Survivor 38 – Power Ranking 12

Kolejny odcinek, kolejny ukryty immunitet – tak w kilku słowach można streścić poprzedni epizod Survivor 38. Który z uczestników power raningu wysunął się na prowadzenie tuż przed wielkim finałem?


Lauren / Źródło: CBS

W trzynastym odcinku nie brakowało emocji. Rick po stracie Rona postanowił poszukać kolejnego ukrytego immunitetu. W tym przypadku sprawdziło się porzekadło, że kto szuka, ten znajduje i w ręce Ricka wpadł kolejny ukryty immunitet. Dawał on Devensowi gwarancję bezpiecznych kolejnych dni na wyspie. Emocje nie opadły również podczas wyzwania o nagrodę. W wyrównanej konkurencji zwyciężył Gavin. Na wycieczkę helikopterem po Fidżi postanowił on zabrać Lauren i Victorię. Nieco porzucona z tego powodu poczuła się Aurora.

W wyzwaniu o immunitet walka również toczyła się do samego końca. Podczas układania hasła z liter nieco lepszy okazał się Rick Devens, który zdobył immunitet. Do samego końca o naszyjnik nietykalności walczyła z nim Aurora. Po konkurencji rozbitkowie udali się do obozu. Czwórka uczestników: Victoria, Lauren, Gavin oraz Aurora rozważali eliminację Julie. Lauren nie do końca podobał się ten plan. Kobieta biła się z myślami aż do rady plemienia. Na niej Rick Devens ogłosił wszystkim, że posiada ukryty immunitet i po głosowaniu użyje go na Julie. Fakt ten wywołał poruszenie wśród rozbitków oraz członków jury przyglądających się całej sytuacji. Ostatecznie, ukryty immunitet pozostał przy Ricku, gdyż mężczyzna zdecydował się zachować go na później.

Na radzie plemienia większością głosów 5-1 wyeliminowana została Aurora. Kobieta jednak nie zakończyła swojej przygody w show i postanowiła udać się na wyspę wymarcia. Najwięcej punktów za jej przegłosowanie zdobył Duncan – 5 oczek. Nieco słabiej poszło Xanderowi i CH23, którzy otrzymali po 4 punkty. Cała trójka zdobyła też bonusowe punkty za przewidywania dotyczące ukrytego immunitetu. Nikt nie zdecydował się na użycie tej przewagi. Oznacza to, że uczestnicy power rankingu zdobywają dwa dodatkowe oczka.

Na czele rankingu po trzynastu odcinkach plasuje się Duncan – 114 punktów. O jeden punkcik mniej ma na swoim koncie CH23. Na miejscu trzecim z liczbą 112 oczek plasuje się Xander.

Kolejny odcinek będzie ostatnim w tym sezonie. W związku z tym nieco zmieniają się zasady power rankingu. Od tej pory uczestnicy otrzymują punkty tylko za poprawne wytypowanie miejsc 2-6. Za każdą dobrą odpowiedź można zdobyć 3 oczka. Natomiast za złe wytypowanie – zero. Za poprawne wytypowanie zwycięzcy przewidziana jest liczba 10 punktów. Można też obstawić na kim użyty zostanie ukryty immunitet w finałowym odcinku. Za poprawne wytypowanie uczestnik zyskuje 10 punktów. Niestety, w przypadku pomyłki uzyska on -10 oczek. Podsumowując, za finał można maksymalnie zdobyć 35 punktów (10 za typowanie zwycięzcy, 10 za HII i 15 za miejsca pozostałych rozbitków).

Poniżej typy na najbliższy tydzień.

CH23 – HII zostanie użyty na Ricku
Xander – HII zostanie użyty na Ricku
Duncan – HII zostanie użyty na Ricku

Duncan

Punkty: 114

XanderDE

Punkty: 112

CH23

Punkty: 113


1. Rick

1. Lauren

1. Rick

Ja pier***e. Nienawidzę tego gościa, a jeszcze bardziej leśnych skrzatów jeffa za podkładanie mu HII. Uważanie go przez widzów za najlepszego gracza. No nie wierze, co się stało z Survivor? Mam jeszcze mała nadzieje, ze odpadnie przed finałem, ale jestem pewny, ze tak sie nie stanie i wygra ten sezon. Przykro mi, ze pod koniec tego sezonu stał się jakiś cyrk z nim w roli głównej. I HOPE ze przed f3 zgarnie go medic. Jeden z najbardziej irytujących osób ze wszystkich sezonów survivor jakie widziałem.

Pokona Ricka w rozpalaniu ognia i wygra, albo pójdzie na immunity run. Oby wygrała.

Niestety za duża pomoc ze strony produkcji i finał gwarantowany.

2. Lauren

2. Julie

2. Lauren

KRÓLOWA! Powinna wygrać ten sezon. Zasługuje na to + ma jeszcze HII w kieszeni. Sojusz z Julie pomoże dostać sie jej do f3, tylko w finale niestety przegra z tym szczurem Rickiem. Juz wiem ze będzie tragiczny finał tego sezonu.

Zostanie wybrana do finału przez kogoś kto wygra ostatni immunitet.

Mam nadzieję, że zobaczymy ją w F3

3. Julie

3. Gavin

3. Gavin

Typowa Pani Runner Up jednak w jej przypadku sie sprawdzi dobrze. Zero głosów w finale (ewentualnie od Rona) jednak dostarczyła nam sporo rozrywki podczas jego trwania.

Albo będzie w F3, albo odpadnie i jego miejsce zajmie ktoś z EoE.

Winner?!

4. Victoria

4. Victoria

4. Victoria

Od początku czarny koń tego sezonu! Myśle, ze Vic mogła by go nawet wygrać gdyby nie ciagle riggowanie Ricka. Szkoda mi jej tak samo bardzo jak Lauren.

Oberwie Idolem. Lauren bądź Ricka.

Nie znajdzie się miejsce dla niej przy tylu przewagach innych uczestników.

5. Powracający

5. Rick

5. Powracający

A tutaj ktoś z wyspy.

Odpadnie w F4 przez Lauren. Proszę, proszę, proszę..

Pod względem fizycznym będzie to jakiś mężczyzna. Do finału nie dojdzie, ale też nie odpadnie od razu. Eric?

6. Gavin

6. Powracający

6. Julie

Wygrał najwiecej II i wydaje sie najłatwiejszym celem spośród osób które zostały w grze.

Pewnie nie powróci Joe, ale co tam.

Może paść ofiarą powracającego gracza.

Dodaj komentarz