Australian Survivor 2018 – Power ranking 9

Dziewiąty tydzień emisji Australian Survivor po raz kolejny zaskoczył część wiernych widzów programu. Nowy twist, który odsunął jednego z uczestników od reszty plemienia, dwa wyzwania o immunitet oraz eliminacja. Czy wszystkie te wydarzenia wpłynęły na punktację uczestników Power Rankingu? Kto znajduje się na czele klasyfikacji?


Australian Survivor odcinek 20 / Źródło: TEN Network

Po 18 odcinkach programu na koncie liderującego w rankingu Mawa znajdowało się 188 punktów. Tuż za nim plasował się Umbastyczny – 171 punktów. Kolejne miejsce zajmowała Addie ze 165 punktami, a na końcu znajdował się tradycyjnie Seekir z dorobkiem 129 oczek.

W epizodzie 19 żaden z uczestników nie pożegnał się z programem, w związku z czym nikt nie otrzymał punktów za ten odcinek. Dzień później, z gry odpadł rozbitek, którego eliminację typowała spora rzesza fanów Survivor. Za odejście Steva, Addie oraz Maw zdobyli 7 punktów, natomiast Umbastyczny i Seekir po 6.

Po 20 odcinkach Australian Survivor 2018 na czele rankingu nadal znajduje się Maw z liczbą 195 punktów. Na drugiej pozycji plasuje się Umbastyczny – 177 punktów. Zbliża się do niego jednak Addie, która traci już tylko pięć oczek (172 punkty). Stawkę zamyka Seekir, który od wielu tygodni nie ma już szans na zwycięstwo w rankingu. Do tej pory udało mu się uzbierać 135 punktów.

 

Addie
172
Sharn
1

Sharn jest strasznie nijaka. I czuję, że może wygrać ten sezon. Daleko jej do Kristie, ale też jest lepsza od Jericho. Zobaczymy. Na pewno jest w finałowej trójce. Zobaczymy, co dalej.


Shane
2

Babcia stała się moim zdaniem irytująca. No dobra Brian może nie pomaga w obozie, ale co to ma do gry? Ważniejszy jest gameplay i cieszę się, jak Brian ją endnął podczas rady plemienia.


Brian
3

Jest bezpieczny w tym tygodniu, ponieważ ma swojego idola i gdy będzie w tarapatach to na pewno go użyje. Nie jest to jakiś debil jak Russell czy Mat. Lepiej użyć i zmarnować, niż nie używać i odpaść z immunitetem w kieszeni.


Shonee
4

Shonee i Fenella są zagrożone, bo Shane i Sharn chcą rozdzielić tę dwójkę. Ostatnio też jej bardzo mało, więc na pewno nie wygra już programu.


Fenella
5

Nie wiadomo dlaczego, ale jest niewidoczna, kiedy jest ważna dla przebiegu. Editorzy w tym roku są tacy beznadziejni, że szkoda gadać. Jeszcze jako jedyna nie dostała VT. Czemu ją tak nie lubią? 🙁 Nawet Monia dostała swój fragment.


Monika
6

Niestety, ale to już koniec naszej księżniczki. Pewnie odpadnie, ponieważ Brian wygra immunitet albo użyje idola na sobie. Cieszę się, że przynajmniej teraz dostała trochę air-time’u.


Umbastyczny
177
Shane
1
Niby babcia jest na dnie, ale nie spodziewam się jej eliminacji.


Sharn
2

Jak wyżej, jako większe zagrożenie dla Briana i spółki, umieściłem ją niżej.
Shonee
3

Ma mocny sojusz z Fenellą, w którym to ona zawsze będzie tą w bezpieczniejszej pozycji.
Monika
4

Jest bardzo chwiejna i rozbita emocjonalnie, nie wiadomo co odwali i z kim się skuma. Inni mogą ją profilaktycznie wywalić.


Brian
5
Ma dużo władzy, wręcz za dużo, więc może mu się przytrafić blindside.
Fenella
6

Już od jakiegoś czasu przewija się jej imię, a im bliżej końca, tym większym zagrożeniem dla innych jest trzymanie w grze jej duetu z Shonee.


Maw
195
Sharn
1

ak już pisałem, Sharn nadal jest moim winner pick i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Ma najlepszy edit z pozostałych graczy i już nie jeden raz uratowała się będąc w mniejszości.


Shane
2

Shane również obstawiam na finalistkę, ale myślę, że przegra w głosowaniu z Sharn. Kobieta ogarnia grę (świetny ruch z wybraniem odpowiednich osób na nagrodę) i nie jest uważana za zagrożenie w oczach innych.


Shonee
3

Ostatnio edit Shonee pogorszył się i jest jej coraz mniej. Myślę, że to dlatego, bo jest na dobrej pozycji i nie grozi jej odejście. Niektórzy widzą jaką silną power couple są Shonella, ale po pierwsze i tak nie mają wystarczającej ilości głosów, a po drugie Fenella odpadnie przed nią.


Brian
4

Brian stał się ostatnio arogancki, co może zwiastować nadchodzący na nim blindside. Nie znaczy jednak, że od razu odpadnie. Myślę, że najpierw zostanie zaskoczony eliminacji Moniki z którą ma silną relację.


Fenella
5

Fenella może paść ofiarą swojej relacji z Shonee. Nikt nie chciałby iść z dwiema najlepszymi przyjaciółkami do finału, więc to tylko kwestia czasu kiedy odpadnie.


Monika
6

Edytorzy naprawdę nienawidzą Moniki i chcą zrobić z niej jak największego głupka, a widać, że ogarnia grę. Ludzie w końcu się na niej poznają i obiorą ją na celownik. Tym bardziej nie pomaga jej edit, bo przez cały sezon była UTR, a teraz nagle przestała być duchem.


Seekir
135
Shonee
1

Patrząc na jej ciągłego pecha, to radzi sobie bardzo dobrze i wciąż ja lubię.


Sharn
2

Sharn jakos zawsze odbuduje swoją pozycje, choćby była bardzo zła, to wraca mniej więcej na środek stawki. Daje ja na 2 miejsce.
Monika
3

Top model odżyła, ale zrobiono z niej idiotkę. Ma dobra historię na jakieś 3 miejsce w edycji, więc tak ja daje.
Fenella
4

Nie wiem za bardzo co napisać o Fenelli, dlatego nie daje jej w top 3.
Shane
5

Jakoś się zachwiala, rozsądnym dla reszty byłoby ja teraz wyrzucić.


Brian
6
Został ostatni z facetów, daje go znów na ostatnim miejscu. No może tym razem!
Dodaj komentarz