Survivor 39 – Power Ranking 7

W siódmym epizodzie Survivor: Island of the Idols kolejna osoba udała się na wyspę idoli, a podczas rady plemienia w ruch poszły dwa ukryte immunitety. Ponadto, odpadł kolejny zaskoczony rozbitek. Kim był? Jak z typowaniem w tym tygodniu poradzili sobie uczestnicy power rankingu?


Źródło: CBS

Odcinek rozpoczął się od rozmowy Lauren na temat poprzedniej rady. Kobieta w związku z eliminacją Jasona poczuła się zdradzona przez Missy, z którą poczuła silną więź. Natomiast w plemieniu Lairo, Janet została wskazana jako osoba, która powinna udać się na wyspę idoli. Bardzo zmartwiła się tą informacją. Obawiała się, że podróż na wyspę idoli może zaszkodzić jej grze. Janet odbyła trudną rozmowę z Robem i Sandrą na temat potencjalnych ryzyk w grze. Otrzymała później szansę na zdobycie przewagi gwarantującej immunitet przy jednoczesnym opuszczeniu rady plemienia. Janet nie przystała na warunki oferowane przez Roba i odeszła z wyspy idoli z niczym.

Podczas wyzwania o immunitet plemię Vokai po raz kolejny zaprezentowało się lepiej niż ich rywale. O kilka sekund wcześniej udało im się ułożyć puzzle. W związku z tym otrzymali immunitet. W Lairo rozpoczęła się ciekawa dyskusja dotycząca głosowania. Większość osób chciała eliminacji Deana. Ten pomysł nie spodobał się jednak Kellee, która z mężczyzną poczuła silną więź. 29-latka zdecydowała, że przekaże swój ukryty immunitet Deanowi tuż przed radą plemienia. W sekrecie ofiarowała mu zdobyty kilka dni wcześniej naszyjnik. Podczas dyskusji na radzie plemienia Jamal rozpoczął z niektórymi rozbitkami sprzeczkę na temat potencjalnego sojuszu kobiet. Tuż przed odczytaniem głosów Dean postanowił użyć ukrytego immunitetu na sobie. Zaraz po jego decyzji swój ukryty immunitet z kieszeni wyjął Jamal. Zdecydował on jednak nie używać go na sobie, a przekazać Nourze. Wszystkie głosy oddane na Deana i Nourę zostały anulowane, a z programem pożegnał się Jack – zdobywca dwóch głosów.

W siódmym odcinku programu użyte zostały dwie figurki nietykalności. Oznacza to, że nikt spośród trójki uczestników power rankingu nie otrzymuje dodatkowych dwóch punktów. Za eliminację Jacka, Mikki otrzymuje 10 punktów. Pozostali uczestnicy zapisują na swoje konta po 7 oczek. Na czele rankingu nadal znajduje się Mikki, który do tej pory zgromadził 76 oczek. Tuż za nim plasuje się Maw z liczbą 71 punktów. Daleko w tyle pozostaje Jack, który do tej pory uzbierał zaledwie 50 punktów.

Typy graczy na najbliższy tydzień poniżej. Wszyscy obstawili, że w tym tygodniu nie zostanie użyty ukryty immunitet.

Maw

Punkty: 71

Mikki

Punkty: 76

Jack

Punkty: 50


1. Dean

1. Janet

1. Janet

Wreszcie mogę go dać na takie miejsce, na jakie zasługuje. Czekałem na ten moment. Król edycji!

Raszpla jest bezpieczna. Pochwalili ją, że nie wzięła nagrody i pewnie dojdzie do końcowego etapu gry.

Nie jest zagrożeniem i mam nadzieję, że ta ikona programu jeszcze pogra przez kilka odcinków. Trzymam za nią kciuki. Babcia po zwycięstwo!

2. Janet

2. Elaine

2. Aaron

Stara baba, a tak innych zaskoczy, że im peruki z głów spadną. Nie zdziwię się jak pójdzie na immunity run.

