak znowu zabrakło mi efektu wow 9/10
Jacek Jelonek - salsa - no cóż, salsy było bardzo mało. Połowa choreografii to jakieś jive'owe kicki i elementy lindy hop, czyli to co Jacek robił co tydzień - serio? XD Iwonka oczywiście zachwycona i nie widzi problemu. Cieszyła się, że Jacek podszedł do stołu i przed oczami jej dupką pomachał. Iwonka zachwycona dupką - a akurat ruchy dupki miał kiepskie, sztywny jakby kija w niej miał. Ten krótki fragment salsy w całej choreografii był bardzo kiepski. Za samą salsę dałbym maks 5, no ale już dobra, za elementy show niech ma 7/10

Runda 2 - tańce powtórzone wybrane przez przeciwników
Ilona Krawczyńska - swing - jak dla mnie widać pomiędzy obydwoma swingami ogromną różnicę w jakości ruchu Ilony. Iwona znowu się skompromitowała jakimś takim hejtem wobec Ilony i tekstami o braku techniki; to już przekroczyło granicę żenady, bo jakoś braki techniczne u Jacka jej nie przeszkadzały. A jej komentarz był w takim stylu, że wydał mi się bardzo nieprofesjonalny i po raz kolejny uwidocznił jej niesprawiedliwość. Zgodzę się z jurorami, że choreografia dosyć nudna i to było takie jednostajne wszystko, ale i tak 9/10
Jacek Jelonek - foxtrot - bardzo mało tańca w tańcu, ale to już standard u tej pary. Niby tańczyli bliżej, ale nadal nie był to kontakt typowy dla tańców standardowych i ja nie jestem w stanie zaakceptować standardu z taką dziurą, wtedy nigdy nie będzie dobrego przekazywania energii i prowadzenia w parze, poza tym źle to wygląda. I tu odwieczne pytanie - czy to decyzja tancerza czy produkcji, żeby panowie nie tańczyli w kontakcie? Tak szczerze to miałem wrażenie, że ten foxtrot był o wiele sztywniejszy niż za pierwszym razem. Ponownie nie da się dać więcej za ten taniec niż 7/10

Runda 3 - freestyle
Muszę przyznać, że żadna z finałowych choreografii nie powaliła mnie na kolana tak jak wiele freestyle'ów w przeszłości. Były ok, ale nic spektakularnego, chociaż tylko jeden z nich do mnie trafił emocjonalnie.
Ilona Krawczyńska - przede wszystkim piękne piosenki Kory. Choreografia bardzo trudna, aż mi dech zaparło w fenomenalnie zatańczonym fragmencie paso doble, potem standard też genialny. O dziwo tutaj postawili na dużo tańca i jakość była genialna, ale jakoś mało było tego show. Moje ulubione momenty to przedzieranie się przez mur zrobiony z tancerzy i ten spacer ku końcowi na sam koniec. To był kawał dobrej jakości tańca i mogę powiedzieć tylko, że obserwując postępy Ilony z tygodnia na tydzień, jestem z niej cholernie dumny. 10/10
Jacek Jelonek - freestyle - układ miał dużo łatwiejszy, jak zwykle dużo unoszeń i bajerów, ale no akurat to jest freestyle, więc tu akurat było to jak najbardziej wskazane. Szkoda tylko, że pokazali to już w 9 poprzednich odcinkach, więc dla mnie nie było nic zaskakującego w tej choreografii. Tutaj zgodzę się z Iwonką - mega u mnie zaplusowali, że dali bardzo ładny, całkiem długi fragment choreografii, gdzie było sporo basicowych figur z rumby, czyli tańca, którego produkcja nie odważyła im się dać. Technicznie i emocjonalnie nie była to rumba Johna i Johanessa z brytyjskiej edycji (mój ich drugi ulubiony taniec po paso), no ale to freestyle, darujmy więc im tutaj technikę. Show fajne, dla mnie trochę za dużo chaosu na scenie w pewnym momencie (i clowny, i ktoś żonglował, i ktoś na szczudłach), ale no spoko można im było dać 10/10

