Wyspa Przetrwania: Gwiazdy jesienią w telewizji Polsat

Od emisji finałowego odcinka Wyspy Przetrwania, fani zastanawiają się czy na jesień zobaczymy ten program w ramówce Polsatu. Wiele znaków wskazuje na to, że znowu będziemy móc się cieszyć polską wersją Survivora, jednak w nieco zmienionej formie.


Źródło: Polsat

Pierwsza edycja Wyspy Przetrwania nie osiągnęła tak dużego sukcesu, na jaki liczył Polsat i od ponad czterech miesięcy nad losem potencjalnych, przyszłych edycji wisiały czarne chmury. Jednak wszystko wskazuje na to, że niebo nieco się rozjaśniło i już we wrześniu będziemy mogli obejrzeć Wyspę Przetrwania: Gwiazdy. Polsat i producent programu Jake Vision, poszukują czternastu celebrytów, którzy zmierzą się ze sobą w ekstremalnych warunkach, zmuszeni do eliminowania siebie na wzajem. Edycja potrwa około dwudziestu dni, a produkcja znowu połączy siły z Francuzami i uda się w tę samą lokalizację co dziewiętnasta edycja Koh-Lanty, której castingi ogłoszono już w grudniu, prawdopodobnie będzie to znana i lubiana przez fanów programu Samoa.

Decyzja prawdopodobnie motywowana jest sukcesem programów takich jak Azja Express czy Agent – Gwiazdy, a z grona potencjalnych uczestników, z góry możemy wykluczyć osoby, które wzięły udział we wcześniej wspomnianych produkcjach. Stacja przede wszystkim chce przyciągnąć przed ekrany więcej widzów z grupy komercyjnej, stąd mówi się o tym, że propozycję wzięcia udziału w programie rozważa bloggerka i modelka Instagrama Marita Surma znana jako Deynn, którą Polsat już wcześniej starał się obsadzić w programie Top Chef. Gwiazdy od kuchni, ale z powodów osobistych odmówiła udziału w programie.

Nina Terentiew wśród uczestników bardzo chce zobaczyć Stefano Terrazzino, ulubieniec pań domów i jedna z najjaśniejszych gwiazd Polsatu ma za sobą udział w kilku innych produkcjach i nie jest przesadą stwierdzenie, że jego udział i zaangażowanie z jakim wspierają go fanki, na pewno pomógłby programowi w osiągnięciu sukcesu.

Co raz częściej w telewizji widzimy trend próby uzyskania nowej widowni poprzez angaż popularnych vloggerów, gamerów i innej maści YouTuberów, stąd nie powinno być zaskoczeniem, że w drugiej edycji programu zobaczymy Naruciaka. Jego filmik „Ciumciaj Loczki: Wyspa Przetrwania” obejrzał prawie milion widzów, wynik zbliżony do tego, który osiągała pierwsza edycja programu, a najpewniej widownia Naruciaka sama nigdy nie sięgnęła po „serial”, który ich ulubieniec recenzował.

Program ponownie poprowadzi Damian Michałowski.

Więcej informacji o nadchodzącym sezonie poznamy zapewne niebawem, kiedy uczestnicy wyruszą w dzikie tereny południowego Pacyfiku.

2 thoughts on “Wyspa Przetrwania: Gwiazdy jesienią w telewizji Polsat”

Dodaj komentarz