The Traitors Polska 1

WalentynaKa
2nd voted out
Posty: 13
Rejestracja: 11 mar 2024, 10:26
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: WalentynaKa »

Super wizję powyżej co do finału ❤️❤️❤️

Całym sercem życzę wygranej Mikołajowi Pisarzowi. Bo zasłużył. Jest odważny, ciepły i się nie cacka. Chociaż nie jestem pewna czy pojechał tam wygrywać pieniądze
Ale nie wygra bo go ubiją zdrajcy. Tak czuję.

Jeśli nie Mikołaj Pisarz to Olga. Za to że gra. Ona dla odmiany chce wygrać.

Wygrana kogokolwiek innego będzie rozczarowaniem i zaprzeczeniem gry. Reszta nie gra. Płyną z prądem. Justyna na fali chorej siostry, a reszta oby przejść do następnego odcinka. Zero ofensywy. Manae wpadła na trop Dominiki gdy Sandra i Pisarz już dawno o niej wiedzieli. Piotr nigdy nie wpadł na żaden trop. Tak samo Patryk. Dorota siedzi i wk*rwia wszystkich swoimi wizjami. Stanley w zapowiedzi nowego odcinka mówi o Piotrze czym trochę się rehabilituje po miesiącach milczenia.

Tymbark
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 28 kwie 2024, 14:54
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: Tymbark »

Szkoda , że odpadły najbardziej myślące osoby np.Joanna , Sandra, Julia, Renata.Zostali tylko za bardzo nic nie znaczące osoby, jedynym wyjątkiem jest już tylko Pisarz.Mam nadzieję , że zdrajcy odstrzelą taką Justynę , niż jego. Co do finałowej 5 obstawiam :Piotra , Manae , Stanleya,Olgę i ewentualnie Pisarza.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6002
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: ciriefan »

Odcinek 10

Odcinek kiepski. Skrócenie odcinka to fatalna decyzja. Mieliśmy śniadanie-zadanie-stół-spotkanie zdrajców. Zero jakichkolwiek rozmów. Zero dynamiki grupy. Nagle z dupy Mikołaj zaatakowany, cały stół wokół niego, a nic tego nie zapowiadało. Dramat.

Sandry szkoda. Mikołaja trochę mniej. No ale to co zrobił Patryk to było tak niskie, żenujące. Zarzuty z dupy - co to ma do gry, że Mikołaj ma drogi zegarek? XD Co więcej, co to ma wspólnego z tym, że nie wziął 12 tysi? Wgl czepianie się czyichś zarobków to jest tak słabe. Ale jeszcze gorsze wydawanie za kogoś tych pieniędzy i bycie sędzią stwierdzającym, na co Mikołaj ma te pieniądze wydawać, to już szczyt bezczelności. Wykorzystanie czyjeś choroby, żeby po kimś pojechać i wjechać mu jakoś na sumienie - no to było tak niskie, tak słabe, tak poniżej poziomu. Patryk stał się osobą, której życzę jak najgorzej. Żałosny się okazał totalnie dla mnie.

Trzymam kciuki całkowicie za naszych zdrajców. Jeśli miałby wygrać ktoś z lojalnych, to najbardziej lubię Justynę i Pisarza.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2155
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: Umbastyczny »

TVN ogłosił casting do drugiego sezonu! <3

https://tvn.pl/programy/the-traitors-zd ... -st7904374

Saw
8th jury member
Posty: 783
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Traitors Polska 1

Post autor: Saw »

Odcinek 10

Bardzo kiepski odcinek. To zmniejszenie czasu emisji zdecydowanie pogorszyło odbiór. Wszystko jakieś takie pocięte, bez ładu i składu. Nagle totalnie z dupy naskoczono na Surfera i to on stał się głównym podejrzanym. Przed obradami okrągłego stołu nie pokazali żadnych rozmów, po obradach też prawie nic. Słabiutko to wszystko wyszło, łączenie z nieciekawym zadaniem, które na dodatek było bez sensu. Do tej pory się zastanawiam jak oni mogli w ogóle popełnić jakiś błąd XD

Najpierw odpadła Sandra. Na pewno wyróżniająca się postać tego sezonu i ciekawy gracz. Ale jako osoba zbytnio za nią nie przepadałem, więc w sumie cieszę się że to ona odpadła, a nie na przykład Pisarz, którego lubię zdecydowanie bardziej.

Surfer został ostro zaatakowany. Argumenty Patryka były żenujące. Ja naprawdę dawno już gorszych głupot nie słyszałem. Co ma status majątkowy do gry, albo wtrącanie w to wszystko choroby siostry Justyny, że należałoby jej oddać kasiorę. Masakra :? :? W sumie Surfera lubiłem, pocieszny chłopak. Ale jako gracz wypadał średnio, za bardzo nie ogarniał co się dzieje. Plus za to że nie zawsze podążał za grupą i potrafił określić swoje typy.

Ogólnie jestem przerażony grupką która pozostała w grze. Ze zdrajców na duży plus wyróżnia się Olga, która ładnie weszła w buty Dominiki i wykonuje dobrą robotę. Ładnie się rozkręciła i to jej najbardziej teraz życzę wygranej. Piotr niby chce coś działać, ale oddaje pole do popisu Oldze. Z grupy lojalnych życzę finału Pisarzowi, który jest tam najlepszym graczem. Dorocie też życzę finału, bo to spoko babka i bez niej byłoby tam nudno. Uwielbiam jej dramy i dyskusje. Poza tym mimo że nie zawsze celnie, to jednak cały czas kombinuje. Z pozostałych lubię Justynę, ale jako osobowość jest trochę nudna. Patryk to idiota co pokazał w ostatnim odcinku. Natomiast Manae i Stanley do bólu przezroczyści.

Awatar użytkownika
Prus
6th jury member
Posty: 501
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

The Traitors Polska 1

Post autor: Prus »

Odcinek 11

O wiele lepszy od poprzedniego, ale nadal nie był jakiś porywający. Skrócony czas negatywnie wpływa na jakość odcinka. Zadanie było meh i jedyną ciekawą rzeczą podczas niego były akcje z Dorotą XD. Będzie mi brakować dram o nic z nią w roli głównej i jej strzelania na oślep podczas okrągłego stołu. Nie wiem o co chodziło kiedy najechała na Justynę.

Spodziewałem się odpadki Patryka i jestem zaskoczony, że nikt go już nie podejrzewa tak bardzo jak w poprzednim odcinku. Teraz wydaje mi się, że może prześlizgnąć się do ostatniego odcinka.

Stanley chyba musi dawać zupełnie nudne konfy, że jest go tak mało w odcinkach. Znaczy w tym było go trochę więcej, ale nie widzę żadnego wytłumaczenia na to, że jest pokazywany najmniej.

Manae ostatnio ma dosyć dobre spostrzeżenia na temat ludzi w grze. Była jedną z osób, które jawnie podejrzewały Dominikę, a teraz próbowała skierować podejrzenia na Piotra. Ale wydaje mi się, że odpadnie ona, zwłaszcza, że Justyna i Pisarz mieli pod koniec odcinka wypowiedzi typu "Wiem, że to ja odpadnę dziś".

Skoro mowa o Pisarzu. Ma jakieś minimalne podejrzenia względem Olgi, o czym nawet wspomniał w tym odcinku. Także po tym jak Stanley powiedział mu o swoich podejrzeniach względem Piotra, to widziałem, że Pisarz kontemplował to i trochę chyba zaczął obserwować zachowanie Piotra. O ile to nie on faktycznie odpadnie za tydzień, to myślę, że może poruszyć podczas stołu temat Olgi i Piotra.

Olga i Piotr w tym odcinku trochę się wycofali z głównej akcji. Piotr był bardziej widoczny, ponieważ miał target na plecach na okrągłym stole, ale Olga ostatnio w ogóle jest jakoś mało widoczna. Ale może to lepiej, bo granie pod radarem dobrze jej teraz wychodzi. Trochę rzeczy zrobiła w tym programie, i jako lojalna, i jako zdrajca, więc zwycięzcą tak czy siak byłaby zasłużoną. Piotr również.

Obrazek

Giaur
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2024, 16:02
Kontakt:

The Traitors Polska 1

Post autor: Giaur »

Piotr dziś podczas obrad wykazał się stalowymi nerwami i przedstawił solidne kontrargumenty Stanley'owi, który ma teraz ciężki orzech do zgryzienia. Duży plus za to, że nie przedstawił wszystkich kontrargumentów, zostawiając trochę na później (podczas nocnych obrad argument o wbiciu sztyletu w Alexa).

Natomiast co do Olgi - ostatnio zbyt się wycofała i to może być użyte jako argument przeciwko niej podczas kolejnych obrad (zajawka podczas napisów końcowych, że się jej pali du.a :D ). Mam jakieś przeczucie, że może odpaść na następnym posiedzeniu :? .

Nadal podtrzymuję, że w nocy zamordują Pisarza - stąd pewnie ta odegrana scena.

WalentynaKa
2nd voted out
Posty: 13
Rejestracja: 11 mar 2024, 10:26
Kontakt:

The Traitors Polska 1

Post autor: WalentynaKa »

Mikołaj Pisarz wyleci na bank. Szkoda. I po prostu mi smutno. Wpuszczał tam światło i świeże powietrze. Teraz już tylko będą snuć się po zamku jak zjawy. Ale odchodzi tak jaki był. Z dystansem, humorem i przytupem. Udawanie Malwiny pokazało, że ma talent aktorski i kabaretowy. Piotrze Kosmoski, przekaż Mikołajowi pozdrowienia. Chcę go zobaczyć w innych przedsięwzięciach bo pokazał spektrum talentów.

A ci którzy zostali... nuda. Niestety. Justyna, która się prześlizgnęła do finału to zaprzeczenie rozrywki. Widzowie zapomną o niej zanim skończy się ostatni odcinek. O Manae i Patryku też.

W obecnej sytuacji trzymam kciuki za Olgę. Mimo, że zabiła mi Pisarza. Reszta nie zasłużyła żeby wygrać bo nie dostarczyli mi żadnych emocji.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2155
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Traitors Polska 1

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek 11

Szkoda, że odcinki skrócono. Wszystko jest bardzo poucinane, mało mamy rozmów. Sporo czasu zajęło zadanie, które akurat nie było zbyt ciekawe. Brakowało mi strategii, a poświęcono sporo czasu na końcu, żeby pokazać jak Mikołaj udaje Malwinę...

Dorota - szkoda mi jej, bo była bardzo specyficzna i dostarczała rozrywki. Rzeczywiście, jako lojalna nie pomagała grupie, ale jako uczestnik wnosiła wiele do programu. Jej foch na Justynę był epicki xD

Co do obrad. W sumie po ostatnim spodziewałem się większego ataku na Patryka, a w sumie udało mu się wycofać w cień. Dorota oberwała, ale chyba jak przy Klaudii czy Tadeuszu, ludzie po prostu chcieli ją wyeliminować. Pisarz też się pojawił w kręgu zainteresowania, co dla niego mogło być akurat minimalnie na plus, bo może obniżyć celownik przy zabójstwie nocnym. No i Piotr został zaatakowany. Na plus na pewno zachowanie spokoju, wypowiadał się bardzo pewnie i nieemocjonalnie, więc to na duży plus. Akurat same argumenty do mnie niekoniecznie trafiły, ale Stanley czy Manae wydawali się ok z odpowiedziami.

Co dalej?

Zdrajcy - z jednej strony kibicuję Piotrowi i Oldze jako duetowi, ale fajnie jakby chociaż raz doszło do jakiegoś ataku zdrajcy na zdrajcę, bo póki co nie mieliśmy tego w naszej edycji.

Morderstwo - teoretycznie najbardziej zagrożony jest Pisarz jako mocny gracz, ale nie wiem czy nie lepiej ubić taką Justynę, bo raczej nikt jej nie podejrzewa i nie widzę scenariusza, żeby odpadła w głosowaniu lojalnych, a to może zaszkodzić Zdrajcom w finale. Takiego Pisarza można wystawić na cel na etapie jakiegoś F5 czy F4.

Zapowiedź kolejnego odcinka -mamy na końcu ujęcie jak Stanley (chyba on) siedzi przy stole i klaszcze, i chyba słychać ogólnie radość. Pierwsza moja myśl była taka, że odpadnie Zdrajca, ale może mieliśmy to zbytnio zasugerowane, były ujęcia, że Olga jest w tarapatach, Piotr jest w tarapatach itd. Może po prostu Malwina pogratulowała ocalałym, że są finalistami i nie ma już morderstwa w nocy, więc wszyscy pojawią się na śniadnaiu.

Saw
8th jury member
Posty: 783
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Traitors Polska 1

Post autor: Saw »

Odcinek 11

Lepszy odcinek. Ale czuje spory niedosyt przebiegiem rywalizacji. Nie oglądałem żadnych z zagranicznych edycji, ale po polskiej dostrzegam jeden wielki mankament programu. A więc mocni zawodnicy odpadają w trakcie, a do końca dochodzą ci nudni co grają pasywnie i nie wychylają się. Wychodzi na to że bardziej opłaca się przyjąć taktykę by siedzieć cicho i jakoś przelecieć poza radarem. Wydaje mi się że to taka reguła programu i ci co zgłoszą się do kolejnej edycji, właśnie taką taktykę przyjmą.

Zadanie okropnie nudne. Gdyby nie Dorota i jej odpały, to całkiem byłaby tragedia.

No właśnie eliminacja Doroty bardzo mnie smuci. Ależ ona nakręcała akcje, z nią nigdy nie było nudno. No w tym odcinku rozwaliła mnie tym fochem na Justynę i tą całą dramą, że ta chciała ją wkopać przed innymi pytając o godzinę XDDD Uwielbiam ją i cieszę się że tak daleko zaszła. Było pewne że jest lojalna i w sumie nie rozumiem po co oni ją na tym etapie usunęli. Została siódemka, nie wiedzą ilu jest zdrajców grze, a oni wywalają stuprocentowego lojalnego. Nagle zapomnieli o tych podejrzeniach dotyczących Patryka...

Za chwile odpadnie także pewnie Pisarz. No ale oby zdarzył się cud i przetrwał.

Justynę lubię. Ale no w grze za wiele nie pokazała, leci z prądem. Plus za to że nie zdradziła Doroty do samego końca. Jak sama podkreśliła na koniec, wiedziała że ona jest lojalna.

Manae w sumie się dobrze pokazała, wskazując na Piotra. Fajnie ze zaryzykowała mimo lekkiego strachu. Ten cel może jej uratować tyłek, bo Piotr teraz będzie bał się ją wywalić.

Stanley też coś tam zaczepił Piotra i też coś tam gadał z Pisarzem na jego temat.

Co do zdrajców, to Piotr bardzo ładnie się wybronił. Pokerowa twarz, zero emocji. Aż szkoda, że ktoś taki nie był zdrajcą od początku. Lepiej by się oglądało niż taką Moniczkę. Coś czuje że nad Olgą zbiorą się czarne chmury i będzie zagrożona za tydzień. W sumie zastanawia mnie czemu nikomu nie podpadło że ona tak ucichła w ostatnim czasie i nie uczestniczy tak aktywnie w dyskusjach. Szkoda gdyby odpadła, bo z całego składu lubię ją najbardziej.
Chciałbym też zobaczyć akcje w której zdrajcy grają przeciwko sobie, ale w polskiej edycji raczej mało prawdopodobne.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2677
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

The Traitors Polska 1

Post autor: tombak90 »

Ep 11

A ja Wam się zwierzę na uszko, że ten odcinek zostawił mnie w stanie pewnego rodzaju niedojebania :mrgreen: Coraz bardziej piecze mnie zad o to, co się tam wyprawia z tą Olgą. Dzisiaj to ona już chyba kurła naprawdę nie pisnęła ani jednego słowa, ani w zadaniu, ani przy stole, ani w scenach grupowych :shock: Jak bardzo trzeba być ślepym, żeby nie widzieć jej totalnej zmiany zachowania odkąd jest mafią? :shock: Brakuje mi wyjaśnienia jej strategii socjalnej i w ogóle jak to być mogło, że ona i on razem przez tyle lat. Może to przez te pociachane odcinki na finiszu, więc hejże hejże, skoro tak bardzo obczajasz zagraniczne sezony, to wbij tu do nas na ciacho, Dżeku z Umbą napieką pysznego makowca, Saw przyniesie czipsy, ja zatroszczę się o zapitę i się będziesz tłumaczyć. Czy to jest z Twojej strony jakoś umiejętnie odegrane, że wszyscy to łykają jak pelikany? Że niby zmęczenie grą, smutek po ubiciu koleżanek, tenteges?

To wszystko, w połączeniu z faktem, że na etapie dżebanego ef osiem (!) ludzie zagłosowali przy stole według antypatii i nawet nie próbowali sieknąć zdrajcy, sprawia, że jestem już naprawdę w kropce. Aspołeczne leluje to można wywalać wcześniej – rozumiem, że Klaudia i Tadzik nie przydali im się w łowach, więc można sobie było pozwolić na ich odpalenie, no ale ten etap, na którym jesteśmy, wymaga już większego skupienia.