Największa beka odcinka to Ibisz zapowiadający taniec halloweenowy: "to będzie horror niczym pierwsze tańce Krzysztofa Rutkowskiego i Justyny Żyły" XD
Najsłabszy moment odcinka - wokalistka masakrująca "I will always love you" w tańcu grupowym

Wygrana Ilony jak najbardziej zasłużona. Myślę, że Jackowi mocno zaszkodziło to faworyzowanie przez jurorów. Największy minus edycji to eliminacja Natalii, która powinna rywalizować z Iloną i jako jedyna miałaby prawo odebrać jej zwycięstwo. Ogólnie edycja dziwna - mało tańca w tańcach, faworyzowanie Jacka, żenujące wypowiedzi jury. Teraz Miszczak przejmuje Polsat i oby wprowadził zmiany w programie i przywrócił mu poziom z TVNu, bo momentami Polsatowska wersja przypomina parodię TzG. Przede wszystkim jury do wymiany - obaj Andrzeje niepotrzebni. Iwona jest żenująca, ale jednak jest ikoną tego programu, więc od bólu niech zostanie. Chciałbym powrotu starej Iwony. Michał jest ok, chociaż w tej edycji też miał słabe momenty. Były plotki, że Bożenka z Klanu miała być jurorką - słuchałem jej ocen tańców na instagramie i moim zdaniem byłaby świetna, to dobry pomysł. Mógłby wrócić Piotr Galiński. Jak jury będzie profesjonalne, wprowadziłbym również dance-off (chociaż strach przy takim zachowaniu Iwonki, no i to tylko w przypadku 4 zawodowców w jury, Andrzeje nie powinni o niczym decydować). Zasady robienia choreografii powinny być ostre tak jak w brytyjskim TzG, dany taniec to ma być dany taniec a nie ktoś ma salsę a pół choreografii to jive / lindy hop. Naprawdę przykro patrzy się na to, jak Polsat zmasakrował to show. No cóż, oby kolejna edycja była lepsza.

Dla ciekawych - dla porównania moje ulubione choreografie Johna i Johanessa. Podobno Michał pomagał im w choreografiach, więc szkoda, że takiego poziomu nie było z Jackiem. Choreo robią ogromne wrażenie, a są prawie w 100% wypełnione figurami danego tańca, brak udziwnień, unoszeń, podskoków i przybijania piąteczek.




Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

W poniedziałek zakończyła się 31 edycja amerykańskiego Dancing With The Stars. W finałowym odcinku zmierzyły się 4 z 16 par, a oto wyniki finałowej rywalizacji:
1 miejsce: Charli D'Amelio - Influencerka i tancerka, druga najczęściej obserwowana osoba na Tik Toku na świecie
2 miejsce: Gabby Windey - gwiazda reality-show "The Bachelorette"
3 miejsce: Wayne Brady - satyryk, zdobywca nagrody Emmy, piosenkarz i gwiazda telewizyjna, znany głównie z udziału w programie "Whose Line Is It Anyway?" oraz z własnego talk show "The Wayne Brady Show"
4 miejsce: Shangela - drag queen, gwiazda programu "RuPaul's Drag Race"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Polka wygrała brytyjski Taniec z Gwiazdami!

W sobotę zakończyła się 20 edycja brytyjskiego Strictly Come Dancing. Zwycięzca programu tańczył z polską partnerką Jowitą Przystał - był to jej debiut w roli trenerki w programie (wcześniej tańczyła tylko w tańcach grupowych tancerzy) i od razu udało jej się doprowadzić swojego partnera do Kryształowej Kuli! W finale pokonali 3 inne pary, jednak stacja BBC nie podała, kto ostatecznie zajął które miejsce:
1 miejsce: Hamza Yassin - prezenter programów o życiu zwierząt w BBC
2-4 miejsce:
Helen Skelton - prezenterka telewizyjna i aktorka związana głównie z BBC
Fleur East - wokalistka, raperka, prezenterka radiowa, finalistka jednej z edycji The X Factor
Molly Rainford - aktorka, wokalistka, finalistka brytyjskiego Mam Talent, od 2021 związana z BBC

Z ciekawostek - Jowita była taneczną partnerka Michaela Danilczuka, który tańczył w polskiej edycji z Jackiem Jelonkiem.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

W sobotę rozpoczęła się 21 edycja brytyjskiego Strictly Come Dancing. W tym roku obsada wygląda następująco:

Adam Thomas - aktor znany z seriali "Waterloo Road" i "Emmerdale"
Amanda Abbington - aktorka znana z seriali "Mr Selfridge" i "Sherlock"
Angela Rippon - dziennikarka newsowa i prezenterka telewizyjna związana z BBC
Angela Scanlon - prezenterka telewizyjna związana z BBC
Annabel Croft - brytyjska tenisistka, aktualnie prezenterka telewizyjna
Bobby Brazier - model i aktor z opery mydlanej "EastEnders"
Eddie Kadi - komik i prezenter radiowy związany z BBC
Ellie Leach - aktorka znana z opery mydlanej "Coronation Street"
Jody Cundy - brytyjski niepełnosprawny pływak i kolarz. Trzykrotny mistrz paraolimpijski i trzykrotny mistrz świata w pływaniu. Dwukrotny mistrz paraolimpijski w kolarstwie z Pekinu w 2008 roku. Pięciokrotny mistrz świata w kolarstwie torowym. Kawaler (2009), Oficer (2017) i Komandor (2022) Orderu Imperium Brytyjskiego.
Krishnan Guru-Murthy - dziennikarz i prezenter kanału informacyjnego Channel 4 News
Layton Williams - aktor znany z serialu "Bad Education" i występów w musicalach na West Endzie
Les Dennis - komik, aktor i prezenter telewizyjny najbardziej znany z prowadzenia brytyjskiej wersji "Familiady"
Nigel Harman - aktor najbardziej znany z oper mydlanych "EastEnders" i "Casualty"
Nikita Kanda - prezenterka BBC Asian Network
Zara McDermott - gwiazda brytyjskich reality shows "Love Island", "The X Factor: Celebrity" i "Made in Chelsea", aktualnie prezenterka BBC

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Wczoraj rozpoczęła się 32 edycja amerykańskiego Dancing with The Stars. Oto obsada:

Matt Walsh - znany komik i aktor, m.in. z filmu "Kac Vegas"
Tyson Beckford - model, aktor, producent filmowy, jeden z najlepiej zarabiających modeli na świecie
Xochitl Gomez - aktorka, najbardziej znana z seriali "Raven na chacie" "Baby sitters club" czy filmu "Doctor Strange w multiwersum obłędu"
Alyson Hannigan - aktorka znana z głównych roli w serialach "Buffy Postrach Wampirów" czy "Jak poznałem waszą matkę" oraz serii filmów "American Pie"
Harry Jowsey - gwiazda reality-show "Too Hot To Handle"
Charity Lawson - gwiazda reality-show "The Bachelorette'
Ariana Madix - aktorka, gwiazda reality-show "Vanderpump Rules"
Jason Mraz - wokalista, na świecie jego największy hit to "I'm yours"
Adrian Peterson - zawodnik futbolu amerykańskiego
Lele Pons - aktorka, podcasterka, youtuberka (18 mln obserwujących)
Mira Sorvino - aktorka filmowa i telewizyjna, laureatka Oscara za drugoplanową rolę w filmie Woody’ego Allena "Jej wysokość Afrodyta"
Jamie Lynn Spears - piosenkarka, aktorka najbardziej znana z głównych ról w serialach "Zoey 101" i "Sweet Magnolias", młodsza siostra Britney Spears
Mauricio Umansky - gwiazda reality-show "The Real Housewives of Beverly Hills"
Barry Williams - aktor, najbardziej znany z serialu "The Brady Bunch - Grunt to rodzinka"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Wczoraj zakończyła się 32 edycja amerykańskiego Dancing with the stars. W finale zmierzyło się aż 5 par:
1 miejsce - Xochitl Gomez - aktorka, najbardziej znana z seriali "Raven na chacie" "Baby sitters club" czy filmu "Doctor Strange w multiwersum obłędu"
2 miejsce - Jason Mraz - wokalista, na świecie jego największy hit to "I'm yours"
3 miejsce - Ariana Madix - aktorka, gwiazda reality-show "Vanderpump Rules"
4 miejsce - Charity Lawson - gwiazda reality-show "The Bachelorette'
5 miejsce - Alyson Hannigan - aktorka znana z głównych roli w serialach "Buffy Postrach Wampirów" czy "Jak poznałem waszą matkę" oraz serii filmów "American Pie"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Tuż przed świętami zakończyła się 21 edycja brytyjskiego Strictly Come Dancing.
1 miejsce: Ellie Leach - aktorka znana z opery mydlanej "Coronation Street"
2/3 miejsce: Layton Williams - aktor znany z serialu "Bad Education" i występów w musicalach na West Endzie
2/3 miejsce: Bobby Brazier - model i aktor z opery mydlanej "EastEnders"

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

Zastanawiam się czy to dobra wiadomość dla ciriefana, ale Taniec z Gwiazdami wraca na antenę Polsatu :D
Kolejna edycja pojawić ma się na antenie stacji wiosną tego roku. Co ważne, zmieni się producent programu. Show nie będzie realizować już Rochstar, a znana z "Wyspy Przetrwania" firma Jake Vision. Nowym reżyserem TzG został Wojciech Iwański, który w ostatnich latach odpowiadał za Mam Talent.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Po przerwie powraca odświeżony TzG.

Program wraca do tradycji z czasów TVN - emisja będzie w niedzielę, premiera 3 marca.

Grono prowadzących opuszcza Izabela Janachowska, a w jury już nie zasiądą Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny. Z rolą jurorów zmierzą się natomiast Rafał Maserak, Tomasz Wygoda i Ewa Kasprzyk. Mamy więc w jury 3 osoby związane z tańcem, co jest wg mnie zmianą na plus (nie przepadam za Rafałem, ale jest w tym programie od 2 edycji TVNu, zaraz wiec minie 20 lat od jego debiutu na tym parkiecie, więc cytując klasyka "to się mu po prostu należy"). Tomasz wydaje się być ciekawą postacią, pracuje w teatrach i pewnie dla niego ważna będzie strona bardziej artystyczna i mniej sportowa - ciekawy jestem, jak to wyjdzie w praniu. A jak ma być osoba ze świata nietanecznego, to Ewa Kasprzyk jak dla mnie jest świetnym wyborem - bardzo lubię tę kobietę, jest osobowością, powinno być ciekawie a nie smęty i pierdy obu Andrzejów. Z ciekawostek - Ewa zajęła 4 miejsce w jednej z edycji Polsatowskich, chociaż wg Iwony Pavlovic to jedna z najgorzej tańczących osób w historii. Pomimo takiej opinii panie się lubią, brały razem udział w jakimś programie na TV4.



Ploty o uczestnikach zapowiadają jeden z najlepszych składów w historii - widziałem może tylko na tych plotkarskich listach 2 mniej znane osoby. Podchodziłem do tego z dystansem, ale Polsat właśnie ogłosił oficjalnie pierwszego uczestnika - w plotki o jego udziale nie wierzyłem, a tutaj jednak. Także w programie wystąpi aktor Maciej Musiał (rodzinka pl, krew z krwi, czas honoru, mój biegun, 1983, wiedźmin, 1899, był też współprowadzącym the voice of poland)


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Druga uczestniczka to Roxie Węgiel - wokalistka, zwyciężczyni The Voice Kids i Eurowizji Junior


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Trzecią oficjalnie ogłoszoną uczestniczką jest Małgorzata Ostrowska - Królikowska - aktorka znana przede wszystkim jako Grażynka z Klanu


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Czwarty uczestnik to Kamil Baleja - dziennikarz znany z Radia Zet


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Piątą uczestniczką jest Anita Sokołowska - aktorka najbardziej znana z Przyjaciółek i Na dobre i na złe


ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości