Survivor 39 – Power Ranking 10

W dziesiątym odcinku programu jeden z uczestników użył ukrytego immunitetu, co zaskoczyło większość plemienia. To jednak nie wszystkie emocje jakich mógł dostarczyć ten epizod. Kto został wyeliminowany? Jak z typowaniem w tym tygodniu poradzili sobie uczestnicy power rankingu?


Źródło: CBS

Dziesiąty odcinek rozpoczął się od rozmów o potencjalnym sojuszu próbującym pozbyć się największych zagrożeń. Dean próbując zabezpieczyć się przed przyszłą eliminacją postanowił stworzyć fałszywe legacy advantage. Zrobił to na podstawie fałszywej przewagi, którą otrzymał kilkanaście dni wcześniej od Jamala.

Prawdziwą przewagę można było jednak zdobyć na wyspie idoli. Zjednoczone plemię musiało wyznaczyć jednomyślnie osobę, która uda się na tę wyspę. Jako wolontariusz zgłosiła się jedynie Lauren i to właśnie ta kobieta została wybrana przez grupę. Rob i Sandra przygotowali dla Lauren ciekawe wyzwanie. Zaoferowali jej ukryty immunitet jeżeli poprawnie wytypuje dwie osoby, które najlepiej wypadną w najbliższym wyzwaniu o immunitet. Lauren wskazała, że konkurencję tą wygra Noura lub Elizabeth.

Po powrocie do grupy Lauren podała zaufanym osobom najwięcej szczegółów jak tylko mogła. W związku z tym większość osób postanowiła nie rywalizować w wyzwaniu, aby Elizabeth bądź Noura miały jak największe szanse na końcowy triumf. Ostatecznie w walce o immunitet udział wzięły trzy kobiety: Karishma, Noura i Elizabeth. Najlepiej w wyzwaniu poradziła sobie po raz kolejny Noura i to na jej szyi zawisł naszyjnik nietykalności. Dzięki temu, również Lauren mogła cieszyć się nagrodą – udało jej się otrzymać ukryty immunitet.

Wydawało się, że głosowanie 30 dnia rozgrywki będzie formalnością. Większość rozbitków postanowiła oddać swój głos na Karishmę. Kobieta jednak nie zamierzała tak łatwo się poddawać i postanowiła użyć ukrytego immunitetu. W związku z tym siedem głosów oddanych na Karishmę zostało uznanych za nieważne. Dwa pozostałe głosy dzieliły się pomiędzy Elizabeth i Janet. W dogrywce wszystkie głosy oddano na Elizabeth i to ona musiała pożegnać się z udziałem w show.

W dziesiątym odcinku Karishma oraz Lauren użyły figurek nietykalności. Oznacza to, że Maw otrzymuje dwa bonusowe punkty. To jednak nie wszystkie punkty jakie zdobył w tym odcinku. Za eliminację Elizabeth udało mu się zgarnąć całą pulę – 9 oczek. Tak samo świetnie z typowanie poradził sobie Mikki, który również zapisuje na swoje konto 9 punktów. Natomiast do puli Jacka dopisanych zostaje 7 oczek. Oznacza to, że na czele rankingu po dziesięciu tygodniach nadal plasuje się Maw, któremu do tej pory udało się zgromadzić 119 oczek. Tuż za nim plasuje się Mikki z liczbą 114 punktów. Na samym końcu stawki jest Jack (95 pkt).

Typy graczy na najbliższy tydzień poniżej. Mikki i Maw obstawili, że w tym tygodniu nie zostanie użyty ukryty immunitet. Jack twierdzi, że zostanie on użyty.

Maw

Punkty: 119

Mikki

Punkty: 114

Jack

Punkty: 95


1. Noura

1. Tommy

1. Tommy

Królowa sezonu, challenge beast, świetny strateg! Ma wszelkie predyspozycje, by wygrać. Tommy go home, Noura i Karishma true winners. Poza tym pewnie znowu wygra indywidualny immunitet.

Trash and scum. And I say that with no regret. SCUM. SCUM. SCUM

Zwycięzca sezonu 39?

2. Tommy

2. Elaine

2. Dean

Tragedia. Jak on wygra to ten sezon od razu straci w moich oczach, a pewnie tak się stanie. To tylko pupilek Lauren.

You are a chippy oik and I’ve full belly of you

Jest za głupi, żeby odpaść z tego programu na tym etapie. Kto będzie głosować na takiego goat?

3. Dean

3. Lauren

3. Lauren

Kto będzie chciał go wywalić? Typowy goat, którego każdy będzie chciał w finale, by go pokonać. Niech się lepiej odpierdoli od Karishmy i Noury.

I have an IQ of 154 and she most likely has an IQ of 54 if THAT. She is a gutless liar.

Trochę pospieszyła się z tym ukrytym immunitet. Chyba warto było go zostawić na kolejny etap rozgrywki. Lauren zaczyna grać coraz mocniej, ale raczej nie odpadnie w najbliższym tygodniu.

4. Lauren

4. Janet

4. Elaine

Jest mądrzejsza od Tommy’ego i powinna wygrać, ale jak wiadomo, życie to nie bajka, więc tak się nie stanie. Nie dziwię się, że użyła swojego HII, wolała nie ryzykować.

Ikona, legenda nie odpadnie.

Elaine to gracz na final 6, final 7. Pewnie znajdzie immunitet, nie wykorzysta go i wyleci. Taki scenariusz pewnie ma dla niej życie.

5. Karishma

5. Dan

5. Janet

Co za wspaniały ruch, mastermind, wyrocznia, ta kobieta mnie fascynuje. Don’t fuck with Karishma Patel or you are dead. Ludzie pożałują, że jej nie doceniali!

Po raz pierwszy nie dam tego creepa jako ostatniego, więc pewnie odpadnie. Ugh

Po ostatnim odcinku mam wrażenie, że jej los trochę się poprawił. Po co wyrzucać babcię Janet skoro można wyrzucić większe zagrożenie? Nie sądzę, że Janet rozdaje karty, ale powinna być bezpieczna.

6. Janet

6. Dean

6. Noura

Tak to się robi! Była w mniejszości i wzniosła się na szczyt. Może nadal ludzie gadają o niej, ale przelatuje poza radarem i są większe cele. Myślę, że Janet jeszcze nie odpadnie, ale na pewno stanie się to niedługo, bo nikt nie pokonałby jej w finale i każdy to wie.

Ale z niego jest idiota. Nazywa on Nourę i Karishimę goatami, a to on jest największym goatem i nawet tego nie wie. Biedny. Delusional donkey.

Coś czuję, że jej immunity run może się skończyć i to skończyć w sposób dla niej tragiczny. Mówiłem ostatnio, że gra dobrze i racja, gra dobrze, ale wygrywanie wyzwań jedno po drugim na takim etapie gry to raczej samobójstwo.

7. Elaine

7. Karishma

7. Karishma

Zdrajczyni narodu. Niech już odpadnie, bo zaczyna wkurzać mnie powoli. Karishma musi być ostatnią kobietą z Lairo, sorry. Pa.

Mam nadzieję, że się mylę, bo kocham ją i jej najbardziej kibicuję. Znajdź cracks Queen i zniszcz ich wszystkich.

Ikona, Legenda, Gwiazda, True Hero, Sole Survivor. Jednak decyzja Jeffa, żeby zmienić osobę od castingu się opłaciła. Dzięki Probstowi mamy zaszczyt oglądać ją na ekranie <3

8. Dan

8. Noura

8. Dan

Kiedy go w końcu wywalą?

Irytuje ludzi i wygrała 2 zadania. Powinna odpaść. Pa. Kocham, ale chciałaś wyrzucić legendę to Cię skreślam.

Czyżby w końcu nadszedł na niego czas? Nie sądzę, że odejdzie w tym odcinku, jednak ktoś musi być ostatni. Karishma to ikona i nie może być na ostatnim miejscu, więc musi to być Dan.

Dodaj komentarz