Jak już niektórzy wiedzą, kiedy nie potrafię sobie czegoś wytłumaczyć, to mam ten miły zwyczaj, że z pyska zaczyna mi lecieć piana i odpala się we mnie Antoni, toteż niestety, ale zaczynam brać pod uwagę opcję, że spisek, podstęp & zamach - sezon jest zagrany, tak jak drugie Kangury. Inną opcją jest to, że lojalni zgrywają baranów, co by nie dostać nocnego łupnia, przypuszczają, że zdrajca jest tylko jeden (na przykład właśnie Olga) i zostawiają ją sobie do rozwalenia przy finałowym ognisku, no ale to by pokazywało, że pojechali do tego zamczyska totalnie na yolo, nie obczajając sobie nawet na wikipedii gry, do której się zgłosili – w innym przypadku wiedzieliby, że produkcja za hugo nie pozwoliłaby zdrajcy tak długo grać samemu.

Jak od kilku tygodni wieszczyłem tryumf fajfusów, tak teraz widzę już opcję, że Olga jakimś tajemniczym sposobem wywiezie mamonę na Bałuty. Kosmo Prezes wydaje się teraz zdecydowanie bardziej wystawiony na widelec w kontekście następnego stołu, no ale przyznam, że w tej rundzie defensywa zacna.

A Pisarz jaki nam się nagle trollek-kabareciarz zrobił, no patrzcie patrzcie :lol: Ponoć „Koń Polski” otworzył casting na nowego Mariana do pary z Helą. Patrząc na jego resume (Pisarza, nie Mariana), jest on jedynym fajfusem, u którego mogę pochwalić strategię pójścia w cień i strzelenia gównogłosu na Dorotę. Kombinuje chyba, jak nie dostać łupnia przy ostatnim morderstwie, no ale nie sądzę, żeby to coś dało. A szkoda, bo bez niego fajfusowy kwartet wyglądałby już niestety mocno nudziarsko. Chyba jednak trzymam kciuki za te Bałuty.

Doris na przypale albo wcale 8-) Babeczka pożegnała się z nami w swoim stylu, czyli z głośnym koperkowym pierdolnięciem. Uhahała mnie w tym Masterszefie, ale już zegarkowej afery do końca nie ogarnąłem – again, brawo za pociachane odcinki. Czy ja dobrze rozumiem, że pomiędzy scenami jakiś Wielki Brat wziął ją za kudły do Pokoju Zwierząt, przetrzepał jej tę cenną torebusię kupioną od Saszy na deptaku w Mielnie w zestawie z gofrem, kazał oddać ten zegarek i to dlatego była taka wkurwiona? Jeżeli tak, to ewentualnie, wracając jeszcze do motywu spisku & wybuchu, widzę też scenariusz, że nasza luba miała zostać karnie eksmitowana i dlatego umówili to głosowanie – wszak po ostatnich Dużych Bratach pamiętamy dobrze, że tefałeny lubią w swoich programach kręcić dramy i wywalać ludzi za każde gówno odstępujące od tych ich podurniałych regulaminów.

Niespodziewanie propsnę też Malwi, która słusznie ustawiła do pionu Manae przy tym żarciu. Tyle dzisiaj alergii, to i ja pochwalę się swoją – kicham, prycham i prykam jak widzę naokoło takich kulinarnych wybrzydzaczy. Rozumiem uczulenia, ale takie nie, bo nie? Niektórych już naprawdę poklekotało od tego dobrobytu. Ludzie na świecie naprawdę umierają z głodu, a tutaj już nie dosyć, że mięska nie, to jeszcze „większości warzyw i strączkowych” też nie, no szajse. Ostatnio przyszedł do nas kuzyn z taką gwiazdą, to nawet nie za bardzo było jak milejdi ugościć, chleb z oliwą tylko wpieprzała – to jakimś cudem lubiła :mrgreen:

Natomiast na papierze Manae plusuje wyniuchaniem Kosmo, Stanley podobnie, chociaż mam z tym chłopakiem coś takiego dziwnego, że nawet jak jest trochę widoczny, to i tak o nim zapominam. Natomiast najmniej na mamonę zasługują Justyna i Patryk.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Tymbark
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 28 kwie 2024, 14:54
Kontakt:

The Traitors Polska 1

Post autor: Tymbark »

Justynę widać w zadaniu, Piotr mówił , że Manae robi się coraz bardziej odważna no więc jest w grze, a jak zdrajcą pisał imię to postawił kropkę nad i .Szkoda że w polskiej wersji wersji tak spojlerują. :(

Giaur
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2024, 16:02
Kontakt:

The Traitors Polska 1

Post autor: Giaur »

Tymbark pisze:
12 maja 2024, 20:11
Justynę widać w zadaniu, Piotr mówił , że Manae robi się coraz bardziej odważna no więc jest w grze, a jak zdrajcą pisał imię to postawił kropkę nad i .Szkoda że w polskiej wersji wersji tak spojlerują. :(
Więc już praktycznie wiadomo, czyją duszyczkę zabiorą w odmęty otchłani. Chyba że produkcja postanowiła zabawić się widzami.

Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 199
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

The Traitors Polska 1

Post autor: Fenistil »

Odcinek 11

Szkoda, że Pisarz prawdopodobnie polegnie w nocy, bo jedyną lojalną wartą jakiegokolwiek kibicowania pozostanie Manae. Jej celownik nie zawsze był właściwie namierzony, a nawet gdy był (jak w tym odcinku), to zabrakło siły argumentu, ale dziewczyna chyba jako jedyna przynajmniej się stara. Stanley, Justyna, Patryk - tyle odcinków minęło, a oni dalej nic ciekawego sobą nie reprezentują. No, może poza Patrykiem, który swoim dziwnym klasistowskim atakiem na Surfera na dobre pogrzebał się w moich oczach.

Zapowiedzi zdają się sugerować, że w najbliższym odcinku zostanie wyeliminowany zdrajca i stawiałbym w takim razie, że będzie to Olga. Piotr dobrze się teraz wybronił siłą spokoju i na ten moment nie widzę, żeby dało się przypuścić na niego atak z jakąś nową energią jeśli nie pojawią się nowe argumenty. Imię Olgi już od dawna się gdzieś przewijało i choć ostatnio na jej temat cicho, to całkiem prawdopodobne, że jej temat znienacka wróci.

Rezultat sezonu przewiduję jako solo zwycięstwo Piotra lub ewentualnie zwycięstwo Piotra z Olgą (jeśli zapowiedzi kłamią). Jeśli teraz faktycznie odpadnie zdrajca, a drugi wejdzie do finału, to tam powinien być dość bezpieczny. Nie wiem na ile uczestnicy mają świadomość, że te wydarzenia, które miały miejsce, faktycznie mogły się wydarzyć. Z ich perspektywy mają już 3 (zaraz być może 4) wyeliminowanych zdrajców, a żadnych tajemniczych nocy bez śmierci po drodze nie było, więc po części rozumiem, że mogą myśleć, że to tyle. Piotr zaś pokazał właśnie, że potrafi zachować spokój i wzbudzić zaufanie nawet pod presją, więc raczej będzie umiał pokierować końcówką pod swoje dyktando i wszyscy przyjaźnie chwycą się za rączki. Tym bardziej, że jego obecność na forum sugeruje mi, że pewnie bardziej jest zadowolony z tego jak przebiegł dla niego sezon niż nie jest. ;) Jeśli zaś oboje zdrajców przetrwa, to raczej są z takich, którzy zgodnie podzielą się zwycięstwem.

Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 199
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

The Traitors Polska 1

Post autor: Fenistil »

A jednak przestrzeliłem. ;) O eliminacji Piotra przesądziło chyba w głównej mierze to, że sama obecność na tym etapie gry kogoś tak pewnego i zaufanego, a jednocześnie ogarniętego, sama z siebie powoduje zapalenie lampki ostrzegawczej, bo zdrajcy zapewne by się go już do tej pory pozbyli. Po tej obronie Manae, w której przyklepała argumenty w nią uderzające, wyglądało trochę, jakby kopała sobie grób, ale patrząc po głosowaniu najwyraźniej zadziałała jednak magia montażu i przy stole wątpliwości zapewne nie było.

Jeszcze jedno przemyślenie mi się dziś nasunęło, o którym nie pomyślałem poprzednim razem. Dlaczego temat sztyletów w ogóle pojawiał się w dyskusji, skoro tamta akcja była jeszcze zanim zdrajcy mieli w ogóle okazję się poznać? Nawet jeśli ktoś na kogo rzucał podejrzenia, to z zerową wiedzą na temat przynależności tej osoby. Chyba że uczestnicy na etapie sztyletów myśleli, że zdrajcy już się zapoznali?

W finale trzymam kciuki za Olgę, bo była tym drajcą wystarczająco długo, żeby sobie zasłużyć. Lubię jeszcze Manae, więc jeśli już lojalni musieliby wygrać, to niech chociaż będzie ona jedną z tych osób. Nie widzę scenariusza, w którym ktokolwiek chciałby jawnie optować za wyrzuceniem z gry Justyny, ale cała reszta jest raczej otwarta.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2024, 23:33 przez Fenistil, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Traitors”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość