Squid Game: The Challenge

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Squid Game: The Challenge

Post autor: Umbastyczny »

"Pogrążeni w świecie "Squid Game" prawdziwi gracze w liczbie 456 poddają swoje umiejętności i charaktery ciężkiej próbie, żeby wygrać 4,56 mln dolarów."

Plan emisji:

22 listopada - 5 odcinków
29 listopada - 4 odcinki
6 grudnia - FINAŁ / 1 odcinek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Squid Game: The Challenge

Post autor: ciriefan »

Ogłoszono, że powstanie 2 sezon.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Squid Game: The Challenge

Post autor: Umbastyczny »

Całkiem przyjemny twór. Serial mi się podobał i doceniam, że użyto tylu podobieństw. Muzyka robiła klimat, wykorzystanie części zadań, super scenografie, kostiumy, no było to zrobione ładnie i efektownie.

Dodatkowo, uważam, że wprowadzono kilka dobrych zmian w stosunku do serialu:
- dodatkowe testy pomiędzy grami, które wprowadzały więcej ryzyka i strategii
- urozmaicenie gier, żeby trochę zaskoczyć uczestników
- ograniczenie roli siły fizycznej

Momentami nudziły mnie te nagrywki z pokoju przesłuchań, ale rozumiem, że chciano nam jakoś lepiej przedstawić graczy. W sumie było ich zbyt wielu i nie będę się rozpisywał. Może tylko o zwyciężczyni. W pewnym momencie zaczęto pokazywać więcej Mai i w sumie ją polubiłem nawet. Podobało mi się, że miała takie zalążki villaina - gdy np. kombinowała przeciwko temu koszykarzowi, który jej ufał, albo gdy zagrała przeciwko temu chłopakowi z warkoczykami. W jej sporze z panią 278 też byłem za nią, bo laska ewidentnie nie chciała ominąć tego "syna starszej pani" i jakoś grupa jej to odpuściła.

Byłem też zaskoczony, że przy pikniku nikt nie wpadł na to, że podział na pary jest podejrzany...

Największy minus dla mnie to zadanie z F3, które mogło być w prosty sposób ustawione przez produkcję - wolałbym większą transparentność i może jakieś pudełka, które się otwiera i sprawdza kolor itemu w środku czy coś.

ciriefan pisze:
06 gru 2023, 17:06
Ogłoszono, że powstanie 2 sezon.
To spoko. Myślałem, że może być ciężko ze względu na koszty - duża ilość uczestników, pewnie duża ilość pracowników, wysoka nagroda, scenografie, kostiumy itd.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości