Michele Fitzgerald

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: Meciek »

Obrazek

Miejsce zamieszkania: Hoboken, New Jersey
Poprzedni sezon: Zwyciężczyni Survivor: Kaoh Rong
Zawód: Menedżer ds. Rozwoju

Jak Survivor zmienił twoje życie?
Wygrana w Survivor dała mi pewność siebie, dzięki której wiem, że mogę osiągnąć cokolwiek chcę. Nie wygrałam przez to, że byłam najsprytniejsza lub najsilniejsza - wygrałam będąc sobą. Myślę, że wywnioskowanie tego mając dwadzieścia parę lat naprawdę pomogło mi radzić sobie z różnymi wyzwaniami.

Co zmienisz w swojej grze?
Myślę, że moja gra niewiele się zmieni. W moim sezonie nauczyłam się dostosowywać się do panującej sytuacji, co jest bardzo cenne w grze, w której paranoja potrafi wszystko zmienić. Moja gra polega na relacjach z innymi, więc będę chciała rozwinąć osobiste relacje z każdym. Chciałabym wykonać trochę "wielkich ruchów", ale musza być mądre i przemyślane, a nie tylko po to, żeby kogoś zaskoczyć.

Bardzo ważne jest dla mnie przekonanie innych do swojej historii podczas finałowej rady plemienia. W ostatnich sezonach wygrywali silni, pewni siebie mężczyźni, więc chcę pokazać, że można grać z innym podejściem i wygrać program. Presja gry w tym sezonie jest ogromna, bo każdy chce udowodnić, że jest najlepszym graczem, więc spodziewam się ogromu "wielkich ruchów".

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: MD »

Wywiad dla ET Canada:


Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: joeytribbiani »

W przeciwieństwie do Sandry, myślę, że Michele ma bardzo dużo do udowodnienia w tym sezonie. Jej wygrana wzbudziła wiele kontrowesji i ona sama wspomniała, że nie potrafiła się nią cieszyć. Nie dziwie jej się. Jakbym wygrał Survivor a wszędzie ludzie by mówili, że "X powinien wygrać" to też bym się słabo czuł. Mam tylko nadzieje, że nie zmieni swojej gry o 180 stopni i nie zacznie eliminować sojuszników bez celu tylko dlatego, żeby pokazać innym, że też potrafi wykonywać "big moves". Trzymam za nią kciuki. Nie do takiego stopnia, że życzę jej wygranej, ale żeby pokazała na co ją stać.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: Maw »

To trochę smutne i jednocześnie absurdalne, że Michele, która wygrała sezon tylko i wyłącznie dzięki własnej grze uznawana jest za najbardziej kontrowersyjnego zwycięzcę, kiedy są osoby, które wygrały dzięki pomocy produkcji - jak Ben czy w mniejszym stopniu Rob. Żałosne, że nie mogła nacieszyć się wygraną przez hejterow. Niestety seksizm i double standards w Survie nadal istnieją i mają się dobrze. Podoba mi się, że nie jest jak ooo na siłę zrobię big move, znajdę 847372 idoli, niech zobaczą jakim jestem graczem 😊😊😊, tylko dobrze uważa, że Survivor to w głównej mierze gra socialna i chciałaby zrobić big move, ale nie jeśli nie będzie to niekorzystne dla jej gry.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: XanderDE »

W przeciwieństwie do Sandry, myślę, że Michele ma bardzo dużo do udowodnienia w tym sezonie.
Nic nie musi udowadniać. Czy ktoś domaga sprawdzenia się Tonego, bo przecież wygrał głównie przez głupotę Woo? Nikt?! To czemu wymaga się tego od Michele? Każdy zwycięzca w swojej drodze ma elementy szczęścia i głupie decyzje innych, które w efekcie dają im zwycięstwo.
BDR 211 EBK

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: MaciekRS »

Dla mnie Michelle jest ostatnim zwycięzcą którego dobrze wspominam i nie zmieniłby tego fakt że odpadłaby np jako pierwsza.
Zresztą w tym sezonie mam duże wątpliwości czy naprawde jakakolwiek "gra" będzie miała znaczenie dla końcowego wyniku. Przygotowany w każdym razie jestem na najgorsze.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: frasiek »

joeytribbiani pisze:
28 sty 2020, 16:02
W przeciwieństwie do Sandry, myślę, że Michele ma bardzo dużo do udowodnienia w tym sezonie. Jej wygrana wzbudziła wiele kontrowesji i ona sama wspomniała, że nie potrafiła się nią cieszyć. Nie dziwie jej się. Jakbym wygrał Survivor a wszędzie ludzie by mówili, że "X powinien wygrać" to też bym się słabo czuł.
A u mnie milion dolarów byłby ważniejsza niż opinia ludzi, którzy sobie coś ubzdurali na podstawie tego co im zmontowali producenci Survivora. Jak się ma milion dolarów to można sobie nawet na rok zatrudnić kogoś, tylko po to, żeby blokował każdego kto wyskoczy z jakimś głupim tekstem na socjal mediach.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: joeytribbiani »

frasiek pisze:
30 sty 2020, 20:12
joeytribbiani pisze:
28 sty 2020, 16:02
W przeciwieństwie do Sandry, myślę, że Michele ma bardzo dużo do udowodnienia w tym sezonie. Jej wygrana wzbudziła wiele kontrowesji i ona sama wspomniała, że nie potrafiła się nią cieszyć. Nie dziwie jej się. Jakbym wygrał Survivor a wszędzie ludzie by mówili, że "X powinien wygrać" to też bym się słabo czuł.
A u mnie milion dolarów byłby ważniejsza niż opinia ludzi, którzy sobie coś ubzdurali na podstawie tego co im zmontowali producenci Survivora. Jak się ma milion dolarów to można sobie nawet na rok zatrudnić kogoś, tylko po to, żeby blokował każdego kto wyskoczy z jakimś głupim tekstem na socjal mediach.
Jasne! Nie chce żebyście mnie źle zrozumieli- ja sam do Michele nic nie mam. Wręcz przeciwnie, bardzo ją lubię i cieszę się, że to ona wygrała KR. Jednak czytając jej wywiad przed WAW odniosłem wrażenie, że ona chce samej sobie udowodnić, że jest dobra w tę grę i zasłużyła na wygranie swojego sezonu.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: Umbastyczny »

Ja tam Michele lubię. Może i sama nie do końca jest usatysfakcjonowana swoim zwycięstwem, ale no cóż, to pokazuje jej ambicje. Ja uważam, że skoro jury ją wybrało to zasłużyła. Zresztą jest to przykład na to, że w dobie twistów/przewag, voting blocków i niewiadomo czego - nigdy nie zapominaj o socjalu i jury managemencie.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: Davos »

Michelle to zwycięzca, który swoją grę oparł w głównej mierze na świetnym socjalu. Ze strategią bywało różnie, ale mnie jej zwycięstwo nie przeszkadzało. Survivor byłby nudny, gdyby zawsze wygrywali tylko ci, którzy są na pierwszym planie i robią "big moves". Czasem muszą być też tacy, którzy wygrywają właśnie dzięki socjalowi. A to, że Michelle jest niedoceniana, może jej tylko pomóc, bo raczej nikt na nią nie będzie polować, zwłaszcza w pierwszej fazie gry. Myślę, że ona może w tym sezonie dużo ugrać.
Obrazek

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: Kobra »

Trzymaj się Miszel! Hejters gona hejt! Jesteś cudowna niczym pierwsze przebiśniegi zakwitające w lutym!

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: ciriefan »

Fani naszej underdog niech mają uciechę zanim nie zniknie jak filmik Ethana <3


frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: frasiek »

Czyli Michelle, w oczach fanów Survivora, odkupiła swoje "niegodne" zwycięstwo, sezonem, gdzie jest przez cały czas poza właściwą grą? Od tej pory UTR będzie szanowane, czy to tylko tańczenie jak producenci zagrają montażem?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: ciriefan »

Rozumiem, że nie można jej zwyczajnie po ludzku lubić? Rany...

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Michele Fitzgerald

Post autor: Kobra »

Widzę ciriefan też oglądasz ten kanał XD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość