S14E08 "I Want His Pants"
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5966
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2472
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Survivor 50: Cirie
- Survivor 49: Sage
- Kontakt:
S14E08 "I Want His Pants"
OK odcinek.
W Barren mieliśmy głównie Blanche i Brooke. Ta pierwsza bardzo chce się pozbyć tej drugiej i pilnuje ją cały czas w trakcie poszukiwań HI, a ta druga i tak go znajduje i nie daje się przyłapać - surprise surprise. Jakoś od początku domyślałem się, że do tego to zmierza. Lubię Brooke więc na plus, ale w sumie jakoś byłem ciekawy Blanche i jej planu ataku na Brooke, a HI może to mocno skomplikować.
Bounty
Mark był trochę wkurzony, ale pogodził się z dziewczynami. Faith gra ciekawie, bo w rozmowie z Markiem w sumie zrzuciła całą winę za ten ruch na Keeley.
Mieliśmy też tę grę Marka i Richa, która finalnie obróciła się przeciwko Richowi i Lyndl. Oboje poczuli się dość pewnie w nowym układzie i nie podejrzewali, że są w ogóle zagrożeni. Lyndl dało się lubić, ale jako gracz nic nie pokazała.
Za to Tez pokazał - dawno nie widziałem tak zagubionego gracza. On kompletnie nie wie co się dzieje, nie potrafi nawet wbić się w rozmowę i każdy go ignoruje. Nawet mi go szkoda trochę było, że inni go tak traktują. Ale no, nie jest on materiałem na gracza i trochę mnie nie dziwi, że ma aż tak kiepską pozycję w plemieniu. Trochę to było wręcz takie komiczne i przerysowane, jak pokazywano jak on bardzo nie ma pojęcia jak grać i rozmawiać z ludźmi o strategii.
W Barren mieliśmy głównie Blanche i Brooke. Ta pierwsza bardzo chce się pozbyć tej drugiej i pilnuje ją cały czas w trakcie poszukiwań HI, a ta druga i tak go znajduje i nie daje się przyłapać - surprise surprise. Jakoś od początku domyślałem się, że do tego to zmierza. Lubię Brooke więc na plus, ale w sumie jakoś byłem ciekawy Blanche i jej planu ataku na Brooke, a HI może to mocno skomplikować.
Bounty
Mark był trochę wkurzony, ale pogodził się z dziewczynami. Faith gra ciekawie, bo w rozmowie z Markiem w sumie zrzuciła całą winę za ten ruch na Keeley.
Mieliśmy też tę grę Marka i Richa, która finalnie obróciła się przeciwko Richowi i Lyndl. Oboje poczuli się dość pewnie w nowym układzie i nie podejrzewali, że są w ogóle zagrożeni. Lyndl dało się lubić, ale jako gracz nic nie pokazała.
Za to Tez pokazał - dawno nie widziałem tak zagubionego gracza. On kompletnie nie wie co się dzieje, nie potrafi nawet wbić się w rozmowę i każdy go ignoruje. Nawet mi go szkoda trochę było, że inni go tak traktują. Ale no, nie jest on materiałem na gracza i trochę mnie nie dziwi, że ma aż tak kiepską pozycję w plemieniu. Trochę to było wręcz takie komiczne i przerysowane, jak pokazywano jak on bardzo nie ma pojęcia jak grać i rozmawiać z ludźmi o strategii.
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6478
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Kontakt:
S14E08 "I Want His Pants"
Kolejny dobry odcinek. W sumie nie mam za dużo czasu napisanie, więc tylko skomentuje to tekstem z końca rady: Tez is useless XD Co za koleś. Serio chciałbym zobaczyć nagranie z jego castingu, żeby odkryć, czym przekonał produkcję do wybrania go do obsady XD Ten kolo to żart. Odpadla Lyndl, która była ok, ale bez szału.
![Obrazek]()

-
Saw
- runner up
- Posty: 956
- Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
- Survivor 49: Sophie
- Kontakt:
S14E08 "I Want His Pants"
Spoko odcinek. Choć ten edit mógłby być jeszcze lepszy...
Zieloni
Mamy tutaj jakiś konflikt na lini Brooke vs Blanche. Brooke udało się znaleźć HII, mimo że ta druga ją plinowała. Blanche stara się grać aktywanie, co na pewno jest na plus w przypadku starszej pani. Ale w tej potyczce kciuki trzymam za Brooke.
Fioletowi
Dziewczyny pogodziły się z Markiem. Faith bardzo ciekawie zrzuciła na Keeley pomysł wywalenia Dona. Ciekawa jest ta jej gra na dwa fronty. Bo ma ten bliski sojusz z Keeley, ale też dba o relacje z Markiem.
Lyndl i Richard byli zagrożeni. Cieszę się że to jednak on został. Mimo że jest go mało, to jakoś gościa polubiłem. Próbuje on też coś tam ugrać z Markiem. Lyndl to niestety mocno mnie rozczarowała. Myślałem, że więcej pokaże w tym sezonie. A poza tym zdobyciem HII i tą bardzo kiepską wymianą z Brooke, nie pokazała kompletnie nic. Też po raz kolejny nie była świadoma pozycji w plemieniu.
Tez XD O matko jakim ten gościu jest tam popychadłem. Aż mi go trochę szkoda było, jak kazdy go tam zlewał i wypraszał z rozmów... Do tego strasznie zakręcony i zagubiony. Zero pojęcia o tym co się dzieje. Jeszcze zagłosował razem z Lyndl i Richem, Ale pocieszny jest i chciałbym żeby coś mu się udało w grze.
Zieloni
Mamy tutaj jakiś konflikt na lini Brooke vs Blanche. Brooke udało się znaleźć HII, mimo że ta druga ją plinowała. Blanche stara się grać aktywanie, co na pewno jest na plus w przypadku starszej pani. Ale w tej potyczce kciuki trzymam za Brooke.
Fioletowi
Dziewczyny pogodziły się z Markiem. Faith bardzo ciekawie zrzuciła na Keeley pomysł wywalenia Dona. Ciekawa jest ta jej gra na dwa fronty. Bo ma ten bliski sojusz z Keeley, ale też dba o relacje z Markiem.
Lyndl i Richard byli zagrożeni. Cieszę się że to jednak on został. Mimo że jest go mało, to jakoś gościa polubiłem. Próbuje on też coś tam ugrać z Markiem. Lyndl to niestety mocno mnie rozczarowała. Myślałem, że więcej pokaże w tym sezonie. A poza tym zdobyciem HII i tą bardzo kiepską wymianą z Brooke, nie pokazała kompletnie nic. Też po raz kolejny nie była świadoma pozycji w plemieniu.
Tez XD O matko jakim ten gościu jest tam popychadłem. Aż mi go trochę szkoda było, jak kazdy go tam zlewał i wypraszał z rozmów... Do tego strasznie zakręcony i zagubiony. Zero pojęcia o tym co się dzieje. Jeszcze zagłosował razem z Lyndl i Richem, Ale pocieszny jest i chciałbym żeby coś mu się udało w grze.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość