Australian Survivor powróci z kolejnym sezonem!

Stacja telewizyjna TEN Network ogłosiła jaka przyszłość czeka Australian Survivor. W oficjalnym komunikacie poinformowano, że program powróci na antenę z kolejnym sezonem.


Jonathan LaPaglia / Źródło: Ten Network

Wraz z wiadomościami dotyczącymi przyszłości australijskiej stacji Ten Network pojawiła się informacja o zadowalających wynikach oglądalności programu oraz jego przedłużeniu na kolejny sezon, który widzowie zobaczą już w 2019 roku

Do tej pory zrealizowano pięć edycji australijskiej wersji formatu, w tym jedną z gwiazdami. Pierwszy sezon wyemitowany został w 2002 roku przez stację Nine. Cztery lata później show powróciło na ekrany w postaci Celebrity Survivor emitowanego na kanale Seven. W 2015 oficjalnie poinformowano o powrocie reality-show do Australii. Wtedy to rozpoczęto przygotowania do nowej wersji programu emitowanej do tej pory przez Ten Network. Prowadzącym nowej wersji został aktor Jonathan LaPaglia.

Obecnie można śledzić zmagania śmiałków w piątej edycji, w której 24 śmiałków podzielonych na plemiona champions oraz contenders przez 50 dni rywalizuje na jednej z fidżyjskich wysp o tytuł ostatniego ocalałego i główną nagrodę, którą jest 500 000 dolarów australijskich. Każdy z odcinków show śledzi w Australii ponad 700 tysięcy widzów, co oznacza niemal stutysięczny wzrost widowni w porównaniu do ubiegłego roku.

 

Dodaj komentarz