Survivor 39 – Power Ranking 3

W trzecim odcinku Survivor: Island of the Idols widzowie mogli zobaczyć kolejny blindside. Eliminacja ta zszokowała zarówno wyeliminowanego uczestnika jak i część widzów. Kto odpadł w tym odcinku? Jak z typowaniem poradzili sobie uczestnicy power rankingu?


Źródło: CBS

Odcinek rozpoczął się od rozmów o strategi w plemieniu Vokai. Jamal próbowały skierować oczy wszystkich w kierunku Dana i pozbyć się go na następnej radzie plemienia. W przeciwnm plemieniu mężczyźni zaczęli obawiać się sojuszu kobiet. W rzeczywistości sojusz kobiet istniał jednak tylko teoretycznie. Między innymi Karishma nie chce współpracować z pozostałymi kobietami.

Następnie, do plemienia Lairo przypłynęła łódź, aby zabrać Vinca na wyspę idoli. Mężczyzna bardzo wzruszył się spotkaniem Roba i Sandry. Gwiazdy programu miały dla niego wyjąkową misję. Nocą miał udać się do przeciwnego plemienia i przynieść stamtąd ogień. Misja Vinca nie mogła zostać wykonana w stu procentach, ponieważ ognisko plemienia Vokai wygasło. Mimo to Vince zakradł się do plemienia i nie został złapany na gorącym uczynków przez żadnego z rywali. Dzięki temu mógł otrzymać ukryty immunitet z rąk Sandry i Roba.

W wyzwaniu o immunitet lepiej zaprezentowało się plemię fioletowych. Mimo dużej przewagi przeciwników przez prawie całą konkurencję to Vokai lepiej poradziło sobie z puzzlami, które były ostatnim elementem wyzwania o nietykalność. Po powrocie z rady kobiety zastanawiały się nad eliminacją Vinca bądź Toma. Vince nie poczuł się jednak zagrożony ani przez moment. Sądził, że z grą może pożegnać się spanikowana Karishma. W związku z tym zdecydował się nie używać ukrytego immunitetu i stosunkiem głosów 5-3-1 został wyeliminowany z dalszej rywalizacji.

W trzecim odcinku programu nie została użyta figurka nietykalności. Oznacza to, że każdy spośród trójki uczestników power rankingu otrzymuje dodatkowe dwa punkty. Wszyscy poradzili również sobie świetnie z wytypowaniem eliminacji Vinca. Jednogłośnie uplasowali go na przedostatnim miejscu. Dzięki temu na konta uczestników power rankingu trafia 17 oczek. Oznacza to, że na czele znajduje się Mikki z 31 punktami. Tuż za nim plasuje się Maw. Na jego koncie widnieje 28 oczek. Tuż za nim, z 25 punktami znajduje się Jack.

Typy graczy na najbliższy tydzień poniżej. Wszyscy obstawili, że w tym tygodniu nie zostanie użyty ukryty immunitet.

Maw

Punkty: 28

Mikki

Punkty: 31

Jack

Punkty: 25


1. Tommy

1. Missy

1. Chelsea

Nadal ma najlepszy edit, wciąż jest moim kandydatem na wygraną.

Missy ma najlepszy edit z kobiet, co może oznaczać, że daleko zajdzie albo będzie shook bootem w pre-mergu. Na ten moment jest bezpieczna w swoim plemieniu. Nic jej nie zagraża.

Mądra, wszechwiedząca i rozsądna <3

2. Jack

2. Elaine

2. Tommy

W przeciwieństwie do Jamala dobrze zniósł blindside i nie jest targetowany przez nikogo ze swojego plemienia.

Elaine po premierze stała się niewidoczna, wgl zapomniałem, że ktoś taki gra, dopóki nie dostała contentu na radzie plemienia. W każdym bądź razie jest bezpieczna przez najbliższe odcinki.

Na razie grać spokojnie, każde słowo przez niego wypowiedziane wydaje się być przemyślanym. Na razie gra nieźle.

3. Janet

3. Tommy

3. Elizabeth

Wszyscy do niej podchodzą ze swoimi planami. Szkoda, że jest tak UTR, bo inaczej byłaby kandydatką na zwycięstwo. Nie wydaje mi się, żeby wygrała, ale zajdzie daleko.

Jest mi smutno, ponieważ na razie to on ma winner edit i nie chcę, żeby mężczyzna wygrał, gdyż definitywnie to kobiety rządzą w tym sezonie. Spadaj rudzielcu! Nie chcemy Cię tutaj!

Ona chyba czuje się ekspertką tej gry. Przez ten edit mam mieszane uczucia. Albo odpadnie bardzo szybko i zostanie pokazana jako zarozumiała i arogancka, bądź znajdzie się w finale i zostanie okrzyknięta królową sezonu.

4. Kellee

4. Lauren

4. Elaine

Nadal ma swojego idola, zdaje się raczej bystrą osobą, więc w razie potrzeby go użyje. Przełamie klątwę azjatek.

BLACK LEGEND, NEW CIRIE, LEPSZA CIRIE. Chudsza, ładniejsza, inteligentniejsza, we don’t deserve ha!

Wyrzuciłem ją z top 3. Sam nie wiem dlaczego 😀

5. Elizabeth

5. Elizabeth

5. Janet

Ma najlepszą pozycję w sojuszu kobiet jeśli ten się rozpadnie, bo dostanie się Missy lub Chelsea, a nie jej.

Jest kobietą, a w tej edycji to Cię w jakimś stopniu ratuje. Nie muszę się wywodzić, dlaczego jest bezpieczna.

Babcia coś tam kombinuje. Mówi otwarcie, że boi się Dana i jego kombinowanai za plecami innych. Czuję, że może z niej być całkiem niezły gracz. Trzymam kciuki i wierzę, że nie odpadnie przez jury.

6. Elaine

6. Kellee

6. Jack

Patrz Elizabeth. Jest niżej od Elizabeth, bo Elizabeth wydaje się na razie mieć ważniejszą rolę w sezonie.

Dużo ryzykuje, dając ją tak wysoko w swoim rankingu, ale naprawdę wierzę w to, że pokona klątwę Azjatek i dojdzie przynajmniej do połączenia. Call me delusional, ale mam wielka nadzieję.

Ja nadal nie wiem kim on jest, ale boję się, że może skończyć w finałowej piatce.

7. Jason

7. Jack

7. Aaron

Przetrwał ostatnie głosowanie i teraz już nie jest na niczym celowniku. Będzie kolejnym nerdem, który odpadnie krótko przed finałem i zostanie America’s Favorite.

Jest ale mało mnie obchodzi. Next.

Widać, że próbuje grać. Chce srtworzyć sojusz facetów, żeby nie paść ofiarą dominacji kobiet. Zobaczymy co wyjdzie z tego sojuszu. Może nie będzie musiał go zakładać? Na ten moment Karishma i Dean powinni odpaść wcześniej niż Aaron.

8. Lauren

8. Janet

8. Kellee

Była kompletnie niewidzialna po swoim big move, gdzie wywaliła Molly. Niedobrze. Lauren nie wygra, ale nadal wydaje się być w silnej pozycji w swoim plemieniu, więc do momentu swapu jest bezpieczna.

Legenda, Ikona, świetnie pływa, dobrze gra, stara p*zda. FARMERAMA LITERALLY IS SHAKING, bo nawet oni nie mają takiej raszpli.

Ona ma to szczęście, że nadal posiada ukryty immunitet. W przypadku rady plemienia pewnie postanowi go użyć, więc nie powinna wylecieć w kolejnym odcinku. Chociaż… przypadek pewnego pana pokazuje, że można odpaść mając ukryty immunitet.

9. Aaron

9. Chelsea

9. Lauren

Coś czuję, że on zajdzie daleko, pora zaryzykować i postawić go w końcu trochę wyżej.

Ma idola, więc praktycznie jest bezpieczna, ale chyba ją zaczęła swędzieć pusia, bo zaczęła się uganiać za duchem. Ta kobieta się nie szanuje. Mogłaby się spiknąć z Aaronem, on przynajmniej istnieje jakoś tako.

Da’vonen Rogers 2.0 należy się miejsce w samym środku listy.

10. Karishma

10. Jason

10. Jason

Queen flipnie na kobiety. Nie wydaje mi się, żeby odpadła natępna, bo za dużo czasu jej poświęcono i była przy tym complex.

Nie lubię go.

Najpierw był celem, później o nim totalni zapomniano. W ostatnich odcinkach praktycznie jego wątek był pominięty. Zgaduję, że to jeszcze nie poraz na niego.

11. Dean

11. Aaron

11. Dan

Nasz kochany Dean. <3 Może i zaliczył wpadkę, ale zrobił to, by nie uznano go za zagrożenie strategiczne, dzięki czemu zajdzie daleko. W preview widzimy, że nawiąże bliską relację z Chelseą, by potem móc wywalić swój showmance. Ciera byłaby dumna!

Nadal jest w mniejszości w swoim plemieniu, nie będę płakać, jak odpadnie, ale zostało podkreślone, że jest dobry w zadaniach, więc na razie jest bezpieczny.

Coś tam bredził o strategii win-win, żeby tylko dla niego nie okazało się to lose-lose 🙂

12. Chelsea

12. Dean

12. Missy

Często widzę jak ludzie uważają, że jej edit jest DOBRY. Ja w ogóle tego nie widzę. Sorry, ale wszystko o czym ona gada to idole? I jest zbyt pewna siebie. Niedługo dopadnie ją blindside, ale ma HII, więc może coś tam się odratuje.

Nie mam pojęcia, co tutaj mogę napisać, ponieważ nic o nim nie wiem. Kto to w ogóle jest? Skąd on jest? Czy on gra? Czy jest mężczyzną czy kobietą? Nie wiem.

Jestem ciekaw jak potoczy się jej gra. Z kim ma taki sojusz prawdziwy, a z kim nie chce grać.

13. Missy

13. Karishma

13. Tom

Na ten moment wszystko wskazuje na to, że to ona zostanie zaskakującym CP pre-merge boot. Chciała zostawić Vince’a, bo trzymał z kobietami, ale jednak ostatecznie sojusz kobiet pozbył się geja. Stephanie, Michaela, Ali – przywitajcie nową członkinię w waszym klubie!

Biedna jest lubiana przez swoich współplemieńców, bo jest z innej kultury. Nie może się pokazywać w samej bieliźnie, nawet nikt nie zapytał się jej, jak się czuje, po tym jak przecięła sobie palec. Bezduszni! Totalny brak człowieczeństwa!

Mam z nim problem, bo jego imię gdzieś tam pada. Jednak nie widać tutaj żadnej większej akcji z jego strony.

14. Dan

14. Dan

14. Jamal

Jaką on ma wk***iającą twarz. W dodatku targetuje królową Noure. W idealnym świecie Dan odpadłby następny, czyli pewnie tak się nie stanie, ale nadzieję warto mieć zawsze!

Jego dni są policzone. Przynajmniej tak budują to editorzy. Mu się wydaje, że on jest hot, sexy, beautiful, ale wcale tak nie jest. Nie wiem, po co się okłamuje.

Sam nie wie czego chce w grze. Raz mówi, że głosuje na Nourę, potem mówi, że sam nie wie, potem, że na nią. Jest bardzo niezdecyowany. Nie zdziwię się jak przed radą plemienia powie, że nie wie czy chce głosowac.

15. Noura

15. Noura

15. Dean

Królowa przetrwała ważne dla siebie głosowanie z Jasonem i nawet konfy nie dostała, bo oczywiście musieli dać mu, bo jest facetem! Nawet jak Noura daleko zajdzie i jej duet z Jasonem będzie wątkiem na więcej odcinków to niestety on będzie zgarniał wszystkie konfy. Po premierze każdy był tak zaskoczony, że kobiety zgarnęły tyle konf. Teraz wszystko wraca do normy.

W dalszym ciągu Noura dostaje negatywny edit i jest zagrożona. Jedynie co ją może uratować to przemieszanie albo beznadziejna gra Jamala.

Przez pierwsze dwa odcinki nie miałem pojęcia kim jest. Ostatnio pokazano go tylko jego głupie zachowanie. Może odpadnie tuż po Karishmie?

16. Jamal

16. Jamal

16. Noura

UTR/OTTN/CP. Dziwny edit. Jak jego plemię przegra to odpadnie on, Noura albo Dan. Nie jestem pewien kto, ale Noura ma tą relację z Jasonem, Dan ma też jakieś tam wątki, więc Jamal niech sobie będzie na końcu.

Ogóle nie potrafi grać w Survivor, gra zbyt agresywnie, kiedy powinien się schować przez kilka dni i rob

Ona zagrożona jest od samego początku, ale na razie jakoś nie zanosi się na jej eliminację. Jednak dla bezpieczeństwa niech będzie na przedostatnim miejscu. Może po raz kolejny uda jej się oszukać przeznaczenie i przetrwać.

17. Tom

17. Tom

17. Karishma

No nie wiem, znowu mam go na ostatnim miejscu. Jakoś nie widzę longevity w jego edicie i myślę, że odpadnie pre-merge, chociaż trudno przewidzieć czy akurat teraz.

Ten pan to dead man walking, jest łatwym celem, stary i cały czas pieprzy „wyrzućmy najsłabsze ogniwo”. Zgadzam się, niech Cię w końcu wyrzucą. Do widzenia

Po ostatnich występach tej pani mam wrażenie, że chyba nadszedł już jej czas. Jeżeli nie chce grać to jej strata.

Dodaj komentarz