Trochę nam uciekła w tym odcinku, ale ta wieśniara z Alabamy jest safe.

Nieźle się wybronił przez kilka ostatnich odcinków. Pewnie będzie pierwszą osobą chętną do zmian i zawierania nowych sojuszy. Na krótką metę może to się mu opłacić, jednak pewnie w finale tego pana nie zobaczymy.

3. Karishma

3. Kellee

3. Lauren

Zawsze w nią wierzyłem i nieinaczej jest tym razem. Wspaniała kobieta. #browngirlpower #desigirlpower #applebees

Świetnie to rozegrała, trochę jestem wkurzony, bo został Dean, którego nie trawię, ale nie mogę zaprzeczyć, że zrobiła dokładnie to, co ja bym sam zrobił w Survie.

Wreszcie więcej tej ikony programu. Ostatnio były pretensje do Missy. Czuję dramę między nimi. Dla jednej z nich może skończyć się to tragicznie. Oby tą tragiczną bohaterką nie była Lauren, a Missy.

4. Elaine

4. Missy

4. Tommy

Jest gruba i jakoś się nie rzuca w oczy strategicznie, więc pewnie ci agresywniejsi pójdą na rzeź, a spokojna owieczka sobie poczeka jeszcze trochę.

Kocham ją. Potrafi czytać ludzi i od razu wyczuła bullshit Lauren. Ja też bym poczuł, gdyby j***ło g***em.

Po połączeniu pewnie będzie mu łatwiej zginąć gdzieś w tłumie i przetrwać do kolejnego odcinka.

5. Tommy

5. Elizabeth

5. Elizabeth

Raczej nie odpadnie, ale jego pozycja nie jest tak pewna jak kilka odcinków temu. Nawet jak nie wygra to myślę, że zajdzie dalej niż merge boot.

Nie rozumiem jej editu, ale nie mam kogo dać tak nisko, więc dam ją.

Ja z nią mam problem co tydzień. Nie zdziwię się jak wyleci w tym odcinku, jednak kogoś trzeba umieścić na czele listy. Była już taka jedna „pani perfekcyjna”, która nieoczekiwanie odpadła. Oby nie powtórzyła tego Elka.

6. Noura

6. Aaron

6. Elaine

Mam nadzieję, że wy***ie Jamala, ale jak będzie zobaczymy. Myślę, że jej social jest na tyle dobry, że niunia poradzi sobie w merge.

Pewnie ryzykuję tym, że daję go na 6 miejscu, ale serio nie wiem za bardzo czego się spodziewać po następnym odcinku. Nikt nie ma idola, wszystko może się zdarzyć.

Ciekawe jak jej zachowanie zostanie przyjęte po połączniu przez uczestników. Pewnie będzie irytować, ale jednak nie tak bardzo jak Karishma i jej płacze – mam nadzieję 😀

7. Aaron

7. Lauren

7. Dan

Dobra, pewnie inni dadzą go niżej, ale ja jakoś w niego wierzę. Za dużo facetów odpadło i on musi walczyć o honor naszej płci, co to za seksizm w ogóle? Masakra jakaś.

Coraz mniej lubię Lauren. Na początku sezonu zapowiadała się na naprawdę iconic player, a teraz jest tyko meh player. Nie wiem, jak można się zadawać z mężczyznami. A co więcej jeden to predator a drugi jest rudy.

Pewnie to jeszcze nie jego kolej, ale umieszczam go w środku stawki w przypadku gdyby niektórym otworzyły się oczy na jego grę.

8. Lauren

8. Karishma

8. Dean

W końcu pokazali jej trochę więcej. W ogóle ciekawi mnie ile ona zarabia jako niania? Możemy zrobimy z nią wywiad?

Jestem bardzo dumny z mojej ukochanej Karishmy, że udało jej się dojść do połączenia. Teraz czekam, aż w końcu się zemści i wyrzuci tego pseudo strażako-koszykówkarza.

Gra po połączeniu powinna być dla niego nieco łatwiejsza. Pewnie będzie celem – nie ukrywajmy. Nie sądzę jednak, że odpadnie już w tym odcinku

9. Jamal

9. Tommy

9. Noura

Nie mam zdania. Głupi ruch z zagraniem HII na Nourze. Może śpieszno mu będzie do swojego twinka Jacka i sam się wywali.

Rudy wraca do domu!

Szalona Noura na miejscu w środku stawki. Zaczyna grać i to w niej lubię. Czasami nie ma pojęcia o tym co się dzieje (w zasadzie to w większości przypadków), ale ma cudowny charakter i zawsze walczy.

10. Kellee

10. Noura

10. Karishma

Została pokazana jako strategic i smart CP woman, a nie mieliśmy pre-merge CP boota to może będziemy mieli CP merge boota… Albo zajdzie bardzo daleko albo odpadnie teraz. Po zwiastunie bym powiedział, że raczej nie odpadnie, ale you never know.

Czasem czuję się jak Janet – stary i raszplowaty, a zazwyczaj jestem właśnie Nourą, czyli na ciągłym haju, nie mając pojęcia, co tak naprawdę się dzieje wokół mnie. Bycie crackhead bez cracku jest wspaniałe. Try it.

Przetrwała już tyle odcinków, a teraz czeka ją ten najbardziej wymagający – z podwójną eliminacją. Jeżeli przetrwa i ten odcinek to będzie mistrzynią.

11. Missy

11. Jamal

11. Jamal

Królowa edycji, ale czuję, że zapłaci za to, że znieważyła Karishme na jednej radzie, bo Karishma nie pozwoli sobą pomiatać i flipnie.

Ale dzisiaj z***ał tym seksistowskim komentarzem! Od razu jak widzi kobiety to myśli, że mają sojusz. Ciekawe, co by powiedział na to, gdyby uczestnicy zwrócili uwagę na dwóch czarnoskórych uczestników. Ciekawe czy by się obraził…

Jego akcje zdecydowanie spadły. Poprzednio miał ukryty immunitet i całą grę przed sobą. Teraz nie ma niczego. Jest spotym zagrożeniem i może wylecieć od razu po połączeniu

12. Elizabeth

12. Dean

12. Missy

No edytorzy mają ewidentnie jakiś problem do niej, a ona jest niesamowita, jedyna w swoim rodzaju. Pewnie odpadnie, bo nie będzie miała numerków po swojej stronie i zostanie uznana za threat.

O mój boże, Karishima była tak blisko wygranej i Kellee musiała oczywiście jej i MI to zepsuć. Patriarchat dołem!

Jej szalona gra może się źle skończyć. Nie chciałbym, żeby odpadła tak szybko. Jednak wydaje się, że może zostać jedną z ofiar połączenia.

13. Dan

13. Dan

13. Kellee

Zboczony jest jakiś i go nie lubię tak samo jak cały cast. Biedny myśli, że jest fajny. Widać po jego zachowaniu, że jest talent manager, ten biznes jest brudny. W ogóle myślałem do tej pory, że jego imię pisze się przez dwa l. Taki jest irrelevant.

Ten znowu wracał do obmacywania, czuję, że będzie merge bootem, bo znowu wrócili do tego. Coś musi być na rzeczy. Widzieliście kiedyś ten horror, gdzie facet stracił rękę? Później dostał nową od jakiegoś mordercy i ta ręka zaczęła żyć własnym życiem? Tutaj jest to samo. Dan nie może się powstrzymać od macania kobiet. Współczuję mu. Rzadki przypadek. *

Jestem ciekaw jak rozwinie się sytuacja po tym gdy na jaw wyjdą fakty o przekazaniu immunitetu Deanowi. Boję się, że może skończyć tak samo jak jego poprzednia „partnerka”.

Dodaj komentarz