Co zobaczymy w piątym odcinku Survivor: Ghost Island?

Ostatni odcinek Survivor: Ghost Island skończył się szokującą eliminacją. Czego możemy spodziewać się po kolejnym odcinku?


Zdjęcie: Robert Voets / CBS Entertainment

W każdym odcinku Survivor: Ghost Island przypomina się widzom, że jedna zła decyzja może wiele kosztować. Po ostatnim epizodzie wiadomo, że Kellyn podjęła właściwą decyzję nie ryzykując utraty głosu w celu zdobycia pomocy w grze. Podczas rady plemienia Malolo, Michael próbował przekonać sojusz większościowy do zmiany swoich głosów mówiąc im, że ukryty immunitet, który w Survivor: China należał do Jamesa, można użyć na dwóch osobach, a nie na jednej jak zwykle. Jednakże jego próby nic nie zmieniły – Michael użył swojego immunitetu na Stephanie, natomiast stare plemię Naviti zagłosowało na Brendana, tym samym go eliminując.

 

Zwiastun odcinka niestety, niewiele mówi o jego przebiegu, ponieważ widzimy głównie sceny z zadań. Znajduje się tutaj jednak krótki fragment, w którym Desiree przeszukuje jakąś torbę. Możliwe, że sprawdza czy ktoś ma ukryty immunitet. W zwiastunie znajduje się wypowiedź Sebastiana. W ujęciu tym mężczyzna ma na głowie chustę plemienia Naviti… Nie będzie jedna przemieszania plemion (podczas ujęć z zadań składy plemion są takie same), więc najprawdopodobniej użyto tutaj wypowiedzi z pierwszych dwóch odcinków.

Notka prasowa do tego odcinka zawiera informację o tym, że jeden z uczestników będzie chciał odbudować relacje z współplemieńcami po tym jak ich oszukał. Według mnie ten opis dotyczy Michaela i jego kłamstwa na temat podwójnego ukrytego immunitetu. Myślę, że Michael będzie teraz głównym celem starego Naviti – naprawdę przekonująco „sprzedał” im kłamstwo o ukrytym immunitecie i pozostali zaczną postrzegać go nie tylko jako gracza, który jest silny zadaniowo, ale także jako kogoś, kto umie kłamać i grać strategicznie. Obstawiam, że Malolo uda się na kolejną radę plemienia – notka prasowa dotyczy sytuacji w ich plemieniu, a zwiastun nie zawiera nic, co sugerowałoby, że coś ważnego wydarzy się u Naviti.

A co według was wydarzy się w kolejnym odcinku Survivor: Ghost Island?

Dodaj komentarz