Jeremy Collins

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jeremy Collins

Post autor: Meciek »

Obrazek

Miejsce zamieszkania: Foxboro, Massachusetts
Poprzedni sezon: Survivor: San Juan del Sur, zwycięzca Survivor: Cambodia
Zawód: Strażak

Jak Survivor zmienił twoje życie?
Emocjonalnie - zbliżyłem się do swojej żony i dzieci. Kiedy tęsknisz za bliskimi zaczynasz ich bardziej doceniać. Finansowo - mogłem odłożyć pieniądze dla dzieci.

Co zmienisz w swojej grze?
Zapomnijmy o mojej grze w San Juan del Sur - to się nigdy nie wydarzyło. Chcę wzbogacić moją grę z Cambodii. Wciąż będę chciał mieć swoje "tarcze", ale do tego dołożę zagrożenia strategiczne oraz socjalne. Razem z tymi ludźmi będę kontynuował strategię voting blocks, każdy będzie miał paranoją co do sojuszy w grze. Czuję, że moja ostatnia przygoda w Survivor była niczym trąba powietrzna. Tym razem chcę się też dobrze bawić.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jeremy Collins

Post autor: Maw »

Powiem tak - uwielbiałem go w SJDS i był tam moim ulubionym facetem, ale w Kambodży moja sympatia do niego trochę zmalała. Myślę jednak, że to ze względu na jego heroiczny, perfekcyjny i predictable edit i może znowu wrócę do uwielbiają go. We will see.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jeremy Collins

Post autor: Meciek »

Zwiastun Jeremy'ego:


Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Jeremy Collins

Post autor: MD »

Wywiad dla ET Canada:

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jeremy Collins

Post autor: Umbastyczny »

Jeremy - bleh. Nie jestem jego fanem. O ile w SJDS jeszcze w miarę go lubiłem, to oglądanie jego jęczenia w S31 było trudne :/ Ciekawe o czym będzie opowiadał w każdej konfie, jeśli Val nie jest w kolejnej ciąży...

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Jeremy Collins

Post autor: Davos »

Lubiłem go i doceniałem jego grę, ale trochę zirytował mnie tym wjechaniem sędziom na emocje przez opowiadanie ze łzami w oczach o ciężarnej żonie. Mimo wszystko wygrał wtedy zasłużenie, tego mu nie odmówię. Na pewno trzeba docenić to, że od razu zjednuje sobie ludzi i bardzo szybko zakłada sojusze, jest też świetny w zadaniach. Ale jednocześnie przez to jest zagrożeniem więc nie zdziwię się, jeśli bardzo szybko stanie się celem. Tak czy inaczej, cieszę się z jego powrotu i jestem ciekaw, jak mu pójdzie w grze z przeciwnikami naprawdę dużego kalibru.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość