Stranded with a Million Dollars

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Stranded with a Million Dollars

Post autor: Jack »

Obrazek

Nowy reality-show stacji MTV, którego premierę zapowiedziano na 21 lutego 2017. Program ten ma być kombinacją 3 innych show: "Survivor", "Alone" i "The Challenge".

W programie tym 10 osób trafia na wyspę nie mając niczego poza ubraniami i milionem dolarów. Osoby, które przetrwają w grze pełnej wyzwań 40 dni podzielą między sobą główną nagrodę. Ile wygrają? To zależy od nich i od tego w jaki sposób rozdysponują milion dolarów, który otrzymają po dotarciu na wyspę. Mogą go w całości zatrzymać za dla siebie. Mogą przeznaczyć na żywność/komfort.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Stranded with a Million Dollars

Post autor: Jack »

Wydaje mi się, że pomysł na ten program nie jest najgorszy, ale program produkowany jest dla MTV. Więc pewnie uczestnicy z pół miliona przeznaczą pierwszego dnia pobytu na wyspie na alkohol :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Albo na skrobankę u tamtejszego szamana.
MTV faktycznie zniechęca, no ale może dam szansę pierwszym dziesięciu minutom, o ile wrzucą ten program do jakichś lewych internetów.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

1x01
Niezły program jak na MTV. Pierwszy odcinek był zdecydowanie lepszy niż "sztucznego" Hunted CBS.
Nowością w porównaniu do innych podobnych programów jest to, że ekipa nie znajduje się razem z uczestnikami na wyspie, a całość filmowana jest z dronów i zainstalowanych kamer.
Nie wiem na ile to wszystko jest prawdziwe (w końcu to MTV) ale daję szansę temu programowi.

Ciekawą strategię ma Cody. Chce na początku pozbyć się najsłabszych uczestników i jak na razie nieźle mu to wychodzi. Zobaczymy jak długo grupa wytrzyma bez zakupów. Pewnie są już na granicy - co było widać podczas pokusy dla Giny i Michaela.

Zgaduję, że niedługo zaczną się większe dramy, każdy będzie się kłócić z każdym, a większość znienawidzi Cody'ego.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

póki co nie widzę nic wspólnego z The Challenge, no ale może jeszcze jakiś wspólny element się pojawi :wink:

po pierwszym odcinku to takie mieszane uczucia mam, bo no pomysł mega, serio jak na MTV, ale brakuje mi zadań jak w survie, elementu eliminacji uczestników na radach, bo samo przetrwanie i uniknięcie pokusy w wydawaniu pieniędzy jest trochę słabe :D ale daję temu szansę, bo dość przyjemnie się ogląda i pomimo chęci wyłączenia już po 10 minutach, dotrwałam do konca odcinka i czekam na kolejny :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ale po drugim odcinku to to zaczyna mi się podobać :D i prawie widzę powiązanie z The Challenge, ale nie zadaniowe a aspekt społeczny, choć może bardziej to jest jak Real World ^^

w ogóle co ci ludzie... jak nie lubiłam Cody'ego i uważałam że jego strategia na 'przekonam wszystkich żeby nic nie kupili bo wtedy sami zrezygnują' mi się nie podobała, tak teraz ubolewam na głupotom 'sojuszu'; maczeta - ok, rzeczy do rozpalania ognia - ok, coś tam jeszcze okej, nawet ta pizza, ale po jaką cholerę im namiot?! mogli plandekę kupić, okej wtedy przyda się do budowy szałasu i w ogóle, ale nie kupimy sobie namiot, dwuosobowy i w cztery osoby będziemy tam spać, reszcie nie pozwolimy choć to tez ich pieniądze :lol: już widzę jak Gina, która jest wręcz śmieszna, niesie ten namiot na plecach, gdy będą szli do następnego obozu :lol: i jeszcze ta Makani (?) w sumie racja, jej zdanie w czasie wyboru czy coś kupujemy czy nie, nie miało nic do gadania, ale skoro ona się niby 'z sojuszem' trzymała, to mogli z nią pogadać i mogła też zostać, a nie iść sobie popłakać do rzeki :wink: wypowiedzieć swoje zdanie, które potem i tak dobitnie przedstawiła :D ale co by nie było to ją lubię, bo zachowała się jak typowa roxy :lol:

i jeszcze dwa odejścia, no tego to ja się nie spodziewałam, naprawdę xd

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Stranded with a Million Dollars

Post autor: Roxy »

nikt nie ogląda?

dość ciekawe to się robi :D po 6 odcinku w grze zostało 4 osoby, a to dopiero dzień 22/23 :D choć no dobra warunki mają jakie mają, więc nie dziwi mnie że ludzie rezygnują ;) choć jedna osoba miała medical, bo podejrzewają u niej zapalenie wyrostka robaczkowego

w grze pozostaje Cody i Makani czyli nic innego jak team Macody i mdła Gina, a myślałam że ona w pierwszej minucie użyje flary i jeszcze bardziej mdły Alex xd mam nadzieję, że coś ciekawego się wydarzy, albo że nikt nie dotrwa do dnia 40 i kasa przepadnie :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość