Australian Survivor Heroes V Villains Ep 4

Premiera: 30 stycznia 2023
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 4

Post autor: Jack »

Premiera: 5 lutego 2023

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 4

Post autor: Umbastyczny »

Jakoś wynudził mnie ten odcinek. Początkowo ucieszyłem się, bo było trochę więcej Heroes od początku i rada zapowiadała, że poznamy ich dynamikę, ale coś nie pykło.

Niby mieliśmy trochę więcej Gerry'ego, dowiedzieliśmy się o jego relacji z Sharni. Mieliśmy znowu potwierdzenie tego męskiego sojuszu mięśniaków, do tego podkreślenie, że Rogue jest irytująca, że Hayley to zagrożenie itd. No i mieliśmy wątek czy podłożyć zadanie czy nie. Moim zdaniem zła decyzja. Numerki są potrzebne, przegrać mogą teraz i bez podkładania. Do tego w dobie wielu HI i przewag, ryzyko wzrasta. Plus co edycję znajdą się ludzi, którzy robią big moves - nawet gdy nie ma te sensu, byle się pokazać, a to może jeszcze bardziej utrudnić sytuację i nawet w teoretycznie dobrym sojuszu dać się wykiwać.

Także z całego odcinka na plus u nich tylko ta relacja Gerry - Sharni.

Rogue była walnięta, a jej występ na radzie to w zasadzie quit. No bo jak nazwać proszenie o głosy na siebie?


W Villains nudno, bo mało ich. Jedynie mnie zastanawia czy w sumie Simon nie powinien być jakoś ukarany za kradzież i zniszczenie prywatnej własności innego gracza.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 4

Post autor: Jasasiek »

Ehh Hayley mnie zawodzi, strasznie głupie było to podkładanie zadania. Aż zajechało mi Ozzym z Cook Islands. Może teraz jak nie odpadła pierwsza z plemienia to zakończy się ten wątek winner's curse i wreszcie przejrzy na oczy, że wcale tak się jej wszyscy nie słuchają. Rogue była typową szurniętą babką z premerge'a i nawet zaczynałem jej już ironicznie kibicować, ale po tym jak zaczęła prosić o głosy na siebie, to może lepiej, że już odpadła. Nie lubię sojuszów nudnych alpha males, ale sam Shaun wydaje się spoko i nie mam nic przeciwko niemu.
Umbastyczny pisze:
05 lut 2023, 14:56
W Villains nudno, bo mało ich. Jedynie mnie zastanawia czy w sumie Simon nie powinien być jakoś ukarany za kradzież i zniszczenie prywatnej własności innego gracza.
Chyba chciał być jak Sandra, ale wyszło jak wyszło :D
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 4

Post autor: ciriefan »

Villains praktycznie nie było.

W końcu pokazali Heroes. Jestem rozczarowany Hayley - nie jestem fanem podkładania zadań bez jakiejś konkretnej przyczyny i to zwłaszcza na tak wczesnym etapie. Zaskoczyło mnie to, ale mam takie trochę wrażenie, że Hayley miała świadomość, że pewnie będzie celem i ma małe szanse zajść daleko i może nie chciała wrócić, ale w zamian za udział produkcja dała jej kupę hajsu i wynegocjowała to, żeby Hayley po prostu robiła show i mieszała. No bo serio dziwne, że Hayley wiedząc o poziomie ryzyka tak o sobie podjęła decyzję, że kładzie zadanie.

Może przysypiałem na koniec odcinka, ale nie mam pojęcia, skąd wzięły się głosy na Gerry'ego. Niby cały ep budowali prosty głos na Rogue vs blindside na Hayley, a nagle panowie zagłosowali na Gerry'ego. Dobrze, że finalnie odpadła Rogue. Rzadko zdarzają się tak antypatyczni ludzie. Pewnie wiedziała, że leci, to sobie wymyśliła, że sama poprosi o swoją eliminację, żeby nie było że tak ssała w tej grze XD Strata żadna.

Zazwyczaj nie lubię sojuszy alpha males, ale tutaj na razie lubię całą czwórkę mięśniaków. Davida wprawdzie nie pokazują wcale, ale Shaun, Sam i Matt nie irytują i wydają się być okej. Nie mam w Heroes większych antypatii, więc ciekawy jestem, jak to się rozegra.

Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 4

Post autor: Umbastyczny »

ciriefan pisze:
06 lut 2023, 11:46

Może przysypiałem na koniec odcinka, ale nie mam pojęcia, skąd wzięły się głosy na Gerry'ego. Niby cały ep budowali prosty głos na Rogue vs blindside na Hayley, a nagle panowie zagłosowali na Gerry'ego.
Tak, przyspałeś :D W pewnym momencie była konfa Hayley, że niby Rogue leci, ale co jeśli ma HI. No i potem była scena z Hayley, Shaunem, Samem (i pewnie kimś jeszcze, ale tak szczegółowo nie pamiętam), w której ustalają, że ten sojusz facetów zagłosuje na Gerry'ego.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 4

Post autor: Maw »

Łatwo się nabieracie na edit, który próbował zrobić z Rogue villaina, ale tak naprawdę czy ona nie miała racji we wszystkim tym, co mówiła na radzie? xd Oczywiście, że miała. Herosi to są osoby, które stawiają dobro innych ponad swoje, na pewno jest to lepsza definicja niż ta Paige, że to po prostu ktoś, kto jest jej "mate". Jej quit absolutnie mnie nie dziwi i jest moim zdaniem uzasadniony - oczywiście jej konfrontacje z Paige zostały wycięte z odcinków, bo lepiej pokazać 50 konf Hayley i Shauna o tym samym, ale Rogue jest aktywistką, która walczy na rzecz zwierząt. Paige jest osobą, która dosłownie morduje je dla zabawy i dla trofeów łowieckich, wystarczy wejść na jej instagrama, żeby zobaczyć, jaka ta obrzydliwa osoba - co trzecie zdjęcie to ona uśmiechająca się nad jakimiś zwłokami zwierzęcia. Czy uważacie, że ktoś taki naprawdę należy to plemienia HEROES i czy uważacie to za PRZYPADEK, że w tej samej drużynie znalazły się zarówno ona, jak i Rogue, która tak walczy przeciwko temu, co ta kobieta robi? Dla mnie to jest mega obrzydliwe, że dla fun tv byli w stanie postawić takich ludzi między sobą i jeszcze wmawiać widzom, że Paige to hero, a Rogue ta zła (i też ironiczne, że nawet nie pokazali tego ich konfliktu, a pewnie dlatego wzięli obie do obsady xd), no ale Australia jak zawsze na poziomie - DNO.

Rogue mi szkoda, bo była na pewno kolorową osobowością mimo że za bardzo tego nie zobaczyliśmy, bo edit próbował pokazać ją w jak najgorszym świetle. Współczuję jej takiej manipulacji i jej quit mnie nie dziwi. Ogólnie ten sezon to masakra - na początku wydawało się, że może będzie lepiej, ale jednak edit tylko nieznacznie się poprawił. Nadal są screentime hogs co co odcinek dostają content, powtarzane nudne konfy...

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 4

Post autor: Jasasiek »

Maw pisze:
13 lut 2023, 22:01
Łatwo się nabieracie na edit, który próbował zrobić z Rogue villaina, ale tak naprawdę czy ona nie miała racji we wszystkim tym, co mówiła na radzie? xd Oczywiście, że miała. Herosi to są osoby, które stawiają dobro innych ponad swoje, na pewno jest to lepsza definicja niż ta Paige, że to po prostu ktoś, kto jest jej "mate". Jej quit absolutnie mnie nie dziwi i jest moim zdaniem uzasadniony - oczywiście jej konfrontacje z Paige zostały wycięte z odcinków, bo lepiej pokazać 50 konf Hayley i Shauna o tym samym, ale Rogue jest aktywistką, która walczy na rzecz zwierząt. Paige jest osobą, która dosłownie morduje je dla zabawy i dla trofeów łowieckich, wystarczy wejść na jej instagrama, żeby zobaczyć, jaka ta obrzydliwa osoba - co trzecie zdjęcie to ona uśmiechająca się nad jakimiś zwłokami zwierzęcia. Czy uważacie, że ktoś taki naprawdę należy to plemienia HEROES i czy uważacie to za PRZYPADEK, że w tej samej drużynie znalazły się zarówno ona, jak i Rogue, która tak walczy przeciwko temu, co ta kobieta robi? Dla mnie to jest mega obrzydliwe, że dla fun tv byli w stanie postawić takich ludzi między sobą i jeszcze wmawiać widzom, że Paige to hero, a Rogue ta zła (i też ironiczne, że nawet nie pokazali tego ich konfliktu, a pewnie dlatego wzięli obie do obsady xd), no ale Australia jak zawsze na poziomie - DNO.
Tak, widziałem już to i mam podobne zdanie na ich temat. Ale uważam, że Rogue też ma swoje za uszami, np. to jak odnosiła się do Niny - to było nie w porządku i nie powinna się tak zachowywać. Pewnie niejednokrotnie mówiła dziwne rzeczy, ale pokazali to tylko w pierwszym odcinku, żeby uniknąć kontrowersji. W tej sprawie się z nią zgadzam, ale do końca też nie jest tak, że nie można jej niczego zarzucić.
Obrazek

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 4

Post autor: maniana92 »

Dobrze, że ta wariatka odpadła. Na miejscu tych zwierząt sam bym sie ładował pod strzelbe jak ktos taki chciałby mnie ratować.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 4

Post autor: Umbastyczny »

Maw pisze:
13 lut 2023, 22:01
Jej quit absolutnie mnie nie dziwi i jest moim zdaniem uzasadniony - oczywiście jej konfrontacje z Paige zostały wycięte z odcinków, bo lepiej pokazać 50 konf Hayley i Shauna o tym samym, ale Rogue jest aktywistką, która walczy na rzecz zwierząt. Paige jest osobą, która dosłownie morduje je dla zabawy i dla trofeów łowieckich, wystarczy wejść na jej instagrama, żeby zobaczyć, jaka ta obrzydliwa osoba - co trzecie zdjęcie to ona uśmiechająca się nad jakimiś zwłokami zwierzęcia. Czy uważacie, że ktoś taki naprawdę należy to plemienia HEROES i czy uważacie to za PRZYPADEK, że w tej samej drużynie znalazły się zarówno ona, jak i Rogue, która tak walczy przeciwko temu, co ta kobieta robi? Dla mnie to jest mega obrzydliwe, że dla fun tv byli w stanie postawić takich ludzi między sobą i jeszcze wmawiać widzom, że Paige to hero, a Rogue ta zła (i też ironiczne, że nawet nie pokazali tego ich konfliktu, a pewnie dlatego wzięli obie do obsady xd), no ale Australia jak zawsze na poziomie - DNO.

To rzeczywiście ciekawe, że nie wyemitowali tych dram, bo nie wydaje się przypadkowe, że 2 osoby o skrajnie przeciwnych poglądach znalazły się razem w plemieniu. Nie wiedziałem, że Paige zajmuje się takimi rzeczami, po materiałach promocyjnych (pobieżnie przejrzanych), myślałem, że jest bardziej hodowcą bydła i tyle. W takich kwestiach mogę przyznać, że w starciu Paige vs. Rogue byłbym po stronie tej drugiej. Jednakże, nie zmienia to mojego zdania, że wiele wypowiedzi Rogue było głupich, nie umiała żyć i pracować w grupie. Oczywiście edit mógł to uwypuklać, ale nie zmienia to faktu, że takie rzeczy mówiła i robiła.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 4

Post autor: Maw »

Oni pokazali te rzeczy, które pokazać chcieli. Komentarz Rogue do Niny faktycznie był mało przemyślany, ale wyciągnęła z tego wnioski i przeprosiła - a Paige nie widzi w swoim zachowaniu nic złego. Ja zawsze mogę docenić dobrego villaina i rozumiem jak ktoś jest bitter, ale wszystko wychodzi w prawdziwym życiu, kto naprawdę jakim jest człowiekiem. Dlatego tak nie lubię np. BvWSophie , która nadal trzyma urazę do Sam tylko dlatego, że ta ją wyeliminowała Ale Paige jeszcze pokaże swoje prawdziwe kolory, także spokojnie. Rogue powiedziała, że producenci bardzo liczyli na dramy, ale ona nie chciała się w nie angażować, w związku z czym pokazali ją w jak najgorszym świetle. I na koniec Rogue może być wariatką, mogła być irytująca w Survie itd co nie zmienia faktu, że to co robi w życiu prywatnym na pewno można nazwać heroicznym, w odróżnieniu od tego co robi Paige.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 4

Post autor: tombak90 »

Ja tak sobie z partyzanta nadrabiam i chciałem tylko wnieść do dyskusji tyle, że to w sumie przykre i tragicznie, ale osobiście dziesięć razy chętniej zobaczyłbym jeszcze kiedyś w Surwajworach rąbniętą Rogue, niż 17/18 osób ze stejtsowego S44, tudzież kogokolwiek z S43 :lol: Miałem duże nadzieje wobec tej niewiasty i zapewne ubarwiłaby odcinki w starym, dobrym, abimaryjnym stylu, no ale niestety zabrakło jej motywacji - a niucham, że gdyby nie ten quit, to rzeczywiście by się uchowała, bo lud poćwiartowałby Hayley.

A skoro już gryzmolę, to pierwsza część sezonu naprawdę pocieszna. Podoba mi się narracja wokół plemienia Villains - która oczywiście jest napompowana, no ale zapewne świadomość roli sprawia, że ci ludzie wypowiadają się jakoś ciekawiej i agresywniej zamiast pleść kołczingowe farmazony i sekciarskie rzygi. Zdaję sobie sprawę, że kangurze sezony najczęściej psują się w późniejszych odcinkach, gdzie brakuje im osób i wałkują ten sam wątek na trzy odcinki, no ale póki co to jeszcze nie nastąpiło i naprawdę z ciekawością oglądam, co tam mireczki z tego turnusu narozrabiają dalej.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 4

Post autor: Saw »

Fajnie ze w końcu to Heroes poszli na radę i można było poznać nieco bardziej dynamikę gry w ich drużynie. U Villains tak naprawdę nic się nie działo, więc o nich dziś nic nie powiem.
Mocno rozczarowała mnie Hayley, że podłożyła zadanie. Nie jestem jej fanem, ale miałem ją za mądrą dziewczynę. A tu taka debilna decyzja tylko po to by pozbyć się Rouge. Aż się prosiło żeby oberwała bolesnym blindsidem. Na takim poziomie gry wywalanie swojego nie ma żadnego sensu. Powód by wywalić nieco szurniętą Rouge był żaden...
Co do Rouge to serio dziwna byla i co by nie mówić sama prosiła się żeby ją wywalili. Ale mimo wszystko troszkę jest mi jej szkoda, bo wydawała się barwną postacią. Nie do końca potrafiąca w socjal. Trochę po świńsku że wrzucili ją do plemienia z Paige, wiedząc jakie obie panie wykonują zawody. Mam żal że nie pokazano nam żadnych dram tych pań, bo mogło być ciekawie. Nie no lepiej pokazywac setną konfę Georga, Hayley czy Simona.
Podoba mi się o dziwo sojusz facetów. Shaun jest naprawdę spoko gościem. Fajnie że ma układ z Flick. Podoba mi się ta dwójka i licze na dalszą współpracę. Nina też z nimi gadała, więc oby do nich dołączyła. Sam znalazł HII, więc brawa dla niego. Matta i Davida jest mało i nie poznałem jeszcze ich planu na grę, ale wydają się spoko. Coraz bardziej lubię Sharni. Bardzo pozytywna babka i podoba mi się jej relacja z Gerrym, że mu pomaga itp.
A po tym co dowiedziałem się od was o Paige, to dziewucha trafia u mnie na czarną listę. Nie wiedziałem że zajmuje się takim gównem i oni śmią ją jeszcze nazwac Heroe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 10 - Heroes V Villains - 2023”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości