Nagrody Survivor Polska – Wyniki

Przez ostatnie dni informowaliśmy was o zwycięzcach poszczególnych kategorii w nagrodach Survivor Polska. Nadszedł czas, aby podsumować wszystkie kategorie w jednym artykule.


NAJLEPSZA EDYCJA – AUSTRALIAN SURVIVOR 2017

Australijczycy po powrocie ich wersji Survivor w 2016 roku podbili serca fanów z całego świata ciekawymi zadaniami, twistami oraz wyśmienitą obsadą uczestników. Zeszłorocznej edycji udało się zaspokoić wygórowane oczekiwania fanów po wcześniejszym sezonie dostarczając długą, pełną emocji odsłonę Survivor, która zostanie zapamiętana przez długie lata dzięki obsadzie graczy i ich grze.

 

NAJLEPSZY REALITY-SHOW – AGENT – GWIAZDY 2

Fani formatu Agent przez wiele lat czekali na powrót swojego ulubionego reality-show na ekrany polskiej telewizji. W 2016 roku zobaczyliśmy pierwszą edycję Agenta, która zadowoliła część widzów, jednakże nie przypadła do gustu pozostałym. Kolejny, drugi sezon programu poprawił błędy poprzednika i pozostawił po sobie dobre wrażenie, co sprawiło, że został waszym ulubionym reality-show ubiegłego roku. Już niebawem rozpocznie się emisja trzeciej edycji programu.

 

NAJLEPSZY TWIST – FAKE DOUBLE TRIBAL COUNCIL (AUSTRALIAN SURVIVOR 2017)

Australia słynie z ciekawych i świeżych zwrotów akcji. Tak też było tym razem. W ósmym odcinku plemię Samatau udało się na radę plemienia. Nie była to zwykła rada plemienia, ponieważ uczestnicy myśleli, że muszą wyeliminować dwie osoby ze swojego plemienia. Postanowili zagłosować na Tarę, która znajdowała się w mniejszości. Drugą ofiarą plemienia stała się Anneliese. Po „eliminacji” obu uczestniczek członkowie plemienia zostali poinformowani, że pozbyli się Tary i Anneliese, ale nie oznacza to, że opuszczają one grę. Plemię Samatau głosowało na dwie osoby, które mają zmienić plemię, więc Tara i Anneliese przeszły do przeciwnego plemienia Asaga.

 

NAJLEPSZY BLINDSIDE – MALCOLM (SURVIVOR: GAME CHANGERS)

W trzecim odcinku Survivor: Game Changers doszło do pierwszej w historii amerykańskiego Survivor łączonej rady plemienia – dwa plemiona udały się na radę plemienia, ale grę opuściła tylko jedna osoba. Podczas rady plemienia Tai użył ukrytego immunitetu na Sierrze Dawn-Thomas, tym samym anulując oddane na nią sześć głosów. Grę opuścił Malcolm po otrzymaniu pięciu głosów od plemienia Mana.

 

NAJLEPSZY UCZESTNIK – CIRIE (SURVIVOR: GAME CHANGERS)

Cirie to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek w historii amerykańskiego Survivor. W swoim pierwszym sezonie udowodniła, że każdy nadaje się do tej gry, musi tylko chcieć. Jej występ w Survivor: Game Changers był podsumowaniem jej przeżyć w Survivor i tego, co wyniosła z udziału w programie. Cirie opuściła grę podczas historycznej rady plemienia – nie otrzymała na niej żadnego głosu do eliminacji, ale wszyscy pozostali uczestnicy użyli ukryte immunitety lub legacy advantage, więc nie było żadnego innego wyboru. Cirie kolejny raz odpadła przed finałem.

 

NAJLEPSZY ZWYCIĘZCA – KATARZYNA (WYSPA PRZETRWANIA)

Druga polska odsłona Survivor, druga zwyciężczyni o imieniu Katarzyna. Od samego początku walczyła o wygraną, znalazła się w silnym sojuszu, który pomógł jej zajść daleko w grze. Ostatecznie udało jej się wywalczyć miejsce w ścisłym finale, w którym dzięki głosom jurorów wygrała Wyspę Przetrwania stosunkiem głosów 6-1.

Dodaj komentarz