Australian Survivor Heroes V Villains Ep 22

Premiera: 30 stycznia 2023
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 22

Post autor: Jack »

Premiera: 20 marca 2023

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 22

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny taki sobie odcinek. Całość sprowadzała się do tego, kogo wybierze George - kogo wkurzy, kogo zadowoli. Wiadomo, że jak się gra między sojuszami, to nadchodzą takie momenty, że trzeba wybrać.

Zobaczymy czy podjął słuszną decyzję. Osobiście wydaje mi się, że nie. Jest w F4 z mocnym duetem - Gerry & Mat. Jeśli Liz znowy wygra, to może być w tarapatach, bo tamta dwójka raczej na siebie nie zagłosuje, a i Liz jest zirytowana jego zachowaniem, więc nie wiadomo czy będzie chciała się bawić w remisy dla George'a.

Czekam na te 2 ostatnie odcinki bez emocji. W sumie wszystko mi jedno jak to się skończy.

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 22

Post autor: maniana92 »

Niestety końcówka sezonu słabiutka, zostały 4 osoby, gdzie dwojka z nich nie mam pojęcia po co są w tym programie. Liz zamiast zemścić się na Georgu za wyrzucenie Shonne, dalej z nim gra i nie wiadomo na co czeka. Z final 4 tylko George zasługuje na zwycięstwo.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 22

Post autor: ciriefan »

Kiepski odcinek. No Nina nieźle zwaliła wygadując Matt'owi sytuację. Trochę sama jest sobie winna, popełniła podstawowy błąd i powiedziała celowi, że jest celem. Liz miała rację - to był faktycznie moment na wywalenie Matt'a. Ogólnie mam jakieś przeczucie, że Matt budzi sympatię i jest w stanie wygrać w finale z każdym, do tego jest tam największym zagrożeniem fizycznym, co na tym etapie jest ważne, więc tym bardziej dziwi mnie finałowa decyzja. George owszem, strategicznie prowadził najlepszą grę i wszyscy to mówią będąc w grze - dopóki sami nie poczują jego eliminacji na sobie, wtedy ich perspektywa może się zmienić w zależności od tego, w jakim stylu ich wyeliminował. Tak patrzę na to jury i jedyny pewny głos na George'a jak dla mnie to Hayley. Cały sojusz Heroes + skonfliktowany z George'm Simon mogą nie chcieć na niego głosować zwłaszcza, jeśli w finale będzie Matt. Shonee zagłosuje na George'a tylko jeśli w finale nie będzie Liz.

No i co do strategii - tutaj zgodzę się z Umbą, że George popełnił duży błąd, który na tym etapie może go dużo kosztować. Jeśli Liz wygra kolejny immunitet, w najlepszym wypadku będzie remis. Wywalenie Matt'a było bezpieczne, bo Nina bez problemu wyleciałaby w final 4 - Liz z nim trzyma, a też nie sądzę, żeby Gerry połączył siły z Niną nawet po wyjebce Matt'a. Poza tym Nina jako ostatnia z sojuszu herosów byłaby dla nich wszystkim największym zagrożeniem na finał, więc to byłby logiczny wybór. I George miałby wtedy w final 3 lojalnego sobie Gerry'ego i Liz, która w sumie nie jestem pewny, co by zrobiła, gdyby wtedy wygrała zadanie. No ale ogólnie myślę, że George zamiast pewnego final 3 wybrał dla siebie mocno ryzykowną opcję, w której może odpaść w final 4 i w której zostawił silnego w zadaniach Matt'a. No zobaczymy, jak się to dalej potoczy.

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor Heroes V Villains Ep 22

Post autor: Saw »

W tym sezonie już chyba się nic nie wydarzy i George zgarnie wygraną. Naprawdę nie chce mi się wierzyć że Matt czy Liz mu w tym przeszkodzą, bo Gerry to nie jest żadnym zagrożeniem. Moja największa nadzieja czyli Nina odpadła. Trochę nawaliła w tym odcinku mówiąc Matt'owi o sytuacji w plemieniu. Ale i tak jej występ można zaliczyć na plus. Liz, Matt i Gerry to pionki Georga. Ja rozumiem że są oni sympatyczni, ale naprawdę nie wiele zrobili w grze. Cały czas głosują tak jak George im każe. A niestety George to nie Russell i nie jest tak paskudnym człowiekiem. Mi się wydaje że pomimo arogancji to ludzie go lubią. Oczywiście jest opcja że do finału on nie dojdzie, na przykład jak w F3 Matt wygrałby immunitet. Ale mimo wszystko cięzko mi sobie wyobrazić finał bez niego. Ten odcinek na plus na pewno może zaliczyć Liz dla której korzystnie było wyrzucić Matta, wiedząc ze faceci mogą w trójkę iść do F3. Choć Matt i Gerry też swoje zrobili i trzymają się planu męskiej finałowej trójki. Tylko dlaczego nikt nie chce wywalić tego Georga :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 10 - Heroes V Villains - 2023”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości