Australian Survivor 2018 – Power ranking 8

Poprzedni tydzień emisji Australian Survivor przyniósł nam sporo niespodzianek. Kolejni jurorzy, ukryte immunitety, dodatkowe przewagi. Jak te wszystkie zwroty akcji wpłynęły na punktację uczestników? Czy Seekir nadal znajduje się na szarym końcu rankingu?


Plemię Champions / Australian Survivor 2018 / Źródło: TEN Network

Po 16 odcinkach na koncie liderującego w rankingu Mawa znajdowało się 171 punktów. Tuż za nim plasował się Umbastyczny – 156 punktów. Kolejne miejsce zajmowała Addie ze 150 punktami, a na końcu zestawienia był Seekir – 115 punktów.

Ostatnie dwa odcinki nie przyniosły żadnych zmian w rankingu. Za osobę, która pożegnała się z grą w 17 odcinku Maw zdobył 9 punktów, Umbatyczny 8, Addie 7, a Seekir jedynie 5. Nieco lepiej uczestnikom poszło w kolejnym epizodzie. Seekir uzyskał 9, Addie i Maw po 8, a Umbastyczny 7 punktów.

Po 18 odcinkach Australian Survivor 2018 na czele rankingu znajduje się Maw z liczbą 188 punktów. Na drugiej pozycji plasuje się Umbastyczny – 171 punktów. Kolejną lokatę zajmuje Addie, która zgromadziła do tej pory 165 oczek. Stawkę zamyka Seekir – 129 punktów.

 

Addie
165
Sharn
1

Nadal się trzymam tego, że Sharn wygra ten sezon. Ma zbyt dobry edit i dlatego się boję, że teraz pewnie odpadnie. W sumie tak już nie dogonię Mawa, ale zawsze mogę pokonać gumę umbę. I’m cumming for you!


Shane
2

Babcia ma dosyć dziwny edit, bo pokazują ją tylko kiedy jest ważna dla przebiegu, a więc bardzo możliwe, że przegra finał. Nigdy nie wiadomo, ale na pewno nie ma szans na wygraną, a szkoda, bo GILF pokazał wszystkim, że można mieć 60 na karku i grać jak hot 18. Babcia ograła wszystkich rekrutów ;(


Brian
3

Znalazł ukryty immunitet i teraz posiada władzę. Jeszcze jest taki seksowny… Chętnie bym wskoczyła na wyspę i pobawiła się z nim w chowanego. Ciekawe czy znalazłby mnie w swoich majteczkach. : )


Shonee
4

Pewnie zajmie takie samie miejsce jak Michelle. Odpadnie w finałowej czwórce. Słaba i tania podróbka.


Fenella
5

Bidulka będzie pierwsza do ostrzału z czerwonych. W sumie zaszła tak daleko, a dostała taki słaby edit. Na dodatek nie dostała jeszcze VT. Królowa!


Monika
6

Monika zrobi swój big move w poniedziałek, a dzień później odpadnie. Co za legenda. Przynajmniej wreszcie ją zobaczymy i może dostanie więcej niż jedną wypowiedz do kamery. Trzymamy kciuki.


Steve W
7

Nudny i bezwartościowy. Ten tydzień będzie jego ostatnim. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że uda uda mu się dojść do finałowej piątki.


Umbastyczny
171
Sharn
1

Nie wiem, mam przeczucie, że ona dojdzie do końca i tyle.
Monika
2

Wydaje się być swing vote, zobaczymy co pokaże.


Shane
3

Babcia gra całkiem dobrze, a wciąż jest niedoceniana.
Shonee
4

Pewnie obie z Fenellą będą zagrożone, ale myślę, że jeśli kogoś mają Champions obrać na cel, to prędzej Fenellę.


Fenella
5

Jak wyżej.


Steve W.
6

Sojusz z Shane i Sharn stanowi 3/7 plemienia. Za mało by przejąć władzę, za dużo by nie stanowić zagrożenia. Jako facet może być pierwszy do odstrzału.


Brian
7

Cóż, kolejny ze wzorca, zdobył władzę, ma HI, stanowi zagrożenie. Wszystko to daje duże szanse na jego eliminację.


Maw
188
Sharn
1

Nadal obstawiam Sharn na zwycięzcę. W ostatnim odcinku miała dziwną konfę, że będzie tęskniła za wschodami słońca na wyspie, która wyglądała jakby była z ostatnich dni.


Shane
2

Shane dostaje dziwny edit. Myślę, że zajdzie jeszcze daleko, bo nikt nie będzie chciał jej wyeliminować. Poza tym gra strategicznie i zawsze coś wykombinuje.


Brian
3
Ostatni odcinek był dla Briana bardzo dobry. Jeśli Sharn nie wygra to myślę, że będzie to on. Przetrwał już dużo głosowań w których był na celowniku innych, a gdy odpadł Mat będzie mu łatwiej.


Shonee
4

Shonee dostaje dobry edit, ale mało wiemy o niej osobiście. Wątpię, żeby wygrała. Może zająć czwarte miejsce jak Flick i Michelle.


Fenella
5
Od połączenia za każdym razem nie wiem, gdzie wstawić Fenelle. Jej edit jest dziwny i sam nie wiem jakie miejsce zajmie. Może odpaść niedługo, a może być też nową El/Peterem.


Monika
6

Według preview Monika wykona jakiś big move. Była niewidzialna przez cały sezon, więc wątpię, żeby skończyło się to dla niej dobrze. Może przetrwa kolejny odcinek, ale jej szanse na finał są równe zeru.


Steve W.
7

Steve stracił swojego najbliższego sojusznika Mata i jest na wylocie. Mimo że przetrwał jedno głosowanie to trudno będzie mu przelecieć poza radarem w kolejnych.


Seekir
129
Monika
1

Po raz kolejny niewidoczna, ale w tym tygodniu uznam to za jej atut. Może będzie miała coś do powiedzenia, sądząc po zapowiedzi w ostatnim odcinku. Może w końcu zrobi coś, za co produkcja jej nie obdarowała editem.


Shane
2

Don’t fuck with Shane Gould. Babcia jest moją kandydatką do zwycięstwa, a co!


Shonee
3

Strasznie flopnęła swoją przewagę, nie udało się z tego zrobić niczego pożytecznego, ale też nie wydaje mi się, żeby wepchnęło ją to pod autobus. Mam nadzieję, że mocne power couple z Fenellą się utrzyma.


Fenella
4

Myślę, ze Fenella i jej zmysł strategiczny są trochę niedoceniane. Bardzo bym sobie życzył, żeby slaynęła jakąś świetną mową finałową. Póki co zobaczymy.


Sharn
5

Ogólnie patrząc jest teraz w mniejszości, choć ostatnie głosowanie poszło po jej myśli. Mało może od niej zależeć, co z kolei może się odbić dla niej niekorzystnie.


Steve W.
6

No tak sobie nadal jest, nic nie robi 🙁
Brian
7

Mam nadzieję, że odpadnie. Nie ufają mu za bardzo, może stać się easy targetem.


Dodaj komentarz