Survivor 39 – Power Ranking 11

W jedenastym odcinku programu rozbitkowie otrzymali szansę, by zobaczyć się ze swoimi bliskimi. Jedna z uczestniczek znalazła ukryty immunitet, a kolejna osoba została wykluczona z gry. Kto został wyeliminowany? Jak z typowaniem w tym tygodniu poradzili sobie uczestnicy power rankingu?


Źródło: CBS

31 dzień rozgrywki okazał się dla rozbitków bardzo emocjonalny za sprawą wyzwania, podczas którego na widowni zasiedli bliscy uczestników. W wyzwaniu tym najlepiej poradzili sobie Janet oraz Tommy. To oni wspólnie wygrali nagrodę, którą była uczta z bliskimi. Dodatkowo, para ta mogła wskazać kolejne dwie osoby i zaprosić je na ucztowanie z rodziną. Wskazani zostali Dan oraz Lauren. Pozostałe cztery osoby wróciły do obozu. Była to dla nich idealna okazja, by porozmawiać o potencjalnym sojuszu. Jak wiadomo, na etapie finałowej ósemki bardzo ważny jest każdy głos, dlatego rozbitkowie by chronić się przed blinsidem postanowili również wspólnie poszukać ukrytego immunitetu. Udało się go znaleźć Elaine.

W tym epizodzie żaden z uczestników nie udał się na wyspę idoli, a tuż po spotkaniu z bliskimi, można było obserwować kolejną konkurencję – tym razem o indywidualny immunitet. W wyzwaniu wymagającym od rozbitków koncentracji i zachowania spokoju najlepiej poradziła sobie Lauren, jeden z ważnych filarów sojuszu z Tommym, Danem i Janet. Gdy wydawało się, że głosy na radzie plemienia rozdzielone będą w stosunku 4:4, stało się coś nieoczekiwanego. Dean opowiedział podczas dyskusji o planowanym głosowaniu na Tommyego. Ta informacja sparaliżowała plemię i wprowadziła mnóstwo chaosu podczas rady. Winą za całą sytuację z głosowaniem na Tommyego obarczona została Noura. To jednak nie ona musiała pożegnać się z programem. Najwięcej głosów oddano bowiem na Karishmę.

W jedenastym odcinku Elaine użyła ukrytego immunitetu. Oznacza to, że na konto Jacka trafiają dwa bonusowe punkty. Uczestnicy power rankingu poradzili sobie nieźle z wytypowaniem eliminacji Karishmy. Mikki i Jack zdobyli po 7 punktów, natomiast Maw stał się posiadaczem dodatkowych 5 oczek. Oznacza to, że na czele rankingu po jedenastu tygodniach rywalizacji znajduje się Maw, który uzbierał do tej pory 124 punkty. Zaraz za nim znajduje się jednak Mikki z liczbą 121 oczek. Na trzecim miejscu plasuje się Jack – 104 pkt.

Typy graczy na najbliższy tydzień poniżej. Mikki i Maw obstawili, że w tym tygodniu nie zostanie użyty ukryty immunitet. Jack twierdzi, że zostanie on użyty.

Maw

Punkty: 124

Mikki

Punkty: 121

Jack

Punkty: 104


1. Tommy

1. Tommy

1. Tommy

Ugly rat. Be gone! Już Ben był lepszy, bo przynajmniej dzięki niemu Chrissy miała iconic konfe o sweet Kelly, a z Tommy’ego nie ma absolutnie żadnego pożytku.

Ugh, serio liczę na to, że kobieta wygra ten sezon, ale z każdym odcinkiem czuję, że ten rudzielec zjebie wszystko i zniszczy moje marzenia.

Nudy, nudy, nudy. Super to rozgrywa i według mnie jest murowanym kandydatem do zwycięstwa.

2. Dean

2. Elaine

2. Dan

Kibicowałem mu na początku, ale się zawiodłem. Dlaczego on jest taki tępy i robi wszystko, żeby przegrać w finale? No niestety, ale typowa goat.

3g: gruba, głupia i g**no.

Mam wrażenie, że znajdzie się w finale. Dlatego produkcja wcześniej urządziła ten mini cyrk z poinformowaniem, że zrobili wszystko co było w ich mocy by chronić uczestników przed molestowaniem. Gdyby nie wspomnieli o tym wcześniej to po finale mogłaby wybuchnąć niezła afera. Dan na ten moment na miejscu drugim.

3. Dan

3. Dan

3. Janet

Typowa goat do finału, bo nikt na niego nie zagłosuje. Faceci w tej edycji są tragiczni, ale Dan przeszedł ich wszystkich.

Coś czuję, że dojdzie do finałowego odcinka i odpadnie przez idol. To, iż nadal muszę się patrzyć na jego ryj to już jest totalne przegięcie.

Nie sądzę, że odpadnie w kolejnym odcinku. Jeszcze nie tak dawno jej sytuacja była wręcz tragiczna, a tutaj proszę bardzo, los się do niej uśmiechnął i teraz to ona jest w grupie rozdającej karty.

4. Noura

4. Janet

4. Elaine

Nouramal. Jedna z nielicznych normalnych osób w tej edycji. Wygra immunitet, bo jest challenge beast.

Teraz jakoś strasznie mało Janet było w odcinkach, więc zgaduję, że ma gwarantowany finał, bo 3 ostatnie odcinki była UTR. She ain’t going home.

Powtórzę się i napiszę to co ostatnio. Elaine to taki gracz do zabrania do finałowej 6 czy 7, a później łatwo można go wyeliminować.

5. Lauren

5. Dean

5. Dean

Tommy na nią poluje z tego co widzę w zwiastunie. Czy mu się to uda? Tak, ale może nie w następnym odcinku, we will see. W każdym razie nie będzie jej w finale, bo by wygrała, a ma na to za słaby edit.

Ale on jest tępy, boże. Serio dawno nie widziałem tak delusional osoby, jak on. I jeszcze uważa, że może wygrać ten sezon. Śmieszny jest.

Ja mam go dość. Może jest głupio-zabawny, czarujący i wszyscy za nim lecą, ale mam nadzieję, że jego przygoda z show niedługo się skończy.

6. Janet

6. Lauren

6. Noura

Kocham ją, ale jej dni są policzone. Mam nadzieję, że się mylę i Janet zajdzie jak najdalej.

Czuję, że Elaine wyrzuci Lauren i będzie duży blindside. Mam nadzieję, że nie lubię jej. She enables white male!!!!

Po ostatnim odcinku nie mam raczej pozytywnych odczuć co do jej udziału w finałowym odcinku. Może się mylę i zacznie wyciągać jakieś asy z rękawa, ale raczej nie.

7. Elaine

7. Noura

7. Lauren

Kolejna, która niepotrzebnie zagrała idolem. Karishma to najmadrzejsza kobieta tej edycji i powinna być last lairo woman standing. Tyle mam do powiedzenia na jej temat.

Queen, MOMMY, LEGEND, CRAZY. Odpadnie pewnie teraz. Pa. Pa. Zj***łaś bardzo i nie mogę Ci kibicować, bo przez Ciebie odpadła Karishima.

Lorenka po raz kolejny świetnie zaprezentowała się w wyzwaniu o immunitet i dodatkowo je wygrała. No cóż, wychodzi na to, że w tym sezonie jak za często wygrywasz to później szybko odpadasz. Będzie Bye, Felicia?

Dodaj komentarz