Ulubiony Robinson - ranking
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1285
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Zróbmy że Shawn wygra <3 albo Luke
Pomysł spoko ale sorry jak myślicie że będę wybierać między królami Survivora to tak jakby wybierać między Jezusem a Maryją
Pomysł spoko ale sorry jak myślicie że będę wybierać między królami Survivora to tak jakby wybierać między Jezusem a Maryją
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6008
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
No to głosujemy pomiędzy Pią a Abbey oraz między Lukiem a Shaunem. W każdym duecie wybieracie osobę, którą bardziej polubiliście. Czas na głosowanie do niedzieli 10 listopada do 20:00.
Moje głosy: Pia i Luke.
Moje głosy: Pia i Luke.
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1285
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey i Shaun
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5744
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6008
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Mamy remis między Pią a Abbey XD
Może ktoś jeszcze zagłosuje?
I czy są jakieś osoby, które głosowałyby w rankingu do ostatniego sezonu South Africą czy nikt nie oglądał oprócz 2 osób? XD
Może ktoś jeszcze zagłosuje?
I czy są jakieś osoby, które głosowałyby w rankingu do ostatniego sezonu South Africą czy nikt nie oglądał oprócz 2 osób? XD
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1285
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
CobusUmbastyczny pisze: ↑11 lis 2019, 11:43Jak coś to możemy w gronie tych 2 osób ustalić wyniki na priv xD
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6008
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Oto wyniki głosowania (w nawiasie miejsce z gry):
Winners: Abbey (5) / Pia (1)
Jury:
3. Shaun (11)
4. Luke (4)
5. Janine (6)
6. Sam (18)
7. Ross (13)
8. Simon (7)
9. Hannah (16)
10. Harry (3)
11. Baden (2)
12. Sarah (17)
Pew-jury:
13. Laura (23)
14. Anastasia (24)
15. David (10)
16. Matt (14)
17. Casey (15)
18. Susie (22)
19. E.T. (19)
20. John (9)
21. Andy (12)
22. Daisy (8)
23. Steven (20)
24. Nova (21)
Pierwsze 3 miejsca w poszczególnych rankingach (wygrało 31 kobiet i 7 facetów):
1 - Susan, Colleen, Jenna
2 - Elisabeth, Colby, Jerri
3 - Ethan, Kim P., Lex
4 - Kathy, Neleh, Rob
5 - Shii Ann, Penny, Brian
6 - Christy, Rob, Jenna
7 - Sandra, Darrah, Ryan O.
8 - Rob, Kathy, Shii Ann
9 - Eliza, Ami, Julie
10 - Stephenie, Angie, Jenn
11 - Stephenie, Cindy, Danni
12 - Danielle, Cirie, Sally
13 - Parvati, Sundra, Ozzy
14 - Michelle, Yau Man, Earl
15 - Courtney, Todd, Amanda
16 - Parvati, Eliza, Amanda
17 - Sugar, Corinne, Ken
18 - Sierra, Erinn, Taj
19 - Natalie, Kelly, Liz
20 - Courtney, Sandra, Parvati
21 - Brenda, Alina, Kelly B.
22 - Stephanie, Andrea, Kristina
23 - Jim, Whitney, Sophie
24 - Troyzan, Kat, Jonas
25 - Malcolm, Jonathan, Denise
26 - Malcolm, Corinne, Andrea
27 - Ciera, Hayden, Vytas
28 - Tasha, Spencer, Kass
29 - Natalie, Kelley, Jaclyn
30 - Jenn, Shirin, Hali
31 - Kelley, Ciera, Abi
32 - Cydney, Michele, Julia
33 - Jay, Michelle, Hannah
34 - Sandra, Andrea, Hali
35 - Lauren, Chrissy, Ashley
36 - Chelsea, Desiree, Michael
37 - Kara, Alison, Angelina
38 - Lauren, Aurora, Victoria
Australian Survivor (wygrały 4 kobiety i 0 facetów)
3 - Phoebe, Jennah Louise, Craig
4 - Tessa, Michelle, Sarah
5 - Shonee, Shane, Fenella
6 - Abbey/Pia, Shaun
Survivor New Zealand (wygrały 2 kobiety i 0 facetów)
1 - Barb, Shannon, Hannah
2 - Lisa, Renee, Tess
South Africa (wygrała 1 kobieta i 0 facetów)
2018 - Annalize, Palesa, Katinka
Wyspa Przetrwania (wygrała 1 kobieta i 0 facetów)
1 - Ania "Ruda", Justyna, Kasia
Winners: Abbey (5) / Pia (1)
Jury:
3. Shaun (11)
4. Luke (4)
5. Janine (6)
6. Sam (18)
7. Ross (13)
8. Simon (7)
9. Hannah (16)
10. Harry (3)
11. Baden (2)
12. Sarah (17)
Pew-jury:
13. Laura (23)
14. Anastasia (24)
15. David (10)
16. Matt (14)
17. Casey (15)
18. Susie (22)
19. E.T. (19)
20. John (9)
21. Andy (12)
22. Daisy (8)
23. Steven (20)
24. Nova (21)
Pierwsze 3 miejsca w poszczególnych rankingach (wygrało 31 kobiet i 7 facetów):
1 - Susan, Colleen, Jenna
2 - Elisabeth, Colby, Jerri
3 - Ethan, Kim P., Lex
4 - Kathy, Neleh, Rob
5 - Shii Ann, Penny, Brian
6 - Christy, Rob, Jenna
7 - Sandra, Darrah, Ryan O.
8 - Rob, Kathy, Shii Ann
9 - Eliza, Ami, Julie
10 - Stephenie, Angie, Jenn
11 - Stephenie, Cindy, Danni
12 - Danielle, Cirie, Sally
13 - Parvati, Sundra, Ozzy
14 - Michelle, Yau Man, Earl
15 - Courtney, Todd, Amanda
16 - Parvati, Eliza, Amanda
17 - Sugar, Corinne, Ken
18 - Sierra, Erinn, Taj
19 - Natalie, Kelly, Liz
20 - Courtney, Sandra, Parvati
21 - Brenda, Alina, Kelly B.
22 - Stephanie, Andrea, Kristina
23 - Jim, Whitney, Sophie
24 - Troyzan, Kat, Jonas
25 - Malcolm, Jonathan, Denise
26 - Malcolm, Corinne, Andrea
27 - Ciera, Hayden, Vytas
28 - Tasha, Spencer, Kass
29 - Natalie, Kelley, Jaclyn
30 - Jenn, Shirin, Hali
31 - Kelley, Ciera, Abi
32 - Cydney, Michele, Julia
33 - Jay, Michelle, Hannah
34 - Sandra, Andrea, Hali
35 - Lauren, Chrissy, Ashley
36 - Chelsea, Desiree, Michael
37 - Kara, Alison, Angelina
38 - Lauren, Aurora, Victoria
Australian Survivor (wygrały 4 kobiety i 0 facetów)
3 - Phoebe, Jennah Louise, Craig
4 - Tessa, Michelle, Sarah
5 - Shonee, Shane, Fenella
6 - Abbey/Pia, Shaun
Survivor New Zealand (wygrały 2 kobiety i 0 facetów)
1 - Barb, Shannon, Hannah
2 - Lisa, Renee, Tess
South Africa (wygrała 1 kobieta i 0 facetów)
2018 - Annalize, Palesa, Katinka
Wyspa Przetrwania (wygrała 1 kobieta i 0 facetów)
1 - Ania "Ruda", Justyna, Kasia
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6008
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Pora rozpocząć głosowanie na ulubionego zawodnika Survivor 39 - Island of the Idols.
Przypominam zasady:
- można oddać 1 głos w ciągu doby
- dajemy po 2 plusy i 2 minusy
- gdy zostanie 5 osób, będziemy dawać po 1 plusie i minusie
- przy 3 osobach kończymy głosowanie
- jeśli wszyscy będą mieli 10 pkt. lub więcej, liczba pkt. zostanie podzielona na pół, aby przyspieszyć głosowanie
Głosujemy od północy. Głosy oddane dzisiaj nie będą się liczyć.
Chelsea 5
Aaron 5
Vince 5
Elizabeth 5
Elaine 5
Ronnie 5
Dean 5
Karishma 5
Missy 5
Tom 5
Lauren 5
Dan 5
Molly 5
Tommy 5
Kellee 5
Jack 5
Jason 5
Janet 5
Noura 5
Jamal 5
Przypominam zasady:
- można oddać 1 głos w ciągu doby
- dajemy po 2 plusy i 2 minusy
- gdy zostanie 5 osób, będziemy dawać po 1 plusie i minusie
- przy 3 osobach kończymy głosowanie
- jeśli wszyscy będą mieli 10 pkt. lub więcej, liczba pkt. zostanie podzielona na pół, aby przyspieszyć głosowanie
Głosujemy od północy. Głosy oddane dzisiaj nie będą się liczyć.
Chelsea 5
Aaron 5
Vince 5
Elizabeth 5
Elaine 5
Ronnie 5
Dean 5
Karishma 5
Missy 5
Tom 5
Lauren 5
Dan 5
Molly 5
Tommy 5
Kellee 5
Jack 5
Jason 5
Janet 5
Noura 5
Jamal 5
- joeytribbiani
- 4th jury member
- Posty: 321
- Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
- Winners at War: Parvati
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Na liście jest dwa razy Tommy, a nie ma Molly
Poprawione, dzięki za czujność
Poprawione, dzięki za czujność
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Chelsea 5
Aaron 4 -
Vince 5
Elizabeth 5
Elaine 5
Ronnie 5
Dean 5
Karishma 5
Missy 4 -
Tom 5
Lauren 5
Dan 5
Molly 5
Tommy 5
Kellee 5
Jack 5
Jason 5
Janet 6 +
Noura 6 +
Jamal 5
Aaron 4 -
Vince 5
Elizabeth 5
Elaine 5
Ronnie 5
Dean 5
Karishma 5
Missy 4 -
Tom 5
Lauren 5
Dan 5
Molly 5
Tommy 5
Kellee 5
Jack 5
Jason 5
Janet 6 +
Noura 6 +
Jamal 5
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Chelsea 5
Aaron 4
Vince 5
Elizabeth 5
Elaine 5
Ronnie 5
Dean 5
Karishma 5
Missy 4
Tom 5
Lauren 6 +
Dan 5
Molly 5
Tommy 5
Kellee 6 +
Jack 4 -
Jason 5
Janet 6
Noura 6
Jamal 4 -
Aaron 4
Vince 5
Elizabeth 5
Elaine 5
Ronnie 5
Dean 5
Karishma 5
Missy 4
Tom 5
Lauren 6 +
Dan 5
Molly 5
Tommy 5
Kellee 6 +
Jack 4 -
Jason 5
Janet 6
Noura 6
Jamal 4 -
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości