Ulubiony Robinson - ranking
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 39 +
Janine 5
Luke 19
Pia 39 -
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 19
Pia 39 -
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5741
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 40 +
Janine 5
Luke 19
Pia 38 -
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 19
Pia 38 -
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6004
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 39 -
Janine 5
Luke 19
Pia 39 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 19
Pia 39 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 39
Janine 5
Luke 18 -
Pia 40 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 18 -
Pia 40 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2155
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 38 -
Janine 5
Luke 18
Pia 41 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 18
Pia 41 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 39 +
Janine 5
Luke 18
Pia 40 -
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 18
Pia 40 -
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1284
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 40 +
Janine 5
Luke 18
Pia 39 -
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 18
Pia 39 -
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6004
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 39 -
Janine 5
Luke 18
Pia 40 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 18
Pia 40 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2155
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 38 -
Janine 5
Luke 18
Pia 41 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 18
Pia 41 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 39 +
Janine 5
Luke 17 -
Pia 41
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Chyba mamy impas, Janine i Shaun już nikogo nie obchodza i stoimy w miejscu
Janine 5
Luke 17 -
Pia 41
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Chyba mamy impas, Janine i Shaun już nikogo nie obchodza i stoimy w miejscu
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2155
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 38 -
Janine 5
Luke 17
Pia 42 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 17
Pia 42 +
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 39 +
Janine 5
Luke 16 -
Pia 42
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 5
Luke 16 -
Pia 42
Shaun 18
6. Sam
7. Ross
8. Simon
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6004
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Może uznajmy, że Janine ma 5 miejsce? I zróbmy dogrywkowe głosowanie o 3 miejsce między panami i o zwycięstwo między paniami?
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2155
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Yes
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość