Ulubiony Robinson - ranking
-
- 6th voted out
- Posty: 82
- Rejestracja: 27 wrz 2017, 11:33
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sophie 2
Yul 10 -
Michele 22
Parvati 17 +
-----------------------
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Yul 10 -
Michele 22
Parvati 17 +
-----------------------
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- Gienek
- 6th jury member
- Posty: 529
- Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
- Winners at War: Tony
- Survivor AU All Stars: David
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sophie 2
Yul 11 +
Michele 22
Parvati 16 -
-----------------------
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Yul 11 +
Michele 22
Parvati 16 -
-----------------------
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- joeytribbiani
- 4th jury member
- Posty: 320
- Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
- Winners at War: Parvati
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sophie 2
Yul 10 -
Michele 22
Parvati 17 +
-----------------------
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Yul 10 -
Michele 22
Parvati 17 +
-----------------------
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- Stach
- 4th jury member
- Posty: 399
- Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sophie 2
Yul 11 +
Michele 22
Parvati 16 -
-----------------------
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Yul 11 +
Michele 22
Parvati 16 -
-----------------------
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sophie 1 -
Yul 11
Michele 22
Parvati 17 +
-----------------------
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Yul 11
Michele 22
Parvati 17 +
-----------------------
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Sophie 0 -
Yul 12 +
Michele 22
Parvati 17
-----------------------
4. Sophie
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Yul 12 +
Michele 22
Parvati 17
-----------------------
4. Sophie
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6007
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Głosowanie kończy się dzisiaj. Jeśli ktoś nie zdążył oddać głosu ma czas do północy
Yul 13 +
Michele 22
Parvati 16 -
-----------------------
4. Sophie
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Yul 13 +
Michele 22
Parvati 16 -
-----------------------
4. Sophie
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
-
- 6th voted out
- Posty: 82
- Rejestracja: 27 wrz 2017, 11:33
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Yul 12 -
Michele 22
Parvati 17 +
-----------------------
4. Sophie
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Michele 22
Parvati 17 +
-----------------------
4. Sophie
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- joeytribbiani
- 4th jury member
- Posty: 320
- Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
- Winners at War: Parvati
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Yul 11 -
Michele 22
Parvati 18 +
-----------------------
4. Sophie
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Michele 22
Parvati 18 +
-----------------------
4. Sophie
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
-
- 5th jury member
- Posty: 442
- Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Yul 11
Michele 21-
Parvati 19+
GŁOSOWANIE JEST PRZECIEŻ ZAKOŃCZONE
-----------------------
4. Sophie
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
Michele 21-
Parvati 19+
GŁOSOWANIE JEST PRZECIEŻ ZAKOŃCZONE
-----------------------
4. Sophie
5. Ethan
6. Natalie
7. Danni
8. Kim
9. Tony
10. Sandra
11. Jeremy
12. Amber
13. Tyson
14. Sarah
15. Nick
16. Adam
17. Denise
18. Rob
19. Wendell
20. Ben
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6007
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Ostateczne wyniki głosowania na ulubionego Robinsona Survivor 40 Winners at War (w nawiasie miejsce z gry):
Winner: Michele (3)
1st Runner-up: Parvati (15)
2nd Runner-up: Yul (14)
4 miejsce - Sophie (10)
5 miejsce - Ethan (17)
6 miejsce - Natalie (2)
7 miejsce - Danni (18)
8 miejsce - Kim (9)
9 miejsce - Tony (1)
10 miejsce - Sandra (20)
11 miejsce - Jeremy (8)
12 miejsce - Amber (19)
13 miejsce - Tyson (11)
14 miejsce - Sarah (4)
15 miejsce - Nick (7)
16 miejsce - Adam (12)
17 miejsce - Denise (6)
18 miejsce - Rob (16)
19 miejsce - Wendell (13)
20 miejsce - Ben (5)
Pierwsze 3 miejsca w poszczególnych rankingach (wygrały 33 kobiety i 7 facetów):
1 - Susan, Colleen, Jenna
2 - Elisabeth, Colby, Jerri
3 - Ethan, Kim P., Lex
4 - Kathy, Neleh, Rob
5 - Shii Ann, Penny, Brian
6 - Christy, Rob, Jenna
7 - Sandra, Darrah, Ryan O.
8 - Rob, Kathy, Shii Ann
9 - Eliza, Ami, Julie
10 - Stephenie, Angie, Jenn
11 - Stephenie, Cindy, Danni
12 - Danielle, Cirie, Sally
13 - Parvati, Sundra, Ozzy
14 - Michelle, Yau Man, Earl
15 - Courtney, Todd, Amanda
16 - Parvati, Eliza, Amanda
17 - Sugar, Corinne, Ken
18 - Sierra, Erinn, Taj
19 - Natalie, Kelly, Liz
20 - Courtney, Sandra, Parvati
21 - Brenda, Alina, Kelly B.
22 - Stephanie, Andrea, Kristina
23 - Jim, Whitney, Sophie
24 - Troyzan, Kat, Jonas
25 - Malcolm, Jonathan, Denise
26 - Malcolm, Corinne, Andrea
27 - Ciera, Hayden, Vytas
28 - Tasha, Spencer, Kass
29 - Natalie, Kelley, Jaclyn
30 - Jenn, Shirin, Hali
31 - Kelley, Ciera, Abi
32 - Cydney, Michele, Julia
33 - Jay, Michelle, Hannah
34 - Sandra, Andrea, Hali
35 - Lauren, Chrissy, Ashley
36 - Chelsea, Desiree, Michael
37 - Kara, Alison, Angelina
38 - Lauren, Aurora, Victoria
39 - Janet, Kellee, Noura
40 - Michele, Parvati, Yul
Australian Survivor (wygrały 4 kobiety i 0 facetów)
3 - Phoebe, Jennah Louise, Craig
4 - Tessa, Michelle, Sarah
5 - Shonee, Shane, Fenella
6 - Abbey/Pia, Shaun
All Stars - Shonee, Brooke, Phoebe
Survivor New Zealand (wygrały 2 kobiety i 0 facetów)
1 - Barb, Shannon, Hannah
2 - Lisa, Renee, Tess
South Africa (wygrała 1 kobieta i 0 facetów)
2018 - Annalize, Palesa, Katinka
Wyspa Przetrwania (wygrała 1 kobieta i 0 facetów)
1 - Ania "Ruda", Justyna, Kasia
Winner: Michele (3)
1st Runner-up: Parvati (15)
2nd Runner-up: Yul (14)
4 miejsce - Sophie (10)
5 miejsce - Ethan (17)
6 miejsce - Natalie (2)
7 miejsce - Danni (18)
8 miejsce - Kim (9)
9 miejsce - Tony (1)
10 miejsce - Sandra (20)
11 miejsce - Jeremy (8)
12 miejsce - Amber (19)
13 miejsce - Tyson (11)
14 miejsce - Sarah (4)
15 miejsce - Nick (7)
16 miejsce - Adam (12)
17 miejsce - Denise (6)
18 miejsce - Rob (16)
19 miejsce - Wendell (13)
20 miejsce - Ben (5)
Pierwsze 3 miejsca w poszczególnych rankingach (wygrały 33 kobiety i 7 facetów):
1 - Susan, Colleen, Jenna
2 - Elisabeth, Colby, Jerri
3 - Ethan, Kim P., Lex
4 - Kathy, Neleh, Rob
5 - Shii Ann, Penny, Brian
6 - Christy, Rob, Jenna
7 - Sandra, Darrah, Ryan O.
8 - Rob, Kathy, Shii Ann
9 - Eliza, Ami, Julie
10 - Stephenie, Angie, Jenn
11 - Stephenie, Cindy, Danni
12 - Danielle, Cirie, Sally
13 - Parvati, Sundra, Ozzy
14 - Michelle, Yau Man, Earl
15 - Courtney, Todd, Amanda
16 - Parvati, Eliza, Amanda
17 - Sugar, Corinne, Ken
18 - Sierra, Erinn, Taj
19 - Natalie, Kelly, Liz
20 - Courtney, Sandra, Parvati
21 - Brenda, Alina, Kelly B.
22 - Stephanie, Andrea, Kristina
23 - Jim, Whitney, Sophie
24 - Troyzan, Kat, Jonas
25 - Malcolm, Jonathan, Denise
26 - Malcolm, Corinne, Andrea
27 - Ciera, Hayden, Vytas
28 - Tasha, Spencer, Kass
29 - Natalie, Kelley, Jaclyn
30 - Jenn, Shirin, Hali
31 - Kelley, Ciera, Abi
32 - Cydney, Michele, Julia
33 - Jay, Michelle, Hannah
34 - Sandra, Andrea, Hali
35 - Lauren, Chrissy, Ashley
36 - Chelsea, Desiree, Michael
37 - Kara, Alison, Angelina
38 - Lauren, Aurora, Victoria
39 - Janet, Kellee, Noura
40 - Michele, Parvati, Yul
Australian Survivor (wygrały 4 kobiety i 0 facetów)
3 - Phoebe, Jennah Louise, Craig
4 - Tessa, Michelle, Sarah
5 - Shonee, Shane, Fenella
6 - Abbey/Pia, Shaun
All Stars - Shonee, Brooke, Phoebe
Survivor New Zealand (wygrały 2 kobiety i 0 facetów)
1 - Barb, Shannon, Hannah
2 - Lisa, Renee, Tess
South Africa (wygrała 1 kobieta i 0 facetów)
2018 - Annalize, Palesa, Katinka
Wyspa Przetrwania (wygrała 1 kobieta i 0 facetów)
1 - Ania "Ruda", Justyna, Kasia
- Stach
- 4th jury member
- Posty: 399
- Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Wnoszę wniosek o zmianę nazwy z "facetów" na "mężczyzn" bo wygląda to nieprofesjonalnie
Chyba, że tak ma być to wtedy z "kobiety" na "babki".
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Brakuje nam wyników z edycji Survivor South Africa: Island of Secrets, więc proponuje przeprowadzić je równolegle z wyborami Najlepszego i Najgorszego Stratega.
Rozpoczynamy głosowanie na ulubionego uczestnika Survivor South Africa: Island of Secrets
Przypominam zasady:
- można oddać tylko 1 głos dziennie
- za każdym razem dajemy po 2 plusy i po 2 minusy
- gdy zostanie 5 osób, schodzimy do 1 plusa i minusa
- głosowanie kończy się, gdy zostaną 3 osoby
- gdy wszyscy pozostali w grze mają 10 lub więcej punktów, dzielimy przez 2 i w razie potrzeby zaokrąglamy w górę
- w kwestiach spornych rozstrzyga Umbastyczny
- z racji małej popularności sezonu zaczynamy od 3 punktów
Głosowanie rozpoczyna się o północy. Głosy oddane dzisiaj nie będą się liczyć.
Cobus 3
Dante 3
Durao 3
Felix 3
Geoffrey 3
Jacques 3
Laetitia 3
Lee-Anne 3
Meryl 3
Mike 3
Mmaba 3
Nathan 3
Nicole 3
Paul 3
Rob 3
Rocco 3
Rose-Lee 3
Seipei 3
Steffi 3
Tania 3
Ting-Ting 3
Rozpoczynamy głosowanie na ulubionego uczestnika Survivor South Africa: Island of Secrets
Przypominam zasady:
- można oddać tylko 1 głos dziennie
- za każdym razem dajemy po 2 plusy i po 2 minusy
- gdy zostanie 5 osób, schodzimy do 1 plusa i minusa
- głosowanie kończy się, gdy zostaną 3 osoby
- gdy wszyscy pozostali w grze mają 10 lub więcej punktów, dzielimy przez 2 i w razie potrzeby zaokrąglamy w górę
- w kwestiach spornych rozstrzyga Umbastyczny
- z racji małej popularności sezonu zaczynamy od 3 punktów
Głosowanie rozpoczyna się o północy. Głosy oddane dzisiaj nie będą się liczyć.
Cobus 3
Dante 3
Durao 3
Felix 3
Geoffrey 3
Jacques 3
Laetitia 3
Lee-Anne 3
Meryl 3
Mike 3
Mmaba 3
Nathan 3
Nicole 3
Paul 3
Rob 3
Rocco 3
Rose-Lee 3
Seipei 3
Steffi 3
Tania 3
Ting-Ting 3
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Cobus 3
Dante 2 -
Durao 3
Felix 2 -
Geoffrey 3
Jacques 3
Laetitia 3
Lee-Anne 3
Meryl 3
Mike 4 +
Mmaba 3
Nathan 3
Nicole 3
Paul 3
Rob 3
Rocco 3
Rose-Lee 3
Seipei 4 +
Steffi 3
Tania 3
Ting-Ting 3
Dante 2 -
Durao 3
Felix 2 -
Geoffrey 3
Jacques 3
Laetitia 3
Lee-Anne 3
Meryl 3
Mike 4 +
Mmaba 3
Nathan 3
Nicole 3
Paul 3
Rob 3
Rocco 3
Rose-Lee 3
Seipei 4 +
Steffi 3
Tania 3
Ting-Ting 3
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Cobus 3
Dante 2
Durao 3
Felix 2
Geoffrey 3
Jacques 3
Laetitia 3
Lee-Anne 3
Meryl 3
Mike 4
Mmaba 3
Nathan 3
Nicole 4 +
Paul 2 -
Rob 4 +
Rocco 3
Rose-Lee 3
Seipei 4
Steffi 3
Tania 3
Ting-Ting 2 -
Dante 2
Durao 3
Felix 2
Geoffrey 3
Jacques 3
Laetitia 3
Lee-Anne 3
Meryl 3
Mike 4
Mmaba 3
Nathan 3
Nicole 4 +
Paul 2 -
Rob 4 +
Rocco 3
Rose-Lee 3
Seipei 4
Steffi 3
Tania 3
Ting-Ting 2 -
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości