Survivor: najlepszy gracz wszech czasów
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5744
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
kobiety:
Cirie Fields
Courtney Yates
Danielle DiLorenzo
Eliza Orlins
Kathy Vavrick-O'Brien
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Peih-Gee Law
Sandra Diaz-Twine
Stephenie LaGrossa
mężczyźni:
Erik Huffman
James Clement
Jonathan Penner
Oscar "Ozzy" Lusth
Richard Hatch
Rob Mariano
Russell Hantz
Terry Deitz
Todd Herzog
Tyson Apostol
Teraz naszych uczestników dzielimy na plemiona. Wybierają pierwsza w kolejności alfabetycznej kobieta oraz pierwszy w kolejności alfabetycznej mężczyzna, czyli Cirie i Erik.
Najpierw Cirie wybiera mężczyznę, potem Erik wybiera kobietę. Następnie Cirie wybiera, kobietę, a Erik mężczyznę itd...
Pozostali do wybrania:
Courtney Yates
Danielle DiLorenzo
Eliza Orlins
Kathy Vavrick-O'Brien
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Peih-Gee Law
Sandra Diaz-Twine
Stephenie LaGrossa
--------------------
James Clement
Jonathan Penner
Oscar "Ozzy" Lusth
Richard Hatch
Rob Mariano
Russell Hantz
Terry Deitz
Todd Herzog
Tyson Apostol
plemiona
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
plemię nr 2:
Erik Huffman
Cirie Fields
Courtney Yates
Danielle DiLorenzo
Eliza Orlins
Kathy Vavrick-O'Brien
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Peih-Gee Law
Sandra Diaz-Twine
Stephenie LaGrossa
mężczyźni:
Erik Huffman
James Clement
Jonathan Penner
Oscar "Ozzy" Lusth
Richard Hatch
Rob Mariano
Russell Hantz
Terry Deitz
Todd Herzog
Tyson Apostol
Teraz naszych uczestników dzielimy na plemiona. Wybierają pierwsza w kolejności alfabetycznej kobieta oraz pierwszy w kolejności alfabetycznej mężczyzna, czyli Cirie i Erik.
Najpierw Cirie wybiera mężczyznę, potem Erik wybiera kobietę. Następnie Cirie wybiera, kobietę, a Erik mężczyznę itd...
Pozostali do wybrania:
Courtney Yates
Danielle DiLorenzo
Eliza Orlins
Kathy Vavrick-O'Brien
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Peih-Gee Law
Sandra Diaz-Twine
Stephenie LaGrossa
--------------------
James Clement
Jonathan Penner
Oscar "Ozzy" Lusth
Richard Hatch
Rob Mariano
Russell Hantz
Terry Deitz
Todd Herzog
Tyson Apostol
plemiona
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
plemię nr 2:
Erik Huffman
- Roxy
- sole survivor
- Posty: 2661
- Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
plemiona
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Pozostali do wybrania:
Courtney Yates
Danielle DiLorenzo
Eliza Orlins
Kathy Vavrick-O'Brien
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Peih-Gee Law
Stephenie LaGrossa
--------------------
James Clement
Jonathan Penner
Oscar "Ozzy" Lusth
Richard Hatch
Rob Mariano
Russell Hantz
Terry Deitz
Tyson Apostol
zmianę nazwy plemienia pozostawię komu innemu xd
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Pozostali do wybrania:
Courtney Yates
Danielle DiLorenzo
Eliza Orlins
Kathy Vavrick-O'Brien
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Peih-Gee Law
Stephenie LaGrossa
--------------------
James Clement
Jonathan Penner
Oscar "Ozzy" Lusth
Richard Hatch
Rob Mariano
Russell Hantz
Terry Deitz
Tyson Apostol
zmianę nazwy plemienia pozostawię komu innemu xd
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6007
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
plemiona
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Pozostali do wybrania:
Danielle DiLorenzo
Eliza Orlins
Kathy Vavrick-O'Brien
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Peih-Gee Law
Stephenie LaGrossa
--------------------
James Clement
Oscar "Ozzy" Lusth
Richard Hatch
Rob Mariano
Russell Hantz
Terry Deitz
Tyson Apostol
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Pozostali do wybrania:
Danielle DiLorenzo
Eliza Orlins
Kathy Vavrick-O'Brien
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Peih-Gee Law
Stephenie LaGrossa
--------------------
James Clement
Oscar "Ozzy" Lusth
Richard Hatch
Rob Mariano
Russell Hantz
Terry Deitz
Tyson Apostol
- Eska
- 7th jury member
- Posty: 667
- Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
- Winners at War: Yul
- Kontakt:
plemiona
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Pozostali do wybrania:
Danielle DiLorenzo
Eliza Orlins
Kathy Vavrick-O'Brien
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Stephenie LaGrossa
--------------------
James Clement
Oscar "Ozzy" Lusth
Richard Hatch
Rob Mariano
Russell Hantz
Tyson Apostol
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Pozostali do wybrania:
Danielle DiLorenzo
Eliza Orlins
Kathy Vavrick-O'Brien
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Stephenie LaGrossa
--------------------
James Clement
Oscar "Ozzy" Lusth
Richard Hatch
Rob Mariano
Russell Hantz
Tyson Apostol
- Gienek
- 6th jury member
- Posty: 529
- Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
- Winners at War: Tony
- Survivor AU All Stars: David
- Kontakt:
plemiona
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Pozostali do wybrania:
Eliza Orlins
Kathy Vavrick-O'Brien
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Stephenie LaGrossa
--------------------
James Clement
Oscar "Ozzy" Lusth
Richard Hatch
Russell Hantz
Tyson Apostol
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Pozostali do wybrania:
Eliza Orlins
Kathy Vavrick-O'Brien
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Stephenie LaGrossa
--------------------
James Clement
Oscar "Ozzy" Lusth
Richard Hatch
Russell Hantz
Tyson Apostol
Come on in,guys!
-
- sole survivor
- Posty: 1321
- Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
- Kontakt:
plemiona
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
Tyson Apostol
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Kathy Vavrick-O'Brien
Pozostali do wybrania:
Eliza Orlins
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Stephenie LaGrossa
--------------------
James Clement
Oscar "Ozzy" Lusth
Richard Hatch
Russell Hantz
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
Tyson Apostol
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Kathy Vavrick-O'Brien
Pozostali do wybrania:
Eliza Orlins
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Stephenie LaGrossa
--------------------
James Clement
Oscar "Ozzy" Lusth
Richard Hatch
Russell Hantz
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5744
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
plemiona
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
Tyson Apostol
Eliza Orlins
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Kathy Vavrick-O'Brien
Oscar "Ozzy" Lusth
Pozostali do wybrania:
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Stephenie LaGrossa
--------------------
James Clement
Richard Hatch
Russell Hantz
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
Tyson Apostol
Eliza Orlins
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Kathy Vavrick-O'Brien
Oscar "Ozzy" Lusth
Pozostali do wybrania:
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
Stephenie LaGrossa
--------------------
James Clement
Richard Hatch
Russell Hantz
- Roxy
- sole survivor
- Posty: 2661
- Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
plemiona
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
Tyson Apostol
Eliza Orlins
James Clement
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Kathy Vavrick-O'Brien
Oscar "Ozzy" Lusth
Stephenie LaGrossa
Pozostali do wybrania:
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
--------------------
Richard Hatch
Russell Hantz
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
Tyson Apostol
Eliza Orlins
James Clement
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Kathy Vavrick-O'Brien
Oscar "Ozzy" Lusth
Stephenie LaGrossa
Pozostali do wybrania:
Natalie Bolton
Parvatti Shallow
--------------------
Richard Hatch
Russell Hantz
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5744
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
plemiona
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
Tyson Apostol
Eliza Orlins
James Clement
Natalie Bolton
Richard Hatch
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Kathy Vavrick-O'Brien
Oscar "Ozzy" Lusth
Stephenie LaGrossa
Russell Hantz
Parvatti Shallow
Czy ktoś ma jakiś pomysł na nazwy plemion?
plemię nr 1: (możecie zmienić nazwy plemion )
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
Tyson Apostol
Eliza Orlins
James Clement
Natalie Bolton
Richard Hatch
plemię nr 2:
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Kathy Vavrick-O'Brien
Oscar "Ozzy" Lusth
Stephenie LaGrossa
Russell Hantz
Parvatti Shallow
Czy ktoś ma jakiś pomysł na nazwy plemion?
- Eska
- 7th jury member
- Posty: 667
- Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
- Winners at War: Yul
- Kontakt:
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5744
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Aseyko
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
Tyson Apostol
Eliza Orlins
James Clement
Natalie Bolton
Richard Hatch
Kiko
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Kathy Vavrick-O'Brien
Oscar "Ozzy" Lusth
Stephenie LaGrossa
Russell Hantz
Parvatti Shallow
Głosowanie do środy, godz. 19:00
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
Tyson Apostol
Eliza Orlins
James Clement
Natalie Bolton
Richard Hatch
Kiko
Erik Huffman
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Kathy Vavrick-O'Brien
Oscar "Ozzy" Lusth
Stephenie LaGrossa
Russell Hantz
Parvatti Shallow
Głosowanie do środy, godz. 19:00
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5744
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Kiko uda się na pierwszą radę.
Z poniższej ankiety wybierzcie maksymalnie 9 osób, które powinny przetrwać tę radę.
Ankieta: http://www.vizu.com/poll-vote.html?n=223145
głosowanie do czwartku, godz: 20:00.
Z poniższej ankiety wybierzcie maksymalnie 9 osób, które powinny przetrwać tę radę.
Ankieta: http://www.vizu.com/poll-vote.html?n=223145
głosowanie do czwartku, godz: 20:00.
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5744
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Jako pierwszy z naszej zabawy odpadł Erik Huffman.
Kiko dzięki przegranej w poprzedniej konkurencji otrzymali medalion mocy. Dzięki jego wykorzystaniu w tej "konkurencji" od ich łącznego procentowego wyniku zostanie odjęte 10%.
Składy plemion:
Aseyko
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
Tyson Apostol
Eliza Orlins
James Clement
Natalie Bolton
Richard Hatch
Kiko
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Kathy Vavrick-O'Brien
Oscar "Ozzy" Lusth
Stephenie LaGrossa
Russell Hantz
Parvatti Shallow
<center><embed src="http://wp.vizu.com/vizu_poll.swf" quality="high" scale="noscale" wmode="transparent" bgcolor="#ffffff" width="160" height="240" name="vizu_poll" align="middle" allowScriptAccess="always" type="application/x-shockwave-flash" FlashVars="js=false&pid=223230&ad=false&vizu=true&links=true&mainBG=000000&questionText=FFFFFF&answerZoneBG=EEEEEE&answerItemBG=FFFFFF&answerText=000000&voteBG=C8C8C8&voteText=000000"></embed></center>
Głosowanie do piątku, godz. 20:00
<center></center>
Kiko dzięki przegranej w poprzedniej konkurencji otrzymali medalion mocy. Dzięki jego wykorzystaniu w tej "konkurencji" od ich łącznego procentowego wyniku zostanie odjęte 10%.
Składy plemion:
Aseyko
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
Tyson Apostol
Eliza Orlins
James Clement
Natalie Bolton
Richard Hatch
Kiko
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Kathy Vavrick-O'Brien
Oscar "Ozzy" Lusth
Stephenie LaGrossa
Russell Hantz
Parvatti Shallow
<center><embed src="http://wp.vizu.com/vizu_poll.swf" quality="high" scale="noscale" wmode="transparent" bgcolor="#ffffff" width="160" height="240" name="vizu_poll" align="middle" allowScriptAccess="always" type="application/x-shockwave-flash" FlashVars="js=false&pid=223230&ad=false&vizu=true&links=true&mainBG=000000&questionText=FFFFFF&answerZoneBG=EEEEEE&answerItemBG=FFFFFF&answerText=000000&voteBG=C8C8C8&voteText=000000"></embed></center>
Głosowanie do piątku, godz. 20:00
<center></center>
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5744
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Plemię Aseyko uda się tym razem na radę plemienia. Głosujcie na tych, którzy powinni przejść dalej (max. 9 osób)
Ankieta: http://www.vizu.com/poll-vote.html?n=223353
<center><embed src="http://wp.vizu.com/vizu_poll.swf" quality="high" scale="noscale" wmode="transparent" bgcolor="#ffffff" width="160" height="576" name="vizu_poll" align="middle" allowScriptAccess="always" type="application/x-shockwave-flash" FlashVars="js=false&pid=223353&ad=false&vizu=true&links=true&mainBG=000000&questionText=FFFFFF&answerZoneBG=EEEEEE&answerItemBG=FFFFFF&answerText=000000&voteBG=C8C8C8&voteText=000000"></embed></center>
Głosowanie do niedzieli, godz. 20:00
Ankieta: http://www.vizu.com/poll-vote.html?n=223353
<center><embed src="http://wp.vizu.com/vizu_poll.swf" quality="high" scale="noscale" wmode="transparent" bgcolor="#ffffff" width="160" height="576" name="vizu_poll" align="middle" allowScriptAccess="always" type="application/x-shockwave-flash" FlashVars="js=false&pid=223353&ad=false&vizu=true&links=true&mainBG=000000&questionText=FFFFFF&answerZoneBG=EEEEEE&answerItemBG=FFFFFF&answerText=000000&voteBG=C8C8C8&voteText=000000"></embed></center>
Głosowanie do niedzieli, godz. 20:00
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5744
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Na drugiej radzie plemienia odpadł James z plemienia Aseyko.
Tym razem to Aseyko ma medalion mocy i od ich wyniku zostanie odjęte 10%.
Głosujecie na plemię, które powinno udać się na najbliższą radę.
Plemię, które przegra i będzie musiało udać się na radę otrzyma możliwość wysłania dwóch osób na Exile Island i uchronienia ich przed eliminacją,
20. Erik Huffman
19. James Clement
Składy plemion:
Aseyko
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
Tyson Apostol
Eliza Orlins
Natalie Bolton
Richard Hatch
Kiko
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Kathy Vavrick-O'Brien
Oscar "Ozzy" Lusth
Stephenie LaGrossa
Russell Hantz
Parvatti Shallow
Sonda trwa do wtorku, godz. 16:00
http://www.vizu.com/poll-vote.html?n=223406
<center><embed src="http://wp.vizu.com/vizu_poll.swf" quality="high" scale="noscale" wmode="transparent" bgcolor="#ffffff" width="160" height="256" name="vizu_poll" align="middle" allowScriptAccess="always" type="application/x-shockwave-flash" FlashVars="js=false&pid=223406&ad=false&vizu=true&links=true&mainBG=000000&questionText=FFFFFF&answerZoneBG=EEEEEE&answerItemBG=FFFFFF&answerText=000000&voteBG=C8C8C8&voteText=000000"></embed></center>
<center></center>
Tym razem to Aseyko ma medalion mocy i od ich wyniku zostanie odjęte 10%.
Głosujecie na plemię, które powinno udać się na najbliższą radę.
Plemię, które przegra i będzie musiało udać się na radę otrzyma możliwość wysłania dwóch osób na Exile Island i uchronienia ich przed eliminacją,
20. Erik Huffman
19. James Clement
Składy plemion:
Aseyko
Cirie Fields
Todd Herzog
Courtney Yates
Terry Deitz
Danielle DiLorenzo
Tyson Apostol
Eliza Orlins
Natalie Bolton
Richard Hatch
Kiko
Sandra Diaz-Twine
Jonathan Penner
Peih-Gee Law
Rob Mariano
Kathy Vavrick-O'Brien
Oscar "Ozzy" Lusth
Stephenie LaGrossa
Russell Hantz
Parvatti Shallow
Sonda trwa do wtorku, godz. 16:00
http://www.vizu.com/poll-vote.html?n=223406
<center><embed src="http://wp.vizu.com/vizu_poll.swf" quality="high" scale="noscale" wmode="transparent" bgcolor="#ffffff" width="160" height="256" name="vizu_poll" align="middle" allowScriptAccess="always" type="application/x-shockwave-flash" FlashVars="js=false&pid=223406&ad=false&vizu=true&links=true&mainBG=000000&questionText=FFFFFF&answerZoneBG=EEEEEE&answerItemBG=FFFFFF&answerText=000000&voteBG=C8C8C8&voteText=000000"></embed></center>
<center></center>
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość