Australian Survivor 2018 – Power ranking 7

W siódmym tygodniu emisji Australian Survivor poznaliśmy dwóch jurorów, którzy w finałowym epizodzie wybiorą zwycięzcę programu. Jak dwie ostatnie rady wpłynęły na punktację uczestników? Czy Maw nadal znajduje się na prowadzeniu w power rankingu?


Rada plemienia w Australian Survivor 2018 / Źródło: TEN Network

Od kilku tygodni na pozycji lidera plasuje się Maw. Po 14 odcinkach na jego koncie znajdowało się 155 punktów. Tuż za nim plasował się Umbastyczny – 141 punktów. Kolejne miejsce zajmowała Addie ze 133 punktami, a na końcu zestawienia był Seekir – 115 punktów.

W dwóch ostatnich odcinkach Addie i Seekir zaczęli odrabiać starty do prowadzącej dwójki. Za gracza wyeliminowanego w piętnastym odcinku wszyscy uczestnicy otrzymali 11 punktów. Natomiast za kolejnego wyeliminowanego na konta Addie i Seekira trafiło 6 punktów, Maw zdobył 5 oczek, a Umbastyczny – 4.

Po 16 odcinkach Australian Survivor 2018 na czele rankingu znajduje się Maw z liczbą 171 punktów. Na drugiej pozycji plasuje się Umbastyczny – 156 punktów. Kolejną lokatę zajmuje Addie, która zgromadziła do tej pory 150 oczek. Stawkę zamyka Seekir – 115 punktów.

 

Addie
150
Sharn
1

Sharn ma edit winnera, a więc będę w szoku, jak przegra ten sezon. I kobieta zawsze mu wspomnieć, że jest criminal barista. Wiemy już o tym, Sharn.


Shane
2

Jestem dumna z babcii Shane. Też pewnie się zapiszę do Survivora na starość, jak już znajdę jakiegoś Australijczyka i będę miała już zieloną kartę. W tym tygodniu była UTR, ale teraz pewnie znowu się obudzi i zrobi big move. Sue can’t relate.


Brian
3

Ale z niego teraz jest daddy, jak schudnął. Skinny Legend! Niech mnie tak umyje pod prysznicem, jak umył swojego bydlaka śmierdziela.


Shonee
4

Nie przepadam za nią, bo nadal zjebała pre-merge, ale teraz nie ma komu kibicować, więc GO SHONEE.


Monika
5

Nadal niewidzialna i zerowe szanse na wygraną. Może dojdzie do finałowej piątki albo odpadnie przez idola.


Fenella
6

Fenelli coraz więcej, a więc pewnie za niedługo odpadnie. Jeszcze może nie w tym tygodniu, ale na pewno w przyszłym. Dziwne, że ona jeszcze nie dostała wizytówki. W sumie editorzy w tej edycji są beznadziejni, więc pewnie zapomnieli.


Mat
7

Teraz jak go pokazali jako Godfather – to nie jest taki zły, ale nadal to jest biały mężczyzna in charge, a więc czas na Ciebie.


Benji
8

Teraz pewnie użyje idola i będzie bezpieczny w poniedziałkowym odcinku, ale odpadnie w następnym. Wreszcie. Nie da się go już oglądać. Debil i tyle.


Steve W.
9

Jeśli Benji użyje swojego idola to będzie łatwym celem do eliminacji. Na dodatek jest nudny i nawet nie pamiętam, że on tutaj gra. Do widzenia.


Umbastyczny
156
Sharn
1

Niby jest zagrożeniem z powodu zadaniowego, ale inni o tym nie wspominali. Gra rozsądnie, ma kilka opcji do wyboru, moim zdaniem dojdzie daleko, więc odpaść póki co nie może.


Shane
2

Babcia ma wciąż dobrą pozycję, a w sojuszu z młodszymi ludźmi nie rzuca się w oczy. Myślę, że jeszcze przez jakiś czas może sobie bezkarnie fruwać poza radarem. Oczywiście może oberwać rykoszetem przy jakimś podziale głosów, ale cóż, nie wydaje mi się.


Shonee
3

Wszyscy uważają ją za niegroźną blondyneczkę, więc dopóki nie będzie się wychylała zbytnio z cienia, nie powinna ucierpieć.


Fenella
4

Podobnie jak psiapsi powyżej, raczej nikt nie ma powodów, żeby eliminować Fenellę.


Monika
5

Ostatnio zaczęła trochę istnieć, co może z jednej strony cieszyć jej fanów, ale powinno też trochę zaniepokoić.


Brian
6

Wciąż pełni rolę plemiennego błazna, ale nikomu nie jest szczególnie przydatny, a jego imię przewijało się trochę jako zagrożenie.


Benji
7

Jest wciąż dość nisko w hierarchii, a inni na pewno widzą, że jest ostrym kombinatorem i poza Sharn nikt raczej długo nie będzie miał ochoty go tam trzymać.


Mat
8

Bunt na pokładzie wydaje się nieunikniony, immunitetem lub HI można go opóźnić, ale nie całkiem zdusić.


Steve W.
9

Bycie prawą ręką Mata to dość niebezpieczna pozycja. Dodatkowo brak HI i mniejsze szanse na zdobycie immunitetu mogą zakończyć jego grę.


Maw
171
Shane
1

Shane jest ostatnio niewidzialna, ale nikt nie ma jej za zagrożenie i dobrze radzi sobie w zadaniach. Dużo osób jej nie docenia, co pozwoli zajść jej daleko.


Sharn
2

Sharn wygrała dwa indywidualne immunitety pod rząd i już niektórzy dopatrują się w niej zagrożenia, ale zawsze przed nią będą Mat, Benji czy Steve. Tym sposobem może zajść bardzo daleko, a na razie jest jedną z osób, które obstawiam do wygranej.


Brian
3

Niewiele wiemy o grze Briana, ale ludzie nie biorą go na poważnie. Mimo że niektórzy mu nie ufają to i tak chcą najpierw z gry pozbyć się dużych zagrożeń. Brian może okazać się swing votem, którego inni potrzebują.


Monika
4

Monika nadal jest niewidzialna. Mimo że dostała konfę to i tak wciąż nic o niej nie wiemy, dlatego ląduje u mnie w środku rankingu. Nie wydaje mi się, by z takim cichym editem niedługo odpadła.


Shonee
5

Edit Shonee w ostatnich odcinkach najbardziej przypomina „winner edit”, jest pokazywana pozytywnie i mamy jej kibicować, co znaczy, że pewnie nie wygra i skończy jak Sarah bądź Flick, ale myślę, że zajdzie dość daleko.


Steve
6

Steve jest najbliższym sojusznikiem Mata, a z innymi nie wydaje się mieć tak dobrego kontaktu. Pewnie kiedy Mat odpadnie to dni Steve’a będą policzone, ale nie wydaje mi się, żeby odpadł przed nim.


Fenella
7

Fenella jest u mnie tak nisko ze względu na jej edit. W pre-merge była bardzo słabo widoczna, a w merge dostała nagle więcej screentime’u podobnie jak Samuel, który odpadł. Być może ją też to czeka. Może odpadnie w wyniku zagrania HII przez Mata i Benji’ego.


Benji
8

Benji ma HII i bardzo możliwe, że go użyje, ale po tym nie zostanie mu już nic, więc pewnie odpadnie kolejny. Jego najbliżsi sojusznicy odpadli i został sam, więc jeśli HII zostanie użyte to będzie mu ciężko przetrwać kolejne dni.


Mat
9

Benji razem z Robbiem jako jedyni nie zagłosowali na osobę, która odpadła. Ratuje go jednak jego HII. Wie w jakiej beznadziejnej jest sytuacji, więc dziwne byłoby, gdyby go nie użył.


Seekir
115
Shane
1

To że oddaje immunitet swoim sojusznikom świadczy jaką ma dobrą pozycję i jak bezpiecznie się czuje, a przy okazji zapewnia sobie plusiki u innych. Good job!


Sharn
2

Zeszła z radaru, nie zapowiada się zeby miała odpaść. Wygrała 2 immunitety z rzędu, przegrała trzeci i nawet nie była zagrozona.


Fenella
3
Weszła w sojusz, popijała szampana w dobrym towarzystwie. Nie sądzę, żeby teraz odpadła.
Shonee
4
Ma swoją przewagę + jest chroniona przez Fenellę. Na dodatek jest mega urocza!Mat
5

Pojawiało się jego imię, ale wydaje się stać solidnie.
Brian
6

Niewiele robi, więc zajmuje neutralne środkowe miejsce.
Steve W.
7
Jest zwykłym pionkiem, którego chcieli wyrzucić przy pierwszej okazji, jak nie będą mogli wyrzucić Mata. 🙁
Monika
8
Myślę, że może w końcu jej edit ukaże co z nią jest nie tak i dostanie odcinek, w którym będzie miała dużo confessionali, co będzie zwiastowało eliminację.


Benji
9

Nie lubię go i źle mu życzę.
One thought on “Australian Survivor 2018 – Power ranking 7”

Dodaj komentarz