WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

Survivor Marquesas (Sezon 4)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Kontakt:

Post autor: Davos »

Mam nadzieję, że przeżył. Szukałem przed chwilą o tym info, ale niczego konkretnego nie znalazłem.
Obrazek

MaciekRS
6th jury member
Kontakt:

Post autor: MaciekRS »

Małe Reunion z Marquesas.
Podcast z tego tygodnia gdzie udało się zgromadzić całkiem dużą paczkę Peter, Sarah, Gina, Boston Rob, John, Tammy, The General, Sean, Paschal, Kathy, Neleh & Vecepia
https://theoznetworkpodcast.wordpress.c ... s-reunion/

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dzięki za link. Jakiś czas temu Vecepia pojawiła się również w podcaście Roba, gdzie wspominała między innymi o jej relacjach z produkcją programu :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ooo Jack i co tam mówiła? Kurcze, zapomniałem wstawić link do listu, który napisała po tym, jak nie została zaproszona do udziału w sezonie 40. Do bidulki nikt nawet nie zadzwonił, czy wstępnie byłaby zainteresowana. Kurcze teraz nie mogę go znaleźć.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
7th voted out
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Post autor: joeytribbiani »

ciriefan pisze:
15 maja 2020, 19:29
Ooo Jack i co tam mówiła? Kurcze, zapomniałem wstawić link do listu, który napisała po tym, jak nie została zaproszona do udziału w sezonie 40. Do bidulki nikt nawet nie zadzwonił, czy wstępnie byłaby zainteresowana. Kurcze teraz nie mogę go znaleźć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Kontakt:

Post autor: Jack »

ciriefan pisze:
15 maja 2020, 19:29
Mówiła, że po sezonie 4, tylko raz miała kontakt z produkcją. Zapytali ją przed 8 sezonem czy chciałaby wrócić, ona powiedziała, że tak i później już do niej nie zadzwonili.
Przed sezonem 40 miała żal do produkcji, że nie zadzwonili do niej nawet z informacją, że będą realizować sezon all winners i że przepraszają, ale wybrali już kogoś innego do programu.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Kontakt:

Post autor: Stach »

Trochę przypał z tą Vecepią, to była najlepsza zwyciężczyni :D

frasiek
sole survivor
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Czyli wierzy, że to była decyzja Boga, ale i tak próbuje rozpętać aferkę o to, że dyskryminują czarną kobietę? Ach, cóż za wartościowy z niej człowiek i to naprawdę niepożałowana strata, że nie było jej w 40 sezonie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 39”