Ulubiony Robinson - ranking
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6007
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Hayley 20
Liz 26 +
Nina 8
Sarah 8 -
Sharni 7 -
Shonee 51 +
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
Obrazek
Liz 26 +
Nina 8
Sarah 8 -
Sharni 7 -
Shonee 51 +
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
Obrazek
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Hayley 19 -
Liz 27 +
Nina 8
Sarah 7 -
Sharni 7
Shonee 52 +
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
Liz 27 +
Nina 8
Sarah 7 -
Sharni 7
Shonee 52 +
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Hayley 20 +
Liz 26 -
Nina 8
Sarah 8 +
Sharni 6 -
Shonee 52
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
Liz 26 -
Nina 8
Sarah 8 +
Sharni 6 -
Shonee 52
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6007
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Hayley 20
Liz 27 +
Nina 8
Sarah 7 -
Sharni 5 -
Shonee 53 +
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
Liz 27 +
Nina 8
Sarah 7 -
Sharni 5 -
Shonee 53 +
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Hayley 19 -
Liz 28 +
Nina 8
Sarah 6 -
Sharni 5
Shonee 54 +
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
Liz 28 +
Nina 8
Sarah 6 -
Sharni 5
Shonee 54 +
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Hayley 20 +
Liz 27 -
Nina 8
Sarah 7 +
Sharni 4 -
Shonee 54
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
Liz 27 -
Nina 8
Sarah 7 +
Sharni 4 -
Shonee 54
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6007
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Hayley 20
Liz 28 +
Nina 8
Sarah 6 -
Sharni 3 -
Shonee 55 +
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
Liz 28 +
Nina 8
Sarah 6 -
Sharni 3 -
Shonee 55 +
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Hayley 19 -
Liz 29 +
Nina 8
Sarah 5 -
Sharni 3
Shonee 56 +
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
Liz 29 +
Nina 8
Sarah 5 -
Sharni 3
Shonee 56 +
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Hayley 20 +
Liz 28 -
Nina 8
Sarah 6 +
Sharni 2 -
Shonee 56
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
Liz 28 -
Nina 8
Sarah 6 +
Sharni 2 -
Shonee 56
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 6007
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Hayley 20
Liz 29 +
Nina 8
Sarah 5 -
Sharni 1 -
Shonee 57 +
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
Liz 29 +
Nina 8
Sarah 5 -
Sharni 1 -
Shonee 57 +
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Hayley 21 +
Liz 29
Nina 8
Sarah 4 -
Sharni 0 -
Shonee 58 +
6. Sharni
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
Liz 29
Nina 8
Sarah 4 -
Sharni 0 -
Shonee 58 +
6. Sharni
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Musimy to ciągnąć? Możemy uznać, że Shonee wygrała, potem Liz, następnie Hayley, czwarta Nina i piąta Sarah, bo sytuacja jest dość stabilna i klarowna.
Hayley 20 -
Liz 30 +
Nina 8
Sarah 3 -
Shonee 59 +
6. Sharni
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
Hayley 20 -
Liz 30 +
Nina 8
Sarah 3 -
Shonee 59 +
6. Sharni
7. Matt
8. Shaun
9. Stevie
10. Jackie
11. Jordie
12. Mimi
13. Flick
14. Simon
15. George
16. Anjali
17. Gerry
18. Sam
19. David
20. Fraser
21. Rogue
22. Benjamin
23. Michael
24. Paige
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Do takiej kolejności dążyłem, więc jak dla mnie tak xD lepiej zacząć głosowanie po S44
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Pełne zestawienie, w nawiasie miejsce z gry.
1. Shonee (9)
2. Liz (1)
3. Hayley (7)
4. Nina (5)
5. Sarah (19)
6. Sharni (17)
7. Matt (2)
8. Shaun (8)
9. Stevie (13)
10. Jackie (24)
11. Jordie (15)
12. Mimi (21)
13. Flick (11)
14. Simon (6)
15. George (4)
16. Anjali (23)
17. Gerry (3)
18. Sam (10)
19. David (12)
20. Fraser (18)
21. Rogue (20)
22. Benjamin (14)
23. Michael (22)
24. Paige (16)
I podsumowanie naszych głosowań:
Survivor US (wygrało 36 kobiet i 7 facetów):
1 - Susan, Colleen, Jenna
2 - Elisabeth, Colby, Jerri
3 - Ethan, Kim P., Lex
4 - Kathy, Neleh, Rob
5 - Shii Ann, Penny, Brian
6 - Christy, Rob, Jenna
7 - Sandra, Darrah, Ryan O.
8 - Rob, Kathy, Shii Ann
9 - Eliza, Ami, Julie
10 - Stephenie, Angie, Jenn
11 - Stephenie, Cindy, Danni
12 - Danielle, Cirie, Sally
13 - Parvati, Sundra, Ozzy
14 - Michelle, Yau Man, Earl
15 - Courtney, Todd, Amanda
16 - Parvati, Eliza, Amanda
17 - Sugar, Corinne, Ken
18 - Sierra, Erinn, Taj
19 - Natalie, Kelly, Liz
20 - Courtney, Sandra, Parvati
21 - Brenda, Alina, Kelly B.
22 - Stephanie, Andrea, Kristina
23 - Jim, Whitney, Sophie
24 - Troyzan, Kat, Jonas
25 - Malcolm, Jonathan, Denise
26 - Malcolm, Corinne, Andrea
27 - Ciera, Hayden, Vytas
28 - Tasha, Spencer, Kass
29 - Natalie, Kelley, Jaclyn
30 - Jenn, Shirin, Hali
31 - Kelley, Ciera, Abi
32 - Cydney, Michele, Julia
33 - Jay, Michelle, Hannah
34 - Sandra, Andrea, Hali
35 - Lauren, Chrissy, Ashley
36 - Chelsea, Desiree, Michael
37 - Kara, Alison, Angelina
38 - Lauren, Aurora, Victoria
39 - Janet, Kellee, Noura
40 - Michele, Parvati, Yul
41 - Erika, Tiffany, Heather
42 - Maryanne, Lindsay, Omar
43 - Cassidy, Cody, Jeanine
Australian Survivor (wygrało 8 kobiet i 0 facetów)
3 - Phoebe, Jennah Louise, Craig
4 - Tessa, Michelle, Sarah
5 - Shonee, Shane, Fenella
6 - Abbey/Pia, Shaun
7 All Stars - Shonee, Brooke, Phoebe
8 - Hayley, Wai, Kez
9 - KJ, Sandra, Josh
10 - Shonee, Liz, Hayley
Survivor New Zealand (wygrały 2 kobiety i 0 facetów)
1 - Barb, Shannon, Hannah
2 - Lisa, Renee, Tess
South Africa (wygrały 4 kobiety i 0 facetów)
2018 - Annalize, Palesa, Katinka
2019 - Seipei, Cobus, Nicole
2021 - Nicole, Santoni, Amy
2022 - Thoriso, Phil, Palesa
Wyspa Przetrwania (wygrała 1 kobieta i 0 facetów)
1 - Ania "Ruda", Justyna, Kasia
1. Shonee (9)
2. Liz (1)
3. Hayley (7)
4. Nina (5)
5. Sarah (19)
6. Sharni (17)
7. Matt (2)
8. Shaun (8)
9. Stevie (13)
10. Jackie (24)
11. Jordie (15)
12. Mimi (21)
13. Flick (11)
14. Simon (6)
15. George (4)
16. Anjali (23)
17. Gerry (3)
18. Sam (10)
19. David (12)
20. Fraser (18)
21. Rogue (20)
22. Benjamin (14)
23. Michael (22)
24. Paige (16)
I podsumowanie naszych głosowań:
Survivor US (wygrało 36 kobiet i 7 facetów):
1 - Susan, Colleen, Jenna
2 - Elisabeth, Colby, Jerri
3 - Ethan, Kim P., Lex
4 - Kathy, Neleh, Rob
5 - Shii Ann, Penny, Brian
6 - Christy, Rob, Jenna
7 - Sandra, Darrah, Ryan O.
8 - Rob, Kathy, Shii Ann
9 - Eliza, Ami, Julie
10 - Stephenie, Angie, Jenn
11 - Stephenie, Cindy, Danni
12 - Danielle, Cirie, Sally
13 - Parvati, Sundra, Ozzy
14 - Michelle, Yau Man, Earl
15 - Courtney, Todd, Amanda
16 - Parvati, Eliza, Amanda
17 - Sugar, Corinne, Ken
18 - Sierra, Erinn, Taj
19 - Natalie, Kelly, Liz
20 - Courtney, Sandra, Parvati
21 - Brenda, Alina, Kelly B.
22 - Stephanie, Andrea, Kristina
23 - Jim, Whitney, Sophie
24 - Troyzan, Kat, Jonas
25 - Malcolm, Jonathan, Denise
26 - Malcolm, Corinne, Andrea
27 - Ciera, Hayden, Vytas
28 - Tasha, Spencer, Kass
29 - Natalie, Kelley, Jaclyn
30 - Jenn, Shirin, Hali
31 - Kelley, Ciera, Abi
32 - Cydney, Michele, Julia
33 - Jay, Michelle, Hannah
34 - Sandra, Andrea, Hali
35 - Lauren, Chrissy, Ashley
36 - Chelsea, Desiree, Michael
37 - Kara, Alison, Angelina
38 - Lauren, Aurora, Victoria
39 - Janet, Kellee, Noura
40 - Michele, Parvati, Yul
41 - Erika, Tiffany, Heather
42 - Maryanne, Lindsay, Omar
43 - Cassidy, Cody, Jeanine
Australian Survivor (wygrało 8 kobiet i 0 facetów)
3 - Phoebe, Jennah Louise, Craig
4 - Tessa, Michelle, Sarah
5 - Shonee, Shane, Fenella
6 - Abbey/Pia, Shaun
7 All Stars - Shonee, Brooke, Phoebe
8 - Hayley, Wai, Kez
9 - KJ, Sandra, Josh
10 - Shonee, Liz, Hayley
Survivor New Zealand (wygrały 2 kobiety i 0 facetów)
1 - Barb, Shannon, Hannah
2 - Lisa, Renee, Tess
South Africa (wygrały 4 kobiety i 0 facetów)
2018 - Annalize, Palesa, Katinka
2019 - Seipei, Cobus, Nicole
2021 - Nicole, Santoni, Amy
2022 - Thoriso, Phil, Palesa
Wyspa Przetrwania (wygrała 1 kobieta i 0 facetów)
1 - Ania "Ruda", Justyna, Kasia
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Survivor 44
Zacznijmy głosowanie od 13.06 po północy
Brandon 5
Bruce 5
Carolyn 5
Carson 5
Claire 5
Danny 5
Frannie 5
Heidi 5
Helen 5
Jaime 5
Josh 5
Kane 5
Lauren 5
Maddy 5
Matt 5
Matthew 5
Sarah 5
Yam Yam 5
Zacznijmy głosowanie od 13.06 po północy
Brandon 5
Bruce 5
Carolyn 5
Carson 5
Claire 5
Danny 5
Frannie 5
Heidi 5
Helen 5
Jaime 5
Josh 5
Kane 5
Lauren 5
Maddy 5
Matt 5
Matthew 5
Sarah 5
Yam Yam 5
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości