Survivor 38 – Power Ranking 11

Wizyty bliskich, wyzwanie o nagrodę, konkurencja o immunitet, szalona rada plemienia i blindside na jednym z rozbitków – wszystko to można było zobaczyć w dwunastym odcinku Survivor. Czy wydarzenia te zaskoczyły uczestników power rankingu?


Victoria, Aurora i Lauren / Źródło: CBS

Dwunasty odcinek rozpoczął się od wspomnień o niedawno wyeliminowanym Wardogu. Rozbitkowie nie mieli jednak zbyt wiele czasu na analizowanie tej sytuacji, ponieważ zbliżały się kolejne ważne wyzwania. W grze pozostawało 7 rozbitków, a od finału dzieliło ich tylko 9 dni. Zaskoczeniem dla uczestników były wizyty bliskich. Każdy mógł choć przez chwilę przytulić się do ukochanej osoby. Najwięcej emocji fakt ten wzbudził u Julie, która nie potrafiła opanować płaczu oraz jednocześnie radości na widok męża. W wyzwaniu tym zwyciężył Ron sparowany ze swoim partnerem. Na nagrodę postanowił on wziąć również Gavina i jego żonę oraz Julie wraz z mężem.

W wyzwaniu o immunitet, które wymagało silnego umysłu oraz dobrze wypracowanego charakteru zwyciężył uskrzydlony wizytą żony Gavin. Wydawało się wtedy, że sprawa eliminacji rozstrzygnie się między Aurorą, która na celowniku rozbitków znajdowała się od kilkunastu dni oraz Rickiem, który dysponował do tej pory wieloma przewagami. Jakby tego był mało, Rick przyłapał kilka godzin wcześniej Aurorę na przeszukiwaniu jego rzeczy. Kobieta chciała sprawdzić czy Devens dysponuje ukrytym immunitetem. Nie znalazła jednak tam nic podejrzanego. Na tamten moment Rick rzeczywiście nie miał figurki nietykalności, jednak znalazł ją kilka godzin później. Aurora przeczuwająca co może się wydarzyć przekazała w ramach zacieśniania współpracy swoją przewagę, dodatkowy głos – Gavinowi.

Na radzie plemienia dzięki nagrodzie Aurory padło aż 8 głosów. Połowa z nich oddana została na Ricka. Mężczyzna jednak postanowił użyć ukrytego immunitetu. Skasował tym samym wszystkie oddane na niego głosy. Niespodziewanie, na Aurorę padł tylko jeden głos – oddał go Rick Devens. Pozostałe trzy skierowane były na Rona i to on musiał pożegnać się z grą. Kontynuuje on jednak swoją przygodę w programie na wyspie wymarcia.

W ostatnim odcinku Rick Devens zdecydował się na użycie ukrytego immunitetu. Oznacza to, że nikt nie zdobywała dodatkowych dwóch punktów do rankingu. Z programem natomiast pożegnał się Ron. Uczestnicy świetnie poradzili sobie z prognozą jego eliminacji. Duncan uzyskał 5 punktów, Xander zdobył 6 oczek, a CH23 maksymalną liczbę – 7 pkt.

Oznacza to, że na czele rankingu po dwunastu odcinkach mamy remis. Duncan oraz CH23 zgromadzili na swoim koncie po 107 punktów. Tuż za nimi znajduje się Xander ze 106 oczkami.

Poniżej typy na najbliższy tydzień.

CH23 – nie zostanie użyty HII
Xander – nie zostanie użyty HII
Duncan – nie zostanie użyty HII

Duncan

Punkty: 107

XanderDE

Punkty: 106

CH23

Punkty: 107


1. Lauren

1. Lauren

1. Lauren

Kibicuje jej najbardziej. Ma jeszcze HII.

Powolutku, po cichutku, do finału.

Jeśli nie Victoria niech ona wygra tą edycje! Trzymam kciuki. Masz HII dobrze to wykorzystaj!

2. Victoria

2. Gavin

2. Gavin

Vic niestety jest pomijana przez edytorów, co moze nie wróżyć jej zwycięstwa, a graczem wcale złym nie jest.

Ponownie na drugim miejscu, bo czemu nie.

Idzie razem z prądem głosowania, czyżby finał?

3. Julie

3. Julie

3. Victoria

Myśle ze moze byc w finale lecz raczej nie wygra.

Niby została wykluczona z ostatniego głosowania, ale powinna być w miarę bezpieczna, bo nie stanowi wielkiego zagrożenia dla reszty

Na uboczu swojego sojuszu, jednak nadal wierzę w finał!

4. Gavin

4. Aurora

4. Aurora

Jest nijaki, ale wole go o wiele bardziej niz Ricka.

Może pojawić się na celowniku ponownie ze względu na jej siłę w zadaniach.

Może uda się wygrać konkurencje, a zarazem uchronić od eliminacji.

5. Aurora

5. Victoria

5. Julie

Jak nie wygra II to obawiam sie ze moze byc po niej w koncu. A kibicuje jej najbardziej, razem z Lauren.

Bardzo chciałbym, żeby była w finale, ale raczej mało prawdopodobne.

Po odejściu jej najbliższego sojusznika, będzie ciężko by pozostać w grze.

6. Rick

6. Rick

6. Rick

Modlę sie aby odpadł. Nienawidzę jak produkcja mu podkłada HII I ogólnie jest uważany za najlepszego gracza sezonu. Jak dla mnie to zwykły irytujący szczur. Oby wyleciał!

Odpadł już raz, niech odpadnie drugi raz

Jeff nie podkładaj już swoim faworytom HII! Proszę!

Dodaj komentarz