Australian Survivor Heroes V Villains Ep 3

Premiera: 30 stycznia 2023
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 3

Post autor: Jack »

Premiera: 1 lutego 2023

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 3

Post autor: Umbastyczny »

Taki przeciętny odcinek, lepszy niż premiera, ale słabszy niż 2 ep.

HEROES

W sumie mieliśmy pokazane tworzenie męskie sojuszu. I trochę czasu dostał Benjamin, ale w sumie tylko opowiadał o tych samcach alfa, konfa mnie jakoś nie rozbawiła, więc ciężko mi ocenić jego na tej podstawie.

VILLAINS

Fraser - dla mnie póki co najmniej widoczny w tej grupie i nic o nim nie wiem mimo 3 rady z rzędu. Wydaje się sympatyczny, ale kto to wie.

Sarah - kupiła mnie historią o zepchnięciu Miss Grecji ze schodków :D rozbawiło mnie to i dodaję ją do osób "do kibicowania", w rozmowach bierze udział, ale o jej grze nic nie wiemy

George - eh, czemu akurat on musiał znaleźć to HI...? Ciekawy ruch, że powiedział o tym Hayley. Zobaczymy co będzie mówił, bo mimo ogromu pewności siebie, rada jednak nie poszła po jego myśli.

Jordie - wciąż go po prostu nie lubię, ale jednak na tle Simona wypada dużo rozsądniej i jakieś szare komórki tam pracują

Liz - coraz bardziej ją lubię, w tym momencie duet ona&Shonee to moje ulubienice

Shonee - <3 dla mnie najjaśniejszy punkt tej edycji póki co. W sumie nie wiem na ile to co pokazano na radzie było decydujące, ale zgodnie z odcinkiem to 3 raz ona ustaliła wynik rady :3

Stevie - wydaje mi się, że przebywanie z nim w obozie mogłoby być męczące, ale zaczynam go delikatnie lubić, jakiś taki pocieszny jest

Simon - o matko, po pierwsze to HI w ciastkach było dziwne, bo leżało na wierzchu, więc nie ogarniam jak ktoś biorący ciastka przed nim tego nie zauważył. Po drugie montażyści pokazują nam, że to nie jest HI, co mnie akurat rozbawiło xD choć może lepszy element zaskoczenia byłby jakby tego nie sugerowali. Po trzecie, nie kumam czemu on uważa tego George'a za arcywroga i ma mu za złe poprzedni sezon, skoro nigdy nie byli razem w plemieniu (owszem, George głosował na niego w wyniku głupiego twistu, ale żadnego wpływu na przebieg rady to nie miało...). Po czwarte, jego miotanie się z tym HI, próby wymyślania skomplikowanego planu, żeby zrobić efektowny ruch... to było tak głupie. Choć może szkoda, że tego nie zrobił, bo może inni wywaliliby go za coś takiego.

Mimi - szkoda mi jej, bo nawet ją polubiłem, bo była jakaś taka spoko po prostu, ale drygu do gry nie miała. Jej rozmowę ze Steviem się źle oglądało, jej zachowanie na radzie było też trochę dziwne. Nie wiem na ile rzeczywiście podjęto decyzję na radzie, a na ile w obozie, ale mogła zrobić więcej, żeby się ocalić. W sumie jak zaczęli ją pokazywać negatywnie na zadaniu to byłem pewny, że odpadnie i byłem nawet zaskoczony, że przed samą radą wyglądało to na Stevie vs. George.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 3

Post autor: Jasasiek »

Dość przewidywalnie odpadła Mimi. Zgadzam się, że słabo sobie poradziła, ale zdziwiło mnie to, jak szybko wszyscy nagle zmienili decyzję pod wpływem Shonee xd Świetnie się tam ustawiła i najlepiej się ją ogląda.
Cała sprawa z tym fejkowym HII Simona to dla mnie wielkie wtf. To trochę chamskie wobec uczestnika, że nie informuje się go co znalazł. I tak na dobrą sprawę to ja jako widz nawet do końca nie wiem co to jest, czy fałszywe HII, czy jakiś nullifier albo coś jeszcze innego? Podczas konfy Simona tylko pokazano przekreślony HII obok jego imienia i tak naprawdę nie dość, że można łatwo to przeoczyć, to jeszcze nie do końca wiadomo co to jest. Średnio mi się to podoba i mam wrażenie, że zostało wprowadzone tylko po to, żeby później na siłę wzbudzić szok wśród casualsów i osób nie do końca obeznanych z programem.
Co do editu po tym pierwszym tygodniu, to według mnie jest lepiej. Nie są to wyżyny pierwszych sezonów AU, ale też nie jest (przynajmniej na ten moment) tak absurdalnie jak w edycjach po 2018. Może mogliby dać Jackie chociaż konfę czy dwie i może ciągle wszystko kręci się wokół Simona, George'a, Shonee i Jordiego, ale przynajmniej widać tych innych uczestników w tle w Villains podczas rozmów i ogólnie w obozie. Tak bardziej jakoś pokazują to co się dzieje, a nie tylko przekazują nagle z dupy w powtarzających się i nieudolnie pociętych konfach, że osoba A trzyma z B i C, mimo, że ja nie wiem nawet kto to jest, a interakcje tych osób nie były wcale pokazane. Nadal jest cienko w tej kwestii, ale ja widzę poprawę.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 3

Post autor: ciriefan »

No jest lepiej, ale nadal dupy nie urywa. Shonee to nadal królowa. Mimi żal nie jest - sama na siebie to sprowadziła, kiepsko to rozegrała, miała odpychającą osobowość.

Obrazek

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 3

Post autor: Saw »

Taki bez szału ten odcinek. Nadal strasznie dużo osób jest niewidzialnych. Plemię Heroes cały czas wygrywa zadania i dopóki nie pójdą na jakąś radę to chyba nic więcej się o nich nie dowiem. Na razie coś tam Benjamin przebąkiwał o sojuszu silnych facetów (Sam, Shane, Matt, David). No ale ciężko powiedzieć coś więcej o tym. Wydaje się też że Rouge irytuje innych i może być łatwym pierwszym celem.
U Villains było całkiem ciekawie. Ale ostateczna eliminacja Mimi kompletnie mnie nie zaskoczyła. Szkoda mi jej, bo zdążyłem polubić. Taka neutralna, trochę mnie dziwi czemu została określona jako villains. Ani to nie miała jakiegoś wyróżniającego charakteru, ani też nie potrafiła grać. Wolałbym dużo bardziej żeby Stevie odpadł. Nie mogę się nadziwić jak dobrze grę rozgrywa Shonee. Trzecia rada i wszystko idzie po jej myśli. Więcej było Sary i też nawet całkiem ok wypada. Ta jej opowieść o zrzuceniu miss nawet zabawna. Znaczy nie że pochwalam takie zachowanie, ale przynajmniej wiem czemu uznana jest za złoczyńcę :evil:
Nie czaje o co chodzi z tym HII Simona. Sam fakt, że on leżał na samym wierzchu tych ciastek i nikt go nie zauważył już dziwny. A później na grafice pokazano jak go przekreślono, więc można sie domyślać że to jakiś fake. Zresztą Simon nie miał przy tym idolu żadnej karteczki że to immunitet, a z tego co pamiętam to zawsze taka informacja jest. No więc ciekawie. Nie czaje do końca tego zamieszania na radzie. Mieli plan i na cholerę coś tam kombinowali na ostatnią chwilę. I tak gówno z tego wyszło i była przewidywalna rada.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 10 - Heroes V Villains - 2023”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość