Ulubiony Robinson - ranking
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6008
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 33 -
Janine 7
Luke 19 +
Pia 39 +
Ross 4
Sam 2 -
Shaun 16
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 7
Luke 19 +
Pia 39 +
Ross 4
Sam 2 -
Shaun 16
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 34 +
Janine 7
Luke 18 -
Pia 40 +
Ross 3 -
Sam 2
Shaun 16
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 7
Luke 18 -
Pia 40 +
Ross 3 -
Sam 2
Shaun 16
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 34
Janine 6 -
Luke 19 +
Pia 41 +
Ross 3
Sam 1 -
Shaun 16
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 6 -
Luke 19 +
Pia 41 +
Ross 3
Sam 1 -
Shaun 16
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 35 +
Janine 6
Luke 19
Pia 40 -
Ross 2 -
Sam 2 +
Shaun 16
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 6
Luke 19
Pia 40 -
Ross 2 -
Sam 2 +
Shaun 16
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 36 +
Janine 6
Luke 18 -
Pia 41 +
Ross 1 -
Sam 2
Shaun 16
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 6
Luke 18 -
Pia 41 +
Ross 1 -
Sam 2
Shaun 16
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1285
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 36
Janine 6
Luke 19 +
Pia 40 -
Ross 0 -
Sam 2
Shaun 17 +
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 6
Luke 19 +
Pia 40 -
Ross 0 -
Sam 2
Shaun 17 +
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 37 +
Janine 5 -
Luke 19
Pia 39 -
Sam 3 +
Shaun 17
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5 -
Luke 19
Pia 39 -
Sam 3 +
Shaun 17
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 36 -
Janine 5
Luke 20 +
Pia 40 +
Sam 2 -
Shaun 17
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 20 +
Pia 40 +
Sam 2 -
Shaun 17
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 37 +
Janine 5
Luke 19 -
Pia 41 +
Sam 1 -
Shaun 17
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 19 -
Pia 41 +
Sam 1 -
Shaun 17
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1285
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 37
Janine 5
Luke 20 +
Pia 40 -
Sam 0 -
Shaun 18 +
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 20 +
Pia 40 -
Sam 0 -
Shaun 18 +
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6008
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 36 -
Janine 5
Luke 20
Pia 41 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 20
Pia 41 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5745
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 37 +
Janine 5
Luke 20
Pia 40 -
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 20
Pia 40 -
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 38 +
Janine 5
Luke 19 -
Pia 40
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 19 -
Pia 40
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 37 -
Janine 5
Luke 19
Pia 41 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 19
Pia 41 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1285
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 38 +
Janine 5
Luke 19
Pia 40 -
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 19
Pia 40 -
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości