Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Jack »

Big Brother - program telewizyjny typu reality show, stworzony w Holandii 4 września 1997 (pierwsza edycja wystartowała w tym kraju 16 września 1999), którego producentem jest Endemol.
W latach 2001-2002 odbyły się trzy polskie edycje Big Brothera (pierwsza wystartowała 4 marca 2001), emitowane na antenie TVN. Po kilku latach format powrócił do Polski. W 2007 roku czwartą edycję reality-show zrealizowała ATM Grupa na zlecenia TV4. Kolejną serię (jak narazie ostatnią) można było oglądać wiosną 2008 roku.

<center>Obrazek
logo programu </center>


<center>Obrazek
Jolanta Rutowicz i Jarosław Jakimowicz - finaliści edycji V - część VIP </center>

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

z polskich oglądałam 1,2,3
z czego ta 1 była najlepsza, wiadomo przeważnie peirwsze jest najlepsze :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tak, TVN chciał pójść na łatwiznę i wycisnąć z formatu tyle ile się tylko da. Nie będę już nawet wspominał o tym co wyprawiała Czwórka.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Nie oglądałam polskiej edycji, oglądałam dwie pierwsze niemieckie doprowadzając do szału całą moją rodzinę.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja ostatnio oglądałem (tylko początek) 10 niemiecką edycję na RTL2. Tylko fragmenty, bo nikt nie mógł w domu tego znieść.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Nie sądziłam, że w Niemczech jeszcze istnieje big brother, myślałam, że już go skasowali. Niestety nie mam rtl2, więc nie nasłucham się sprechania : )

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

A ja nawet lubię słuchać "sprechania", uczę się niemieckiego ;P

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Program mógłby być ciekawy, i TVN w miarę wyszło. Ale czwórka wybrała tragiczne osoby. Jak można wybrać tak tandetnych i pustych zawodników?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ale wylansowali Jolę Rutowicz :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Tak, ale jej 5 minut juz minęło. Coś ostatnio nic o niej nie słychać. A w sumie nawet ją lubiłem, wprowadzała coś śmiesznego, świeżego w ten szary i nudny polski show biznes.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

no ale Jola Rutowicz to produkt 4 a nie TVN
przeciez ja pamiętam jak sławna była Manuela, Klaudiusz, Gluczas, Gosia, a wszsaytko dzięki 1 edycji BB :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No tak, właśnie chodziło mi o to, że TV 4 wylansowała Rutowicz.

Uwaga! Jesienią ma powstać pierwsza polska edycja programu Big Brother Kids. Widowisko ma poprowadzić Kasia Cichopek. Uczestnikami będą dzieci w wieku 11-13 lat, towarzyszyć będą im rodzice. Dzieciaki będą miał własną szkołę, plac zabaw itd. Najprawdopodobniej w widowisku wezmą udział uczestnicy "Dzieciaków Górą!" ( i osoby, które chciały być uczestnikami ).
Myślę, że to info to tylko plotka, ale któż wie, licencję i na "Dzieciaki" i na "BB" posiada firma Endemol, więc może komuś od nich wpadł taki "świetny" pomysł do głowy. Format ma pojawić się w TVP2.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Uważam, że to przesada, aby dzieciaki były zamknięte non stop odcięte od świata i jeszcze z kamerami. To naprawdę przekroczenie granic. Są za młodzi na podjęcie takiej decyzji, żeby aż tak sprzedać swoją prywatność. To są przecież dzieci. Moim zdaniem to nie przejdzie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mają to być dzieci w wieku 11-13 lat :wink: Dzieci mają co tydzień nominować spośród siebie dziecko, którego najmniej lubią. Moim zdaniem to przesada i coś takiego w TVP2, Telewizji Publicznej. I mają być ponoć normalne programy "Extra" (nocne).

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Hahaha dobre. I na jakiej zasadzie mają być te nocne programy extra? Dzieci pod prysznicem? A w internecie możliwość wykupienia filmikow bez cenzury? haha no patologia